دموهای فارسی و آماده برای وردپرس

مجموعه دموهای فارسی و آماده،سایت سازهای فارسی و مجموعه بسته های نصبی آسان همگی به صورت اختصاصی توسط سایت لرن دی ال طراحی و توسعه داده شده اند.

الگوهای فارسی برای افزونه المنتور و قالب دیوی که در این صفحه مشاهده می کنید برای اولین بار در ایران توسط تیم لرن دی ال طراحی شده اند.همچنین بسته های نصبی آسان فارسی وردپرس که شما میتوانید برای طراحی سایت های آماده از آنها استفاده کنید.

با تهیه اشتراک ویژه به همه این دموها به صورت یکجا دسترسی خواهید داشت.

بسته های نصبی آسان فارسی پلاس

مجموعه بسته های نصبی آسان فارسی پلاس شامل موضوعات کاربردی از جمله : املاک،کاریابی،فروشگاهی،چندفروشندگی و دیگر موضوعات برای طراحی سایت های حرفه ای توسط سایت لرن دی ال طراحی و عرضه شده اند.

مشاهده بیشتر

بسته های نصبی فارسی وردپرس​

این بسته ها به صورت فارسی و راست چین توسط لرن دی ال به صورت اختصاصی از دموهای کاربردی قالب های وردپرس تهیه و عرضه می شود.

مشاهده بیشتر

الگوهای فارسی المنتور

سایت لرن دی ال برای اولین بار در ایران و به زبان فارسی الگوهای حرفه ای و آماده ای را طراحی کرده که شما میتوانید با درون ریزی این الگوها در افزونه المنتور یک سایت کامل را به صورت راست چین و فارسی داشته باشید.

مشاهده بیشتر

دموهای آماده قالب دیوی

همه این دموها برای قالب حرفه ای Divi طراحی شده و شما روی این قالب  می توانید از این دموها استفاده کنید.دموها در قالب یکسری فایل درون ریزی با فرمت JSON در اختیار شما قرار می گیرند که می توانید به راحتی در قالب دیوی وردپرس خودتان درون ریزی کنید.

مشاهده بیشتر

تمپلیت های آماده و فارسی روولشون اسلایدر

این تمپلیت ها به صورت فارسی و راست چین توسط لرن دی ال به صورت اختصاصی برای افزونه Slider Revolution تهیه و عرضه می شود.

14000+

کاربران فعال سایت

730+

محصولات فارسی سایت

18000+

تیکت های مشتریان

6

سال فعالیت حرفه ای

لرن دی ال
Logo