لرن دی ال : پلتفرم آموزش و توسعه وردپرس فارسی

لرن دی ال یک رسانه تولید محتوای آموزشی آنلاین در زمینه دیجیتال مارکتینگ است،که کار خود را از خردادماه سال ۱۳۹۶ شروع کرد.رسالت اصلی لرن دی ال تولید محتوای غنی به زبان فارسی برای کاربران ایرانی داخل و خارج از کشور است،تابتوانند از دنیای وب کسب درآمد عالی داشته باشند.تمرکز اصلی ما روی توسعه وردپرس فارسی و همچنین بررسی ابزارها و الگوریتم های گوگل است.درهمین راستا سعی کردیم برخی از ابزارهای کاربردی وردپرس را برای کاربران بومی سازی کنیم و در اختیارشان قرار دهیم.

 

پشتیبانی سایت های وردپرسی

یکی از خدمات لرن دی ال پشتیبانی سایت های وردپرسی است،تعمیر و نگهداری سایت های وردپرس به صورت ماهیانه،تولید محتوا،بهینه سازی سایت از خدمات ما برای سایت شماست.
 

فرهنگ لرن دی ال

سعی داریم تولید محتوا ما غنی با رعایت حق کپی رایت باشد و در تولید محتوای ویدئویی،صوتی و متنی همه تلاش خود را برای انتقال مطلب به مخاطب می گذاریم.در لرن دی ال تلاش حرف اول را میزند و ما قصد داریم با قدرت در کنار رقبای خود پیش بریم و در تولید محتوایی که برای آینده جوانان کشورمان موثر باشد کوشا باشیم.
 

زندگی لرن دی ال

ما در لرن دی ال سخت کار می کنیم،تمام زندگی ما کمک به توسعه محتوای آموزشی کشور و همچنین وردپرس فارسی می گذرد.هرچند در کنار کار زندگی آرامی هم داریم و سعی می کنیم از زندگی دیجیتال گاهی فاصله بگیریم و با طبیعت آشتی کنیم.
 

خدمات لرن دی ال

14000+

کاربران فعال سایت

730+

محصولات فارسی سایت

18000+

تیکت های مشتریان

6

سال فعالیت حرفه ای

لرن دی ال
Logo