محصول جدید

افزونه Woocommerce Products Designer

8

افزونه Woocommerce Products Designer یکی از افزونه های کاربردی ووکامرس برای پیاده سازی سیستم فروش بر پایه طراحی از سمت کاربران سایت است،این افزونه بییشتر برای سایت هایی فروش محصولات در زمینه طراحی و چاپ کاربرد زیادی دارد.

ترجمه شده به زبان فارسی

این افزونه برای سایت هایی که در زمینه چاپ روی محصولاتی همچون : تیشرت،لیوان،کلاه و … فعالیت می کنند،می توانید استفاده مفیدی داشته باشد.چراکه شما می توانید با استفاده از این افزونه این امکان را برای مشتریان خودتان فراهم کنید که طراحی دلخواه را محصولات داشته باشند و پس از این طراحی افدام به سفارش افزونه کنند.

افزونه Woocommerce Products Designer با استفاده از بخش طراحی که در قالب یک برگه در سایت شما تعریف می شود،این امکان را برای مشتری فراهم می کند که طراحی دلخواه را از رنگ و متن گرفته تا طراحی های بیشتر روی محصولات داشته باشد.که این طراحی با توجه به قیمت گذاری شما در بخش تنظیمات افزونه تعریف می شود.

برای بخش طراحی توسط مشتری شما می توانید برای محصولات سایت خودتان یک طرح الگو یا اولیه داشته باشید،به عنوان مثال اگر شما قصد فروش تیشرت با طرح دلخواه مشتری را دارید می توانید در قالب یک طرح محصولاتی که به صورت تیشرت هستند را با یک طرح اولیه پیاده سازی کنید و برای محصولاتی که در قالب تیشرت تعریف شده اند این طرح را تعریف کنید.همچین این امکان وحود دارد که برای طرح های خودتان دسته بندی های مختلف را هم تعریف کنید.

در بخش تنظیمات افزونه طراحی محصولات در ووکامرس شما می توانید بخش های مختلف کار با افزونه را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید،که اولین اقدام برای اینکار تعریف دو برگه یکی برای صفحه طراحی و دیگر برای صفحه الگوها می باشد،همچین شما می توانید با استفاده از تنظیمات بخش های مختلف افزونه را ویرایش کنید.

در بخش پیکربندی افزونه Woocommerce Products Designer شما می توانید الگوهایی که برای طراحی از بخش مشتریان را تعریف می کنید به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید،در این بخش این امکان برای شما فراهم است که رابط کاربری که در اختیار مشتریان قرار می گیرد را از لحاظ عرض و طول،مختصات،قیمت گذاری طرح ها و موارد دیگر به دلخواه خودتان شخصی  سازی کنید.

در این افزونه شما می توانید فونت های دلخواه خودتان را برای طراحی اضافه کنید،که اگر برای چاپ روی محصولات از نوشته ها استفاده می کنید برای مشتریان این امکان را فراهم کنید که از فونت دلخواه برای چاپ نوشته استفاده کنند.همچنین امکان ذخیره خروجی کار با فرمت های مختلف در قالب تصویر برای شما فراهم است.

دقت کنید این افزونه بر بستر وردپرس و افزونه فروشگاه ساز ووکامرس فعالیت می کند و شما تنها زمانی می توانید از این افزونه استفاده کنید که فروشگاه اینترنتی خودتان را با استفاده از ووکامرس راه اندازی کرده باشید.

افزونه فارسی Woocommerce Products Designer برای ووکامرس

افزونه Woocommerce Products Designer

افزونه Woocommerce Products Designer برای وردپرس

افزونه طراحی محصولات Woocommerce Products Designer

افزونه طراحی آنلاین محصول

افزونه طراحی لباس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه Woocommerce Products Designer :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۸ شهریورماه ۹۸ افزونه Woocommerce Products Designer به نسخه ۵.۴.۷ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۵.۴.۷

  • برطرف شدن دو مشکل در بخش طراحی الگوها

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظر بدهید

3 × 2 =