پشتیبانی از ۹ صبح تا ۹ شب – دسترسی به بیش از ۵۰۰ محصول فارسی با تهیه اشتراک ویژه

افزونه های حرفه ای و فارسی شده وردپرس

افزونه های در وردپرس به شما این امکان را می دهند که بتوانید از وردپرس به صورت حرفه ای استفاده کنید و امکانات گسترده ای را به آن اضافه کنید.داشتن یک سایت حرفه ای تنها با افزونه های امکان پذیر است که ما در لرن دی ال سعی کردیم افزونه های حرفه ای وردپرس را به صورت فارسی بومی سازی کنیم و در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

شما می توانید با تهیه اشتراک ویژه به همه این افزونه ها و بروزرسانی های آنها دسترسی داشته باشید.ما همواره سعی داریم محصولات جدیدتری را هم به این مجموعه اضافه کنیم که از پیشنهادات شما هم به شدت استقبال می کنیم.

همه محصولات توسط تیم فنی لرن دی ال قبل از هر بروزرسانی بررسی فنی شده و اگر مشکلی نداشته باشند افزونه روی سایت بروزرسانی خواهد شد.ضمن اینکه زبان فارسی در همه محصولات در هر بروزرسانی بررسی و بروز خواهد شد.

نمایش بعدی

افزونه های فارسی وردپرس

همه افزونه های موجود توسط سایت لرن دی ال به صورت اختصاصی تهیه و بومی سازی شده اند،که شما میتوانید با خیال راحت از این محصولات روی سایت وردپرسی خودتان استفاده کنید.ما سعی کردیم در کنار بومی سازی خیلی از باگ های این افزونه ها برای استفاده روی وردپرس فارسی را هم برطرف کنیم.

همه این افزونه ها به صورت مستمر توسط سایت لرن دی ال بروزرسانی می شوند،که در هر بروزرسانی هم زبان فارسی هریک از این افزونه بررسی و اگر رشته جدیدی به افزونه اضافه شده باشد،فایل زبان فارسی هم بروزرسانی می شود.

ما برای ترجمه و فارسی سازی این افزونه وقت و انرژی زیادی صرف می کنیم و سعی می کنیم که از زبان فارسی روان و درست استفاده کنیم،ضمن اینکه همیشه هم از پیشنهاد و نظرات کاربران سایت برای ارتقا زبان فارسی محصولات استفاده می کنیم.

لرن دی ال
Logo
Shopping cart