پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

کتاب آموزش کاربردی جاوا اسکریپت

2

در سال های نه چندان دور،وب مکان بسیار سرد و کسل کننده ای بود.صفحات وبی که از متن های ساختمند HTML ایجاد شده بودند تنها به نمایش یکسری اطلاعات اکفتا می کردند.

تنها راه حل تعامل کاربران با صفحات این بود که بر روی لینکی کلیک کرده و منتظر بارگذاری یک صفحه جدید می ماندند.حتی فکر آن روزها عذاب آور است.

اما امروزه بسیاری از سایت های همچون برنامه های کاربردی دسکتاپ عمل کرده و می توانند بی درنگ به تمامی رویدادهای صفحه همچون کیلک پاسخ بدهند. و همه این ها به لطف موضوع جزوه ای که هم اکنون در دست دارید:جاوا اسکریپت!

جاوااسکریپت زبانی است که با کمک آن می توانید صفحات HTML خود را لبریز از انیمیشن ها،جلوه های بصری و ویژگی های تعاملی کنید.

این زبان امکاناتی را فراهم می آورد تا صفحه وب شما بتواند به عملیات کاربری که در تعامل با آن هاست فورا پاسخ بدهد.مانند کلیک بروی یک لینک،پر کردن یک فرم و حرکت نشانگر ماوس بر روی صفحه.

به کمک این زبان خواهید توانست به اجزا موجود در صفحه دسترسی داشته  و حتی در صورت نیاز دست به تغییراتی در آن ها مطابق میل خود بزنید.

استفاده روز افزون از تکنولوژِ همچون Ajax و jQuery در طراحی صفحات وب که هسته اصلی آن ها را Javascript تشکیل می دهد به اهمیت یادگیری این زبان قدرتمند برای هر کسی که دستی در توسعه وب دارد افزوده است.

جزوه پیش رو که در راستای برگزاری دوره های آموزشی طراحی وب به همت انجمن علمی مهندسی فناوری اطلاعات دانشگاه پیام نور مرکز آران و بیدگل تهیه شده است شما را با بسیاری از ویژگی های این زبان محبوب و کاربردی آشنا خواهد کرد.

این جزوه از روی یکی از مشهورترین و جامع ترین کتب آموزشی جاوااسکریپت یعنی Professional Javascript for Web Developer نوشته Nicholas C.Zakas (نیکلاس سی زاکاس) و تجربیات ضخصی تالیف و ترجمه شده است.

کتاب آموزش کاربردی جاوا اسکریپت

کتاب آموزش کاربردی جاوا اسکریپت

دوره آموزش جاوا اسکریپت به زبان فارسی

 

اطلاعات کتاب

زبان کتاب : فارسی

تعداد صفحات : 100

نویسنده : احمد بادپی

سطح کتاب : حرفه ای

حجم کتاب : 1 مگابایت

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart