بروزرسانی شده

افزونه WP AMP برای صفحات موبایل در وردپرس

10

افزونه WP AMP به شما کمک می کند تا در سایت وردپرسی خود سیستم Accelerated Mobile Pages را پیاده سازی کنید،AMP در اصل یک فریم ورک است که وب سایت شما در صفحات موبایل یا گوشی های هوشمند بهینه سازی می کند،که باعث افزایش سرعت وب سایت شما خواهد شد.

ترجمه شده به زبان فارسی

این افزونه در سایت codecanyon با نام Accelerated Mobile Pages for WordPress and WooCommerce شناخته می شود و یکی از افزونه های کاربری برای وردپرس است.که از زمان انتشار این افزونه مورد استقبال خوب وبمستران قرار گرفت.

شاید شما هم کم و بیش با عبارت Google AMP آشنا باشید و تاثیر استفاده از این ویژگی رو بهینه سازی سایت یا سئو،که با شما کمک می کند تا بتوانید حجم کمتری از وب سایت خود را در گوشی های هوشمند به نمایش بگذارید و همین امر باعث افزایش کارایی و سرعت وب سایت شما خواهد شد.AMP از طرف گوگل معرفی شده و این فریم ورک از سال ۲۰۱۴ مورد استفاده تمام وب سایت ها قرار گرفت که با استقبال خوبی هم روبرو شد و امروزه یکی از فاکتورهای مهم در بحث سئو ۲۰۱۸ همین بهینه سازی سایت برای گوشی های هوشمند است.

افزونه WP AMP این فرآیند را برای شما در سایت های وردپرسی پیاده سازی می کند،چرا استفاده از این فریم ورک نیاز به دانش برنامه نویسی دارید ولی این افزونه به شما این امکان را می دهد که بدون برنامه نویسی وب سایت خود را برای موبایل بهینه سازی کنید.

🏆 مقاله مشابه : پروژه AMP چیست و چه کاربردی دارد؟

استفاده درست از این افزونه و پیاده سازی امکان Accelerated Mobile Pages در سایت به رتبه وب سایت شما در نمایش گوگل کمک می کند،چرا که امروزه گوگل به وب سایت هایی که برای دستگاه های مختلف با صفحه نمایش های مختلف بهینه سازی خوبی داشته باشند و کاربران بتوانند بهتر ازآن سایت های استفاده کنند.ربته ی خوبی را در نظر می گیرد.

این افزونه به صورت کامل با ووکامرس یکپارچه شده و شما در بخش تنظیمات افزونه می توانید بخش های مختلف فروشگاه خودتان را برای صفحات موبایل بهینه سازی کنید،البته در صورتی که ووکامرس را روی وردپرس خود نصب داشته باشید.چراکه این افزونه از بخش های مختلف ووکامرس از صفحه محصول گرفته یا دکمه افزودن به سبد خرید پشتیبانی می کند و شما می توانید به راحتی از آن استفاده کنید.

دانلود افزونه WP AMP

افزونه WP AMP برای وردپرس

افزونه WP AMP نسخه فارسی شده

دانلود افزونه wp amp

بهترین افزونه amp

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه WP AMP :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۱۸ دی ماه ۹۸ افزونه WP AMP به نسخه ۹.۳.۴ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۹.۳.۴

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • توضیحی پیرامون تغییرات افزونه ذکر نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظر بدهید

هفده − 14 =