بروزرسانی شده

بسته افزونه های سئو وردپرس نسخه فارسی شده ( 7 افزونه کاربردی )

یک دیدگاه ارسال کنید

۲۵۰,۰۰۰ تومان

لینک دانلود پس از خرید محصول برای شما ارسال خواهد شد.
به لیست دلخواه اضافه کنیدافزودن به لیست علاقمندیRemoved from wishlist 1

۲۵۰,۰۰۰ تومان

سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یکی از موضوعات مهم برای راه اندازی هر کسب و کار اینترنتی است،که اگر شما در این موضوع خوب عمل کنید می توانید به فروش خوبی از طریق کسب و کار اینترنتی خودتان برسید.در بحث بهینه سازی سایت از همه مهم تر بهینه سازی وردپرس ما افزونه های زیادی را داریم که ما سعی کردیم در این پکیج افزونه های ضروری سئو برای هر سایت وردپرسی را برای شما محیا کنیم.

وردپرس در بین همه سیستم های مدیریت محتوای رایگان دنیا از بهینه سازی خوبی برای موتورهای جستجو برخوردار است،اما این کافی نیست و این بهینه سازی در قالب یک بستر برای راه اندازی سایت در اختیار شماست،که لازم است شما هم روی این بهینه سازی کار کنید.بخشی از بهینه سازی سایت نیاز به مهارت برنامه نویسی دارد و اینکه شما باید بتوانید به خوبی سئو فنی سایت را پیاده سازی کنید.در اینجاست که این افزونه ها وظیفه سئو فنی سایت شما را به عهده می گیرند.

بروزرسانی این افزونه ها به صورت مستمری انجام می شود و ما قبل از هر بروزرسانی افزونه ها را بررسی فنی می کنیم.ضمن اینکه زبان فارسی هم به صورت مستمر بروزرسانی خواهد شد.

نکته مهم : این بسته به همین محصولات محدود نیست و به صورت مستمر محصولات جدیدی به بسته اضافه خواهد شد،که مطمئنا قیمت بسته هم افزایش پیدا خواهد کرد،ولی شما هر زمانی که بسته را تهیه کنید به صورت مادام به بروزرسانی ها و محصولات جدید اضافه شده به بسته دسترسی خواهید داشت و نیازی به پرداخت هزینه اضافی نخواهد بود.

نصب نامحدود :همه محصولات وردپرس عرضه شده در سایت لرن دی ال بدون هیچگونه دستکاری و قفل گذاری بوده که شما به راحتی میتوانید این قالب و افزونه ها را روی نامحدود سایت های خودتان و اگر طراح سایت های وردپرسی هستید روی سایت های مشتریان خودتان نصب و استفاده کنید.

محصول اصلی : نسخه اصلی تهیه شده توسط سایت لرن دی ال بدون هیچگونه مشکل برای استفاده روی وردپرس فارسی،چرا که همه این افزونه ها قبل از هر بروزرسانی بررسی فنی شده و سپس روی سایت قرار می گیرد.

پشتیبانی یکساله : این بسته دارای پشتیبانی یکساله رایگان از طرف لرن دی ال می باشد،ضمن اینکه شما می توانید هر ساله این پشتیبانی را تمدید کنید و از خدمات پشتیبانی ما برای این بسته استفاده کنید.

افزونه های سئو وردپرس موجود در این پکیچ :

افزونه Yoast SEO + افزودنی ها

یکی از افزونه های ضروری برای هر سایت وردپرسی یواست سئو است که این افزونه در دو نسخه رایگان و پرمیوم عرضه می شود،نسخه رایگان که در سایت رسمی وردپرس هم موجود است شما می توانید از افزونه استفاده کنید ولی امکانات محدودی را در اختیار شما قرار می دهد.اما نسخه پرمیموم که ما عرضه می کنیم شامل همه امکان افزونه از جمله : بهینه سازی تگهای سئو برای نوشته ها،برگه ها و محصولات،ریدایرکت های 301،تعریف شبکه های اجتماعی و کلی امکانات دیگر که در این افزونه موجود است.

افزونه وردپرس Yoast SEO به صورت کامل توسط سایت لرن دی ال بوم سازی شده است و شما می توانید به راحتی از این افزونه در وردپرس فارسی خودتان استفاده کنید،البته اگر وردپرس شما به زبان دیگری هم نظیر انگلیسی باشد،برای استفاده از این افزونه هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه یواست سئو

دوره آموزش افزونه یواست سئو به صورت رایگان در این بسته موجود است.

 • محصول
 • مشخصات محصول
Yoast SEO قویترین افزونه ی سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو در بین CMS های موجود در دنیا است،این افزونه یک دستیار حرفه ای برای بهینه ...
به لیست دلخواه اضافه کنیدافزودن به لیست علاقمندیRemoved from wishlist 7
مدرس

زبان دوره

فارسی

فایل پروژه

افزونه Yoast SEO همراه افزونه های جانبی

زمان دوره

دو ساعت و 49 دقیقه

تعداد ویدیوها

18 ویدئو

نوع آموزش

آموزش ویدئویی با کیفیت HD

حجم دوره

650 مگابایت

ناشر

لرن دی ال

افزونه WP Rocket

افزونه راکت یکی از بهترین افزونه های افزایش سرعت سایت است،این افزونه از قابلیت های زیادی از جمله کشینگ حرفه ای،فشرده سازی کدها و بهینه سازی پایگاه داده برخوردار است که با استفاده از این افزونه شما می توانید سرعت وب سایت خودتان را تا چند برابر افزایش دهید.افزونه وردپرس WP Rocket توسط سایت لرن دی ال تهیه و به صورت کامل بومی سازی شده است.ضمن اینکه ما یک آموزش رایگان به زبان فارسی هم برای این افزونه میحا کردیم که بدون هیچگونه مشکلی شما می توانید از این آموزش استفاده کنید.

افزونه راکت برای هر سایت وردپرسی الزامی است،چراکه به استفاده از این افزونه شما میتوانید سرعت وب سایت خودتان را افزایش دهید.این افزونه به شما کمک می کند تا از شر افزونه های اضافی فشرده سازی کدها،بهینه سازی نقشه سایت خلاص شوید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه راکت

لینک دانلود آموزش افزونه راکت در این بسته موجود است.

 • محصول
 • مشخصات محصول
در آموزش افزونه wp-rocket شما با بخش های مختلف و تنظیمات این افزونه آشنا می شوید که در ادامه شما می توانید با برخی از امکانات این افزونه آشنا شوید که ...
به لیست دلخواه اضافه کنیدافزودن به لیست علاقمندیRemoved from wishlist 2
مدرس آموزش

مهندس اسماعیل فدائی

زبان آموزش

فارسی

فایل پروژه

ندارد

زمان آموزش

30 دقیقه

تعداد ویدیوها

5 ویدیو

نوع آموزش

آموزش ویدئویی با کیفیت HD

حجم آموزش

140 مگابایت

ناشر

لرن دی ال

افزونه WP Smush Pro

تصاویر بخش عمده ای از هر وب سایت را تشکیل می دهند و با توجه به اینکه سرعت سایت برای همه موتورهای چستجو مهم است و از طرفی هم شما باید تا حد امکان روی بهینه سازی سایت خودتان کار کنید،تا اینکه کاربران شما بتوانند به آسانی از وب سایت شما استفاده کنید.با استفاده از افزونه WP Smush Pro می توانید تصاویر وب سایت خودتان را تا حد قابل قبولی بهینه سازی کنید.این بهینه سازی به صورت کاهش حجم تصاویر و بارگذاری تنبل آنها صورت می گیرد.

این افزونه در دو نسخه رایگان و پرمیوم عرضه می شود،که افزونه موجود در این پکیج نسخه پرمیوم با قابلیت فشرده سازی فوق العاده تصاویر سایت است.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه اسموش

لینک دانلود آموزش افزونه اسموش در این بسته موجود است.

 • محصول
 • مشخصات محصول
در این دوره آموزشی ما به صورت کامل شما را با افزونه WP Smush Pro آشنا می کنیم،که بتوانید از این افزونه روی سایت وردپرسی خود استفاده کنید.این افزونه ...
به لیست دلخواه اضافه کنیدافزودن به لیست علاقمندیRemoved from wishlist 3
مدرس

زبان آموزش

فارسی

فایل پروژه

ندارد

زمان آموزش

35 دقیقه

تعداد ویدیوها

5 ویدیو

نوع آموزش

آموزش ویدئویی با کیفیت HD

حجم آموزش

145 مگابایت

ناشر

لرن دی ال

افزونه WP Schema Pro

شاید شما هم در نتایج گوگل لینک وب سایت هایی را دیده باشید که علاوه بر عنوان،لینک و توضیحات از مقادیر نمایشی دیگری هم برخوردار باشند،به عنوان مثال ستاره های امتیازی که برخی از لینک ها در نتایج گوگل،یا قیمت محصولات و خیلی از این داده ها که به اینها داده های ساختاریافته گفته می شود.مرجع اصلی این داده سایت schema.org است که یک کدنویسی مربوط به خودش را دارد.با توجه به اینکه شما در وردپرس قرار است بدون کدنویسی سایت یا فروشگاه ایترنتی خودتان را راه اندازی کنید با استفاده از افزونه WP Schema Pro می توانید به راحتی از این داده ها در سایت خودتان استفاده کنید.

با استفاده از این افزونه شما می توانید برای هریک از محصولات یا نوشته های سایت خودتان داده های ساختاریافته مربوط به خودشان را پیاده سازی کنید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه اسکیما

افزونه Wp Review Pro

یکی دیگر از افزونه های حرفه ای وردپرس برای پیاده سازی داده های ساختار یافته در سایت افزونه Wp Review Pro است که با استفاده از این افزونه شما می توانید مطالب سایت خودتان را در نتایج گوگل ستاره دار کنید.با استفاده از این افزونه و باتوجه به Rich Snippets شما می توانید برای هریک از محتوا سایت خودتان یک داده ساختاریافته بر اساس محتوای آن پیاده سازی کنید.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان استفاده از کدهای اسکیما بدون کدنویسی است.با استفاده از این قابلیت شما میتوانید نرخ کلیک لینک های خودتان در نتایج موتور جستجو گوگل را افزایش دهید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه بررسی وردپرس

افزونه SEO Friendly Images Pro

شاید با این موضوع آشنا باشید که بهینه سازی تصاویر تنها شامل کاهش حجم تصاویر نیست و شما باید بهینه سازی تصاویر را به صورت کامل که شامل عنوان،تگ ALT و موارد دیگری است که با استفاده از افزونه SEO Friendly Images Pro شما می توانید این قابلیت ها را برای تصاویر سایت خودتان پیاده سازی کنید.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه سئو تصاویر

افزونه Rank Math SEO

افزونه Rank Math SEO یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای کمک در زمینه سئو است که رقیب اصلی افزونه Yoast SEO هم شناخته می شود.این افزونه با نسخه رایگان شروع به کار کرد و از ویژگی های خوبی هم برخوردار بود که یکی از بهترین افزونه های سئو وردپرس شد.

اطلاعات بیشتر پیرامون افزونه رنک مث پرو

مشخصات محصول: بسته افزونه های سئو وردپرس نسخه فارسی شده ( 7 افزونه کاربردی )

زبان افزونه ها

فارسی شده اختصاصی سایت لرن دی ال

بروزرسانی

به صورت مستمر و مادام رایگان

امکان نصب

روی نامحدود سایت

پشتیبانی

رایگان تا یکسال با قابلیت تمدید

نسخه افزونه ها

اصلی تهیه شده توسط سایت لرن دی ال

دسترسی

دسترسی مادام به افزونه ها

امکان فروش

ندارید

بررسی فنی

قبل از هر بروزرسانی صورت میگیرد

تصاویر محصول: بسته افزونه های سئو وردپرس نسخه فارسی شده ( 7 افزونه کاربردی )

دیدگاه کاربران

0.0 از 5
0
0
0
0
0
یک دیدگاه بگذارید

هنوز دیدگاهی وجود ندارد.

اولین نفری باشید که برای محصول “بسته افزونه های سئو وردپرس نسخه فارسی شده ( 7 افزونه کاربردی )” دیدگاه ارسال می کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[wpsc_create_ticket]
امتیاز محصول 10
فارسی سازی شده
10
بروزرسانی رایگان
10
مقرون به صرفه
10
نصب نامحدود
10
پشتیبانی رایگان تا یکسال
10
نکات مثبت این محصول :
 • فارسی سازی شده
 • نسخه پرمیوم
 • بروزرسانی رایگان
 • مقرون به صرفه
 • نصب نامحدود
 • پشتیبانی رایگان تا یکسال
بسته افزونه های سئو وردپرس نسخه فارسی شده ( 7 افزونه کاربردی )
بسته افزونه های سئو وردپرس نسخه فارسی شده ( 7 افزونه کاربردی )

۲۵۰,۰۰۰ تومان

لرن دی ال
Logo
Shopping cart