محصول جدید
افزونه وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه WP Optin Wheel – گردونه شانس وردپرس

4

افزونه WP Optin Wheel یکی از بهترین افزونه های وردپرس برای پیاده سازی گردونه شانس برای سایت است،اگر شما به کسب و کار خودتان اهمیت زیادی می دهید و می خواهید با استفاده از روش های خلاقانه مشتریان زیادی را در سایت خودتان جذب کنید. استفاده از افزونه گردونه شانس وردپرس یکی از این روش هاست.

کاربرد افزونه افزونه WP Optin Wheel

شاید شما هم در سایت های مختلف ایرانی و خارجی گردونه شانس با کدهای تخفیف یا جایزه های متفاوت را دیده باشید،این افزونه به شما برای افزودن گردونه شانس یا قابلیت شخصی سازی های گسترده به سایت وردپرسی کمک زیادی می کند.برای افزودن این افزونه به سایت از طرف کاربران خوبمان درخواست های زیادی داشتیم.که سعی کردیم بهترین افزونه برای این امکان را تهیه و بومی سازی کنیم.

قابلیت شخصی سازی

افزونه وردپرس WP Optin Wheel از طرح های متنوع با قابلیت شخصی سازی رنگ های بخش های مختلف گردونه به شما امکان پیاده سازی یک گردونه خلاقانه را می دهد.شما می توانید از تم های آماده خود افزونه استفاده کنید یا اینکه با استفاده از خلاقیت خودتان رنگ بندی های مختلف را روی افزونه پیاده سازی کنید.

ادغام با ابزارهای دیجیتال مارکتینگ

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان هماهنگ سازی با ابزارهای دیجتال مارکتینگ نظیر میل چیمپ،میلرلایت،Zapier و دیگر ابزارهای این حوزه که می توانید در ادامه همین متن در تصاویر تهیه شده از افزونه مشاهده کنید.اگر شما بخواهید از کمپین های خودتان در افزونه گردونه شانس به صورت هدفمند استفاده کنید،یا اینکه قصد دارید از این قابلیت برای تهیه یک لیست ایمیل استفاده کنید،می توانید در ادغام با این ابزارها به صورت حرفه ای تر از افزونه استفاده کنید.

شخصی سازی گردونه شانس

در این افزونه شما از ۲۴ برش روی گردونه می توانید استفاده کنید که هریک از این برش ها امکان شخصی سازی متن،رنگ و حالا جایزه هایی قرار گرفته در پشت آنهاست که در استفاده از جایزه ها شما می توانید از ۴ قابلیت شامل : کد کوپن،پیوند ساده،تغییر مسیر،متن/HTML استفاده کنید که برای هر برش می توانید به دلخواه خودتان از این مقادیر استفاده کنید.ضمن اینکه در افزونه برای هر برش شما میتوانید از قابلیت بدون جایزه یا پوچ هم استفاده کنید.

در بخش شروع بازی توسط کاربر یا مشتری شما و همچنین در بخش دریافت جایزه شما می توانید از زمینه های مختلف استفاده کنید که این زمینه ها شامل ایمیل است که به صورت پیشفرض قرار دارد و زمینه های دیگر شامل : متن،آدرس ایمیل و کادر رضایت است که هرکدام از این زمینه های قابلیت الزامی/دلخواه را دارند.

یکی دیگر از قابلیت های افزونه گردونه شانس امکان شخصی سازی ایمیل های ارسالی است،شما به راحتی می توانید در تنظیمات این افزونه با استفاده از کدهای کوتاه ایمیل های خودتان را شخصی سازی کنید.

بخش ادغام این افزونه با فروشگاه ساز ووکامرس هم یکی دیگر از قابلیت های مهم هزینه گردونه شانس است،که شما میتوانید به راحتی از کدهای تخفیف افزونه ووکامرس با قابلیت تنظیم زمان در این افزونه استفاده کنید.یکی دیگر از قابلیت های خوب این افزونه امکان افزودن انیمیشن و صدا روی گردونه است که شما می توانید از این قابلیت در بخش تنظیمات افزونه استفاده کنید.

آموزش نصب و بروزرسانی افزونه های وردپرس

آموزش نصب افزونه های وردپرس : ما قصد داریم در این مقاله آموزشی شما را با روش نصب افزونه های وردپرس که از سایت لرن دی ال ...

بهترین افزونه گردونه شانس وردپرس

افزونه فارسی WP Optin Wheel برای وردپرس

افزونه گردونه شانس WP Optin Wheel وردپرس

دانلود افزونه WP Optin Wheel

امکانات و ویژگی های افزونه گردونه شانس وردپرس :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۶ مرداد ماه ۹۹ افزونه Yoast SEO به نسخه ۳.۳.۴ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۳.۳.۴

  • نسخه جدید منتشر شده است

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما