افزونه های حرفه ای و فارسی شده وردپرس

افزونه های در وردپرس به شما این امکان را می دهند که بتوانید از وردپرس به صورت حرفه ای استفاده کنید و امکانات گسترده ای را به آن اضافه کنید.داشتن یک سایت حرفه ای تنها با افزونه های امکان پذیر است.

شما می توانید با تهیه اشتراک ویژه به همه این افزونه ها و بروزرسانی های آنها دسترسی داشته باشید.ما همواره سعی داریم محصولات جدیدتری را هم به این مجموعه اضافه کنیم که از پیشنهادات شما هم به شدت استقبال می کنیم.

همه محصولات توسط تیم فنی لرن دی ال قبل از هر بروزرسانی بررسی فنی شده و اگر مشکلی نداشته باشند افزونه روی سایت بروزرسانی خواهد شد.ضمن اینکه زبان فارسی در همه محصولات در هر بروزرسانی بررسی و بروز خواهد شد.

با تهیه اشتراک ویژه به همه این افزونه ها به صورت یکجا دسترسی خواهید داشت.

افزونه های فارسی و اورجینال وردپرس

مجموعه از افزونه های کاربردی وردپرس برای استفاده به صورت کاملا فارسی،اپن سورس،بدون محدودیت در نصب و نسخه اورجینال

مشاهده بیشتر

افزونه های فارسی وردپرس

همه افزونه های موجود توسط سایت لرن دی ال به صورت اختصاصی تهیه و بومی سازی شده اند،که شما میتوانید با خیال راحت از این محصولات روی سایت وردپرسی خودتان استفاده کنید.ما سعی کردیم در کنار بومی سازی خیلی از باگ های این افزونه ها برای استفاده روی وردپرس فارسی را هم برطرف کنیم.

همه این افزونه ها به صورت مستمر توسط سایت لرن دی ال بروزرسانی می شوند،که در هر بروزرسانی هم زبان فارسی هریک از این افزونه بررسی و اگر رشته جدیدی به افزونه اضافه شده باشد،فایل زبان فارسی هم بروزرسانی می شود.

ما برای ترجمه و فارسی سازی این افزونه وقت و انرژی زیادی صرف می کنیم و سعی می کنیم که از زبان فارسی روان و درست استفاده کنیم،ضمن اینکه همیشه هم از پیشنهاد و نظرات کاربران سایت برای ارتقا زبان فارسی محصولات استفاده می کنیم.

14000+

کاربران فعال سایت

730+

محصولات فارسی سایت

18000+

تیکت های مشتریان

6

سال فعالیت حرفه ای

لرن دی ال
Logo