سوالات متداول

سایت لرن دی ال از وزارت صنعت،معدن و تجارت،نشردیجیتال وزارت ارشاد و همچنین ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی مجوز های لازم را دارد،ضمن اینکه سایت لرن دی ال در پایگاه داده پلیس فتا هم ثبت است.

محتوا آموزشی لرن دی ال ار قالب ویدئو،صوت و متن ارائه می شود و به دو صورت رایگان و پولی عرضه می گردد.که با تهیه هریک از آموزشی های پولی سایت شما به صورت دائم به بروزرسانی آموزش ها و پشتیبانی ها دسترسی خواهید داشت.

حق نشر دوره های آموزش به صورت کامل در اختیار پلتفرم آموزش آنلاین لرن دی ال بوده و هرگونه سواستفاده یا کپی برداری غیرقانونی بوده و از طرف لرن دی ال مورد پیگرد قرار خواهد گرفت.

در بخش اشتراک ویژه لرن دی ال قالب و افزونه های وردپرس به صورت بومی سازی شده در قالب اشتراک های مدت دار ارائه می شوند،که شما امکان نصب و استفاده از این محصولات را روی بی نهایت سایت دارید ولی امکان فروش آنها برای شما مجاز نخواهد بود.

پشتیبانی دوره های آموزشی از بخش نظرات پایین هر آموزش صورت می گیرد و پشتیبانی محصولات بخش اشتراک ویژه از بخش تیکت در پنل کاربری و همچنین بخش نظرات پایین هر محصول امکان پذیر است.

امکان پاسخ دهی به سوالات قبل از خرید با استفاده از بخش چت به صورت آنلاین و شماره تلفن سایت فراهم می باشد.ساعات ارائه این خدمت از ۹ صبح تا ۹ شب است.

برای استفاده از قالب و افزونه ها نیازی به داشتن لایسنس نیست،نسخه های جدید به صورت مداوم در لرن دی ال قرار می گیرد.

برای اطلاع از بروزرسانی دوره های آموزشی،قالب و افزونه ها شما باید در کانال تلگرام لرن دی ال https://t.me/Learndl_ir عضو شوید.

قالب و افزونه ها درون سایت تحت مجوز GPL بوده و لرن دی ال هیچگونه حق مالکیتی روی آنها ندارد،اما به دلیل فارسی سازی و استفاده از فونت های لایسنس دار روی این محصولات و با توجه به بهای پرداختی امکان فروش محصولات لرن دی ال وجود ندارد.

به دلیل بروزرسانی در سیستم بانکی کشور در ساعت ۱۲ الی ۱ بامداد امکان خرید و انجام تراکنش های بانکی وجود ندارد و باید پس از ساعت ۱ اقدام کنید.

برای اطلاع از تخفیف های لرن دی ال حتما در کانال تلگرام ما https://t.me/Learndl_ir عضو شوید و همیشه ایمیل های ارسالی ما را مشاهده کنید.

اگر هریک از توسعه دهندگان یا سازندگان افزونه و قالب های قرارگرفته در سایت،درخواست حذف آن را داشته باشند ما ملزم به حذف لینک دانلود خواهیم بود.

بسته های سایت ساز شامل اشتراک ۶ ماهه پلاس هستند،که با تهیه این اشتراک با این بسته ها و دیگر محصولات سایت دسترسی خواهید داشت.

۱۲۰۰۰+

کاربران فعال سایت

۶۷۰+

محصولات فارسی سایت

۱۵۰۰۰+

تیکت های مشتریان

۶

سال فعالیت حرفه ای

لرن دی ال
Logo