پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

Stack – قالب مدیریتی HTML طراحی شده با Bootstrap 4

10

قالب Stack یک قالب مدیریتی ساخته شده به زبان HTML و Bootstrap 4 است که در این قالب همچنین از زبان قدرتمند Angular هم استفاده شده است با استفاده از این قالب شما می توانید یک سیستم مدیریت خیلی پیشرفته برای وب سایت و وب اپلیکیشن های خود داشته باشید.

یکی از ویژگی های خوب این قالب استفاده های متعدد است که نزدیک به 1500 صفحه را در اختیار شما قرار می دهد و این تازه گوشه ای از ویژگی های خوب این قالب است،چرا که در این قالب شما با 1000 کامپوننت و بیش از 100 چارت و بیش از 50 کارت و ابزارک روبرو هستید که می توانید برای استفاده های مختلف از آنها استفاده کنید.

از قالب مدیریتی Stack برای استفاده هایی همچون مدیریت وب سایت،سیستم های آنالیز و بررسی،پنل های پیامک و به طور کلی برای هر وب سایتی که نیاز به بخش مدیریت داشته باشید شما می توانید روی این قالب حساب ویژه باز کنید.

یکی از ویژگی های خوب این قالب پشتیبانی از RTL است که شما در زبان فارسی بدون هیچ مشکلی می توانید به راحتی از این قالب استفاده کنید.RTL یعنی زبان راست به چپ که شما می توانید به راحتی در زبان فارسی و عربی از این قالب استفاده کنید و نیازی به راست چین کردن قالب نخواهید داشت.

ویژگی بارز دیگری که در این قالب به چشم می خورد استفاده از فریم ورک محبوب Bootstrap 4 است که باعث واکنش گرایی بالا در این قالب شده،که شما برای استفاده از این قالب و نمایش در دستگاه های مختلف نمایش هیچ گونه مشکلی نخواهید داشت.

برخی از ویژگی های قالب HTML مدیریتی Stack :

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 6 مرداد ماه 99 قالب Stack – قالب مدیریتی HTML به نسخه 3.0 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 3.0

  • اطلاعاتی موجود نیست

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart