لرن دی ال : رسانه آنلاین برای یادگیری طراحی سایت

پلتفرم لرن دی ال یک مرجع بزرگ از آموزش های وردپرس،سئو و همچنین قالب و افزونه های وردپرس است،شما میتوانید در لرن دی ال همه نیازهای وردپرسی خودتان را برآورده کنید.

خدمات وردپرس

آموزش های وردپرس

قالب های ودرپرس

افزونه های ودرپرس

چرا محصولات لرن دی ال را انتخاب کنیم ؟

رسالت ما در سایت لرن دی ال بومی سازی ابزارهای حرفه ای وردپرس،آموزش وردپرس،آموزش بهینه سازی سایت و همچنین انواع خدمات برای سایت های وردپرسی است.

همیشه سعی بر این داریم که بهترین محصولات با کیفیت و استاندارد مناسب به کاربران خودمان تحویل دهیم و تا به امروز با توجه به آمارهای رضایت کاربران در این امر موفق بوده ایم.

باور ما اینکه بتوانیم اطمینان خاطر برای مشتریان و مخاطبان خودمان ایجاد کنیم،برای همین همه محصولاتی که در سایت لرن دی ال عرضه می شوند به صورت کامل قبل از هر بروزرسانی بررسی فنی خواهند شد.

محصولات اورجینال و با کیفیت تحویل بگیرید ؟

شاید قیمت اشتراک های محصولات ( قالب و افزونه های وردپرس ) کمی شما را نگران کند که نکنه این محصولات دارای مشکلی هستند یا اینکه حای کدهای مخرب هستند.البته حق داریم چنین فکری کنید!

اما خیر اینجوری نیست،چرا که ما از اول راه اندازی این بخش در سایت لرن دی ال هدفمون ارائه محصولات بیشتر با قیمت هرچه کمتر بود که همه کاربران حوزه وردپرس بتوانند از این ابزارها روی سایت خودشون بهرمند باشند.سیاست قیمت گذاری ما از اول راه اندازی بخش اشتراک ویژه که با ۱۰ محصول شروع کردیم همین بود و تا الان که بیش از ۲۰۰ قالب و افزونه بومی سازی شده در سایت است هم قیمت ها ثابت هستند.

پس به ما اعتماد کنید چون اعتماد شما قدرت ما برای ادامه این مسیر است.

آخرین دوره های آموزشی لرن دی ال

آخرین دوره های آموزشی کسب و کارهای اینترنتی

آخرین دوره های آموزشی کسب و کارهای اینترنتی

افزونه های حرفه ای وردپرس

این مجموعه افزونه های حرفه ای وردپرس توسط سایت لرن دی ال به صورت اختصاصی تهیه و بومی سازی شده است.

قالب های حرفه ای وردپرس

این مجموعه قالب های حرفه ای وردپرس توسط سایت لرن دی ال به صورت اختصاصی تهیه و بومی سازی شده است.

افزونه های حرفه ای YiThemes

سایت لرن دی ال تنها مراجع فارسی ارائه دهنده افزونه های Yithemes نسخه حرفه ای است.

مقالات آموزشی وردپرس

بخش آموزنده سایت لرن دی ال در زمینه وردپرس همین مقالات هستند،که به صورت هفتگی منتشر می شوند.

مقالات آموزشی بهینه سازی سایت (سئو)

یکی از بخش های کاربردی سایت لرن دی ال مقالات آموزشی در زمینه  بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا همان سئو است.

بسته های اقتصادی وردپرس

بسته های اقتصادی وردپرس به صورت ویژه تنها در سایت لرن دی ال عرضه می شود،این بسته ها شامل افزونه و قالب های کاربردی وردپرس همراه با آموزش با قیمت مناسب در اختیار مدیران سایت های وردپرسی قرار می گیرد.

ما در لرن دی ال سعی داریم همه نیازهای شما به عنوان یک مرجع بزرگ وردپرس برآورده کنیم،برای همین انواع روش های فروش محصولات با توجه به نیازهای مختلف را ارئه می کنیم.

به عنوان مثال بسته افزونه های کاربردی سئو برای وردپرس شامل ۶ افزونه کاربردی به صورت کامل فارسی سازی شده همراه با آموزش افزونه های کاربردی در اختیار شما قرار میگیرد.

دسترسی نامحدود به بیش از ۱۹۰ قالب و افزونه حرفه ای وردپرس فارسی برای نصب روی سایت های وردپرسی بدون محدودیت در نصب

logo-samandehi

لرن دی ال یک رسانه محتوا محور در زمینه طراحی وب سایت و همچنین توسعه وردپرس است،که آموزش و ابزارهای لازم در زمینه وردپرس را در اختیار کاربران قرار می دهیم.لرن دی ال همه مجوزهای لازم از مراجع مربوطه را کسب کرده و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.کلیه فرایندها و درخواست ها در وبسایت لرن دی ال بر بستر پروتکل https صورت می گیرد که انتقال اطلاعات و تراکنش های اینترنتی به شکل کاملا امن انجام می گردد.

شماره تماس : ۰۹۱۵۶۳۶۳۹۵۳ روز های کاری از ۱۰ تا ۱۳:۳۰ و ۱۷ تا ۱۹


پشتیبانی از ساعت ۹ صبح تا ۹ شب حتی روز های تعطیل