تغییرات در نسخه 3.3 ووکامرس

5

سلام عرض میکنم خدمت کاربران محترم رسانه آموزشی لرن دی ال

Woocamerce فروشگاه ساز به وردپرس و در حال حاضر رتبه اول بین تمامی فروشگاه ساز های دنیا را دارد.همگی شما با این فروشگاه ساز آشنایی دارید و یا اینکه در دوره آموزشی بنده پیرامون وردپرس و ووکامرس شرکت کرده اید.در نسخه جدید ووکامرس امکانات جدیدی اضافه گردیده که شاید برای شما جالب باشد.این امکانات در چند بخش افزونه ووکامرس تقسیم می شوند.

بخش سفارشی سازی ووکامرس در وردپرس:

در بحث سفارشی سازی وردپرس یک بخش به نام ووکامرس اضافه شده است.که شامل 3 زیرمجموعه می باشد:

بخش اول پیرامون اطلاعیه ووکامرس می باشد که شما با استفاده از این بخش می توانید در مواقع خاص یا تخفیف های سایت برای فروشگاه خودتان اطلاعیه ایجاد کنید.برای استفاده از این ابزار مطابق شکل زیر متن اطلاعیه را در بخش مورد نظر وارد کنید و تیک اطلاعیه فروشگاه را فعالکنید را بزنید و سپس تنظیمات را ذخیره کنید.

ایجاد اطلاعیه در ووکامرس

بخش دوم کاتالوگ محصول است که با استفاده از این بخش می توانید سفارشی سازی را برای بخش های مختلف فروشگاه داشته باشید.که شامل نمایش محصولات بر اساس دسته بندی و زیر دسته بندی و هم چنین بر اساس مرتب سازی فرمول های مختلف که هر یک از این موارد را براساس سلیقه شخصی خودتان می توانید انتخاب کنید .

ویرایش دسته بندی محصولات در ووکامرس

بخش سوم تصویر محصول است که در این بخش شما امکان ویرایش تصاویر محصول بر اساس سایز را خواهید داشت. که شامل دو بخش براساس انتخاب سایز و میزان اندازه تصویر بند انگشتی  می باشد .

ویرایش اندازه تصاویرمحصولات در ووکامرس

بخش سفارشات ووکامرس :

تغییر بعدی که در نسخه جدید ووکامرس احساس می شود در بخش سفارشات ووکامرس می باشد که از لحاظ ظاهری یک طرح متریال گرفته و ضمن اینکه با استفاده از حالت ایجکس شما می توانید اطلاعات کلی را پیرامون سفارش مشتریان خودتان را مشاهده کنید.نمونه این تغییر را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

سفارشات در ووکامرس

درگاه پرداخت pay  در بخش تنظیمات :

در نسخه جدید ووکامرس البته با همکاری ووکامرس فارسی یک بخش برای درگاه پرداخت آنلاین به تنظیمات ووکامرس اضافه شده است که مربوط به درگاه پرداخت pay[dot]ir می باشد که اگر شما از این شرکت برای درگاه پرداخت آنلاین استفاده می کنید می توانید بدون نیاز به نصب افزونه ی جانبی که اختصاصی خودتان را در این بخش وارد کنید .

درگاه پرداخت pay در ووکامرس


اسماعیل فدائی

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   10000+

   کاربران فعال سایت

   550+

   محصولات فارسی سایت

   12000+

   تیکت های مشتریان

   5

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo