افزونه Visual Composer Extensions Addon

8

افزونه Visual Composer یکی از افزونه های حرفه ای برای صفحه سازی بدون کدنویسی در وردپرس است که شاید همه شما با آن کارکرده باشید.این افزونه با امکانات گسترده ای که در اختیار وبمستران وردپرسی قرار می دهد.امکان طراحی صفحات مختلف بروی قالب های حرفه ای وردپرس را آسان کرده است.

این افزونه خود به تنهایی دارای المان های متعدد برای طراحی صفحات مختلف در سایت است،اما افزونه های جانبی هم از طرف خود شرکت سازنده و دیگر توسعه دهندگان وردپرس برای این افزونه طراحی شده است که یکی از این افزونه ها Visual Composer Extensions Addon است.

افزونه Visual Composer Extensions Addon با امکانات گسترده ای که در قالب المان های ویژوال کامپوزر در اختیار شما قرار می دهد،می توانید در طراحی صفحات وردپرس خود از آنها استفاده کنید.این افزونه به صورت مستقل کارایی ندارد و باید در کنار افزونه ویژوال کامپوزر از آن استفاده کنید.

از قابلیت های این افزونه می تواند به چندصد آیکونه حرفه ای که در خود افزونه وجود دارد اشاره کرد یا به ۷۰ انیمیشن CSS3 که می توانید در طراحی صفحات خود از آنها استفاده کنید.در این افزونه شما می توانید از ۸۱۰ فونت گوگل هم استفاده کنید.

این افزونه نزدیک به ۲۷ المان را به افزونه ویژوال کامپوزر اضافه می کند که هرکدام از این المان ها دارای تنظیمات و امکانات گسترده ای برای پیاده سازی صفحات مختلف در سایت هستند.

دانلود افزونه Visual Composer Extensions Addon

افزونه های کاربردی دیگر مرتبط با ویژوال کامپوزر  :

برخی از ویژگی های افزونه Visual Composer Extensions Addon :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۸ دی ماه ۹۷ افزونه Visual Composer Extensions Addon به نسخه ۵.۳.۲ بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۵.۳.۲

زبان فارسی : ندارد

عرضه شده در : codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۱۸ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

شانزده + پنج =