افزونه Commentator – نظرات حرفه ای در وردپرس

13

افزونه Commentator به شما برای داشتن بخش نظرات حرفه ای در سایت کمک می کند،با استفاده از این افزونه سبک و حرفه ای شما میتوانید یک روح دوباره به بخش نظرات سایت خود در وردپرس ببخشید که همچنین می توانید شخصی سازی هم روی بخش نظرات انجام دهید.

با استفاده ازاین افزونه شما میتوانید بخش نظرات را شخصی سازی کنید و استایل یا ظاهر این بخش  را تغییر دهید،در بیشتر قالب های حرفه ای وردپرس بخش نظرات به صورت ساده در نظرگرفته شده است که برای سایت های با تعداد نظرات بالا استفاده از یک بخش ساده نطرات یکم خسته کننده است.

این افزونه به صورت پیش فرض از 4 استایل استفاده می کنید که شما میتوانید به دلخواه خودتان از هریک از این استایل ها استفاده کنید.که در بخش تنظمیات این افزونه قابل انتخاب هستند.

یکی دیگر از قابلیت های این افزونه امکان امتیازدهی به کابرانی است که در بخش نظرات سایت شما شرکت کرد کرده اند که این امکان میتوانید توسط خود کاربران صورت گیرد.این افزونه به صورت کامل راست چین است و برای استفاده روی وردپرس فارسی مشکلی ندارد.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان ثبت نام و ورود در بخش نظرات سایت که در دو حالت یکی با استفاده از فرم ثبت نام و ورود یکی دیگر با استفاده از شبکه های اجتماعی صورت می گیرد که شما میتوانید این امکان را از بخش تنظیمات افزونه برای نظرات سایت فعال کنید.

افزونه Commentator برای وردپرس

افزونه Commentator به صورت پیش فرض از 4 تب که شامل نطرات قدیمی،جدید،برگزیده و بهترین است که شما میتوانید این تب ها را به دلخواه خودتان نام گزاری کنید،دقت کنید که بخش تنظیمات این افزونه در دیدگاه های وردپرس از پنل مدیریت سایت قابل دسترس است.

افزونه نطرات حرفه ای برای وردپرس

🏆 ویژگی های افزونه Commentator : 

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 16 دی ماه 97 افزونه Commentator به نسخه 2.7.2 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.1.3

  • نکته ای ذکر نشده است.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما