بروزرسانی شده

افزونه YITH Quick Order Forms For WooCommerce Premium

11

افزونه YITH Quick Order Forms For WooCommerce یکی دیگر از افزونه های حرفه ای وکاربردی برای ووکامرس از شرکت YIthemes است،که این افزونه سفارش و خرید سریع محصولات را در سایت برای مشتریان شما فراهم می کند.این افزونه با حذف فرآینده های انتخاب و خرید محصول به صورت پیش فرض به کاربران شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان از فروشگاه اینترنتی شما خرید کنند.

ترجمه شده به زبان فارسی

این افزونه برای سایت های وردپرسی که از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس استفاده می کنند،طراحی شده و شما با استفاده از این افزونه می توانید هرچندتا فرم پرداخت سریع که مدنظر داشته باشید با شخصی سازی های متفاوت در سایت خودتان ایجاد کنید.

افزونه YITH Quick Order Forms for WooCommerce هم همانند دیگر افزونه های ووکامرس شرکت YITH توسط رسانه آموزشی لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده و در اختیار شما کابران عزیز قرار می گیرد،این افزونه امکان ایجاد فرم هایی با توجه به سلیقه شما و لحاظ کردن محصولات خاص برای فروش به صورت سریع را دارد.

پس از اینکه فرم های پرداخت سریع را در این افزونه ایجاد کردن به دو صورت یکی استفاده از کدهای کوتاه و دیگر کدهای  PHP شما می توانید،ا ز این فرم ها در هرجای وب سایت که بخواهید بدون هیچ تنظمیات خاصی استفاده کنید.یکی از ویژگی های بارز این افزونه فیلترکردن محصولات بر اساس دسته بندی،نام محصول و برچسب محصول برای فروش به صورت پرداخت یا سفارش سریع است.

در افزونه سفارش سریع ووکامرس شما می توانید فرم های پرداخت سریع را برای کاربران با نقش های کاربری خاص هم فیلتر کنید و به این صورت تنها کابران خاصی که شماتعیین می کنید به این فرم ها دسترسی خواهند داشت و این می توانند تنها برای کاربران خاص یا کاربران با نقش های کاربری خاص بروی سایت اعمال شود.

دانلود افزونه YITH Quick Order Forms

🏆 برخی از ویژگی های افزونه YITH Quick Order Forms for WooCommerce Premium :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۱۵ مردادماه ۹۸ افزونه YITH Quick Order Forms for WooCommerce به نسخه ۱.۱.۳ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۱.۳

  • پشتیبانی از WooCommerce 3.7
  • نمایش دسته ها انتخاب شده
  • بروزرسانی هسته افزونه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

نظر بدهید

3 − دو =