بروزرسانی شده

افزونه صفحه ساز Beaver Builder Pro

13

یکی از قابلیت های خوب سیستم مدیریت ومحتوای وردپرس که کاربران زیادی را در دنیا به خود جذب کرده،فراوانی افزونه های حرفه ای است که به شما امکان طراحی و راه اندازی انواع وب سایت و حتی پیاده سازی امکانات فراوان در وب سایت را می دهد.افزونه beaver builder هم یکی از این افزونه هاست که قصد معرفی آن را داریم.

ترجمه شده به زبان فارسی

افزونه beaver builder در گروه افزونه های صفحه ساز وردپرس قرار می گیرد که از محبوبیت بالایی برخوردار است.در بین افزونه های صفحه وردپرس Visual Composer  و همچنین Yellow Pencil هم از قدرت بالایی برخوردار هستند که چندوقت پیش این دو افزونه را هم در لرن دی ال قرار دادیم.

افزونه beaver builder

افزونه بیور یبلدر یک نسخه رایگان هم دارد که در سایت رسمی وردپرس به صورت رایگان قابل دانلود هست و امکانات خوبی را به شما ارائه می دهد،اما مطمئنا استفاده از نسخه ای حرفه ای یا پولی این افزونه امکانات فراوانی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید انواع صفحات وب را با آن طراحی کنید.

🏆 مقایسه افزونه های صفحه ساز Beaver Builder و Elementor Pro

این افزونه هم همانند دیگر افزونه های صفحه ساز در وردپرس نیاز به دانش کدنویسی برای طراحی صفحات ندارد و تنها با کمی خلاقیت و زمان شما می توانید صفحات زیبایی را خلق کنید،که دلیلی پیدایش این افزونه ها هم همین عدم استفاده از کدنویسی برای طراحی صفحات در وردپرس بوده است.

دانلود افزونه Beaver Builder Pro

افزونه صفحه ساز Beaver Builder Pro برای وردپرس

خرید افزونه Beaver Builder Pro

یکی از دغدغه های مهم مدیران و وبمستران وردپرسی سازگاری افزونه های استفاده شده در سایت با قالب وردپرس است که این موضوع در این افزونه صفحه ساز به خوبی رعایت شده است و این افزونه با اکثر قالب های حرفه ای وردپرس سازگاری کامل دارد و شما بدون هیچ نگرانی می توانید از این افزونه استفاده کنید.

یکی از ویژگی های خوب این افزونه دارابودن المان هایی برای واکنش گرایی در سایت است که صفحاتی که طراحی می کنید در همه صفحات نمایش استاندارد قابل نمایش باشند و این موضوع در سئو ۲۰۱۸ خیلی قابل اهمیت است.پس باید به mobile frindly بودن وب سایت خود توجه ویژه ای داشته باشید و در طراحی صفحات از این قابلیت حتما استفاده کنید.

نکته قابل توجه برای این افزونه داشتن افزونه های جانبی یا ادآن هایی است که یکسری امکانات دیگر را به این افزونه برای طراحی صفحات زیبا اضافه می کنند،که قصد داریم همراه این افزونه این پکیچ را هم به شما ارائه دهیم.شما همراه افزونه صفحه ساز بیور یبلدر از افزونه های مکمل زیر هم برای طراحی گسترده تر می توانید استفاده کنید که هیک از این افزونه ها به شما امکانات متعددی را خواهند داد.

🏆 مجموعه ادآن های همراه افزونه beaver builder :

🏆 برخی از ویژگی های افزونه beaver builder :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۱۸ بهمن ماه ۹۸ افزونه Beaver Builder Pro به نسخه ۲.۳.۱.۳ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۳.۱.۳

  • از اضافه کردن کد اسکریپت و iframe به چیدمان و تنظیمات جهانی css / js جلوگیری کنید.
  • اگر نسخه اشتباه برای مجوز نصب شده باشد ، اخطار را به صفحه مجوز مدیر اضافه می کند که از بروزرسانی جلوگیری می کند.
  • تنظیمات ردیف جهانی ثابت نشده است در پنجره جدید برای ویرایش ردیف باز نمی شود.
  • ثابت هنگام ارائه CSS در هر گره.
  • برچسب ها و لیست های ماژول مشترک ثابت هنگامی که برچسب ها دارای نویسه های نامعتبر هستند.
  • هنگام تنظیم url ، کد کوتاه را در تنظیم تصویر پس زمینه ردیف کنید.
  • مسئله رفع شده با Smush Pro iframe lazyload.

     

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

زهراقادرپناه فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات،مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال :) طراح UI /UX

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظر بدهید

پنج × سه =