قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از محصولات و دوره های آموزشی آکادمی لرن دی ال

لرن دی ال یک سیستم آموزش آنلاین بوده،که سعی دارد با به کارگیری تجربه و تخصص گامی هرچندکوتاه در زمینه آموزش آنلاین ایران بردارد.

دوره های آموزشی که در سایت لرن دی ال قرار می گیرند به صورت زیر می باشند  :

 • دوره های آموزشی زبان فارسی و اختصاصی ضبط شده توسط مدرسین آکادمی لرن دی ال
 • دوره های آموزشی زبان اصلی از موسسات آموزشی بزرگ دنیا
 • دوره های آموزشی زبان فارسی از سایر مدرسین

قوانین و مقرارت سایت لرن دی ال  :

همانگونه که همه از این موضوع آگاهیم، هر اجتماعی نیازمند قوانین و مقررات مدون و مشخصی میباشد که براساس آن حدود مسئولیت ها و اختیارات اشخاص حاضر در آن جامعه تعیین می گردد.

این قوانین باعث میشود که در هنگام بروز هرگونه اختلاف با رجوع به آن، حدود تخلفات احتمالی و مسئولیت افراد مشخص گردد. جوامع مجازی که شامل وبسایت ها و شبکه های اجتماعی و … میشود نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

قوانین و مقررات زیر مربوط به شرایط عضویت، استفاده و بهره برداری از وب سایت لرن دی ال میباشد که بازدید و عضویت در این سایت به منزله اطلاع کامل از مفاد و شرایط آن است.

قوانین عمومی :

سایت لرن دی ال با توجه به قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران پیش می رود،لذا تمام اقدامات صورت گرفته روی سایت طبق این قوانین بوده و خارج از چارچوب قوانین کارنخواهیم نمود و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

شرایط عضویت :

 • افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند ایمیل و گذرواژه ، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.
 • کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
 • لرن دی ال به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

سیاست های رعایت حریم شخصی :

 • همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات وب سایت لرن دی ال، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده جزئی از اموال وب سایت لرن دی ال محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب سایت لرن دی ال است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای رسانه آموزشی لرن دی ال محفوظ می‏‌دارد.
 • استفاده از مطالب قرار گرفته برروی سایت در جای دیگر مجاز نمی باشد. بخصوص اطلاعات شخصی افراد، عکس ها و مطالب مربوط به آنها.

قوانین استفاده از بخش محصولات آموزشی لرن دی ال

 1. بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
 2. پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار
 3. ارسال رسید دوره های آموزشی منتشر شده در سایت لرن دی ال دارای مجوز رسمی بوده و استفاده کننده حق انتشار و یا کپی دوره های اختصاصی را ندارد.
 4. مدرسین دوره های آموزش در لرن دی ال استخدام نیستند.
 5. حق استفاده از دوره های رایگان آزاد بوده و شما مشمول بر پرداخت هزینه نمی باشید.
 6. هزینه دوره های آموزشی اختصاصی با توجه به مفاهیم دوره در نظر گرفته می شود،لذا ما برای اینکه تمامی کاربران عزیز بتوانند از دوره های آموزشی زبان فارسی لرن دی ال استفاده کنند،تا حد امکان هزینه ی دوره ها را پایین در نظر گرفتیم.
 7. رعایت قانون حق نشر دوره های آموزشی ما،کمک می کند تا بتوانیم با ذوق بیشتر دوره های آموزشی متعددی را تهیه و در اختیار شما قرار دهیم.
 8. هزینه ی پرداختی در صورت عدم رضایت از دوره ی آموزشی با توجه به دلایل کافی قابل بازگشت می باشد.
 9. اگر هنگام پرداخت وجه آنلاین از طرف ما دچار مشکل یا اختلال شده باشید،تمام وجه به حساب شما باز خواهد گشت،ولی چنانچه ایناختلال از طرف بانک و خود شما باشد،پیگیری بازگشت وجه بر عهده شما می باشد.
 10. تمامی دوره های بعد از پرداخت وجه حداکثر تا ۵ بار قابل دریافت و دانلود بوده،چانچه به دلایلی پس از تعداد دفعات تعیین شده موفق به دریافت دوره نشده باشید،باید از طریق بخش تماس با ما درخواست دوباره لینک دانلود را داشته باشید.
 11. خرید و استفاده از کلیه ی خدمات و سرویس های این سایت به منزله ی پذیرش کامل کلیه ی قوانین درج شده در این صفحه میباشد.
 12. در طی بیان این قوانین، از شما با لفظ خریدار/مشتری/مشترک/کاربر یاد شده و از فروشنده با عنوان لرن دی ال یاد میشود.
 13. با توجه به دانلودی بودن محصولات پس از خرید امکان درخواست بازگشت وجه وجود ندارد.
 14. محصولات آموزشی لرن دی ال تنها در وب سایت این مجموعه به آدرس https://learndl.ir به فروش می رسند و هیچ آدرس دیگری از سایت،شبکه های اجتماعی و اشخاص وابسته به این مجموعه نبوده و لرن دی ال هیچگونه مسولیتی در قبال این موضوع ندارد.
 15. تنها راه های ارتباطی مجموعه لرن دی ال بخش تماس با ما قرار دارند و هرگونه راه ارتباطی دیگر از طرف این مجموعه تایید نمی شود.
 16. دقت کنید دریافت اشتراک ویژه به ازای خرید دوره های آموزشی در سایت ما قطع گردید و دیگر به ازاری خرید دوره آموزشی اشتراک ویژه به شما تعلق نمی گیرد.
 17. لرن دی ال هیچگونه مسولیتی در قبال استفاده از هاست های میزبانی بی کیفیت مشتریان خود ندارد،مشتری باید از یک هاست با کیفیت و مناسب برای سایت های وردپرسی برای میزبان سایت خود استفاده کند،چراکه هرگونه ناسازگاری که بین وردپرس،افزونه و قالب ها با هاست به وجود آید بر عهده خود مشتری می باشد.

قوانین استفاده از محصولات بخش اشتراک ویژه لرن دی ال :

 1. هرگونه اطلاعاتی که پیرامون قالب و افزونه ها درج شده صرفا برای آشنایی اجمالی کاربر بوده و شما نباید به این توضیحات بسنده کنید و اطلاعات جامع تری را در سایت سازنده محصول مطالعه کنید.
 2. هزینه ی پرداختی از طرف کاربر تنها برای دریافت لینک دانلود بوده و هیچگونه پشتیبانی ویژه ای بابت قالب و افزونه ها صورت نمی گیرد.
 3. اشتراک در لرن دی ال به مفهوم دریافت لایسنس برای قالب و افزونه ها نبوده و شما باید برای دریافت لایسنس هریک از این محصولات به سایت سازنده آن مراجعه کنید.
 4. پشتیبانی برای قالب و افزونه ها تنها روی یک دامنه برای مشتری صورت میگیرد،تنها به شرط اینکه مشکل از سمت ما باشه و در صورت محیا نبودن بستر استفاده از قالب و افزونه ها توسط مشتری،سایت لرن دی ال در قبال پشتیبانی مسولیتی ندارد.
 5. برای دریافت پشتیبانی رفع مشکلات روی یک دامنه،دریافت محصولات جدید،بروزرسانی محصولات باید حتما اشتراک ویژه شما فعال باشد.
 6. لرن دی ال توسعه دهنده و طراح هیچ یک از قالب و افزونه نبوده و پیرامون استفاده از آنها هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمیکند.
 7. خدمات لرن دی ال به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خریدار بودن، بی عیب بودن، امنیت و … ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای لرن دی ال که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار بوده و لرن دی ال هیچگونه خسارتی بابت عملکرد محصولات ارائه شده به هر نحو نمی پردازد.لرن دی ال تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.
 8. با توجه به وجود مشکلات بروی سیستم های لوکال هاست،هیچگونه پشتیبانی برای محصولات روی لوکال هاست از طرف لرن دی ال صورت نمی گیرد.
 9. دانلود قالب و افزونه ها تنها در زمان اشتراک ویژه امکان پذیر است،پس از تمام زمان اشتراک برای دریافت بروزرسانی دوباره باید اشتراک ویژه خودتان را تمدید کنید.
 10. لرن دی ال تنها قالب و افزونه ها را در صورت داشتن فایل فارسی سازی به زبان فارسی ترجمه می کند و هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارائه بسته نصبی ای دمو فارسی ندارد،ضمن اینکه برخی از محصولات برای راحتی کار دموسازی می شوند.
 11. برخی از قالب و افزونه ها در طول زمان ممکن است دستخوش تغییرات برنامه نویسی از طرف سازنده گردند و با توجه به تحریم هایی که علیه کشور ایران صورت می گیرد،ارائه خدمات از طرف سازنده محصول به ایران قطع گردد و یا اینکه محصول برای ادامه کارنیاز به لایسنس داشته باشد که لرن دی ال هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.
 12. مسئولیت بررسی قالب و افزونه بر عهده خود کاربر بوده و لرن دی ال هیچ گونه مسئولیتی پیرامون عدم سازگاری محصولات با سرویس های میزبان وب ندارد.
 13. در هنگام دریافت محصول کاربر موظف است به نسخه قالب و افزونه دقت کند،چرا که لرن دی ال در صورت عدم سازگاری قالب و افزونه ها به نسخه وردپرس کاربر هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
 14. به اشتراک گذاری حساب کاربری VIP با دیگران و استفاده بیش از یک نفر از یک حساب کاربری ممنوع بوده و این امر به مسدود شدن و حذف شدن حساب کاربری شخص خاطی منجر خواهد شد.
 15. کاربر میپذیرد که خودش مسئول تامین امنیت و پایداری فنی وبسایت خودش بوده و در این زمینه، در هیچ حالتی، حتی در صورت وجود باگ احتمالی در یکی از قالب و افزونه های ارائه شده در وبسایت، هیچگونه مسئولیتی، به هیچ شکلی متوجه لرن دی ال نبوده و کاربر نمیتواند در این زمینه هیچگونه ادعایی داشته باشد. لرن دی ال هیچ نوع مسئولیتی را در قبال بروز هر نوع مشکل/هک شدن سایت کاربر بر اثر وجود باگ احتمالی و … در هیچ یک از قابل و افزونه ها نمیپذیرد.
 16. دقت کنید ما برای راحتی کاربران سایت مراحل ثبت نام و پذیرش را در بخش اشتراک ویژه سایت آسان در نظر گرفتیم،به همین منظور کاربرانی که با ایمیل های جعلی و موقت در سایت ما ثبت نام کنند حتما در صورت پرداخت هزینه اشتراک ویژه حساب کاربری آنها حذف خواهد شد.
 17. اگر ایمیل یا شماره تلفنی و مواردی از این قبیل از سایت لرن دی ال درون قالب یا افزونه ها باشد،تنها برای حفظ قانون کپی رایت محصولات و اگر مشتریان ما به هرنحوه ی فراموش کنند که این اطلاعات را تغییر دهند و سایت این مشتریات متوجه هر ایرادی شود بر عهده خودشان خواهد بود و سایت لرن دی ال هیچگونه مسولیتی در قبال این موضوع ندارد.
 18. لرن دی ال تنها فروشنده این قالب و افزونه هاست و استفاده از این محصولات به هرنحوی روی سایت ها به عهده صاحب دامین  و سایت موردنظر بوده و لرن دی ال هیچگونه مسولیتی در قبال این موضوع ندارد.
 19. محصولات ( قالب و افزونه های وردپرس ) لرن دی ال تنها در وب سایت این مجموعه به آدرس https://learndl.ir و https://vip.learndl.ir به فروش می رسند و هیچ آدرس دیگری از سایت،شبکه های اجتماعی و اشخاص وابسته به این مجموعه نبوده و لرن دی ال هیچگونه مسولیتی در قبال این موضوع ندارد.
 20. تنها راه های ارتباطی مجموعه لرن دی ال بخش تماس با ما قرار دارند و هرگونه راه ارتباطی دیگر از طرف این مجموعه تایید نمی شود.
 21. با توجه به اینکه با خرید یک اشتراک ویژه شما به همه قالب و افزونه های موجود در سایت دسترسی خواهید داشت در صورت خرید اشتباه امکان بازگشت وجه نخواهد بود.
 22. تیکت های که حاوی توضیح جامع و ذکر مستندات پیرامون سوال نباشد؛معمولا پاسخ داده نخواهند شد.
 23. دقت کنید دریافت اشتراک ویژه به ازای خرید دوره های آموزشی در سایت ما قطع گردید و دیگر به ازاری خرید دوره آموزشی اشتراک ویژه به شما تعلق نمی گیرد.
 24. لرن دی ال هیچگونه مسولیتی در قبال استفاده از هاست های میزبانی بی کیفیت مشتریان خود ندارد،مشتری باید از یک هاست با کیفیت و مناسب برای سایت های وردپرسی برای میزبان سایت خود استفاده کند،چراکه هرگونه ناسازگاری که بین وردپرس،افزونه و قالب ها با هاست به وجود آید بر عهده خود مشتری می باشد.
 25. افزونه و قالب های وردپرس قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 26. پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 27. این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.

راهنمای استفاده از پشتیبانی
لرن دی ال ، برای تسریع و تسهیل در امر پاسخگویی ، از سیستم تیکت اشتراک ویژه و چت برای رفع امور پشتیبانی استفاده می نماید. خواهشمند است، ضمن مطالعه دقیق، در طول استفاده از خدمات پشتیبانی از موارد عنوان شده بهره گیری نمائید.:

تیکت چیست؟

 • هر مطلب پشتیبانی در قالب یک تیکت تعریف می گردد که با موضوع مشخص از سایر موارد تمیز می یابد و این امکان موجود می باشد تا یک موضوع با چند بار پرسش و پاسخ اصطلاحا در یک گفتگو قرار گیرد.
 • شما با ورود به بخش  اشتراک ویژه به نشانی  Vip.learndl.ir در سایت لرن دی ال می توانید از این خدمات بهره مند گردید.

عدم تعدد:
یک موضوع تنها می بایست در یک تیکت بررسی شود و نباید برای یک موضوع و در پاسخ آن اقدام به باز نمودن تیکت های جدید نمائید. از باز نمودن یک موضوع در چند تیکت و یا ارسال تکراری یک تیکت جدا خودداری فرمائید.

موضوع تیکت:
استفاده از عنوان متناسب با محتوای تیکت امری مهم و ضروریست. متاسفانه استفاده از مواردی مانند “salam” مطرح نکردن موضوع کلیدی و یا عنوان نمودن کل متن، در موضوع تیکت از موارد اشتباه و شایع می باشد.

محتوای تیکت:
در هنگام ارسال تیکت تنها از حروف و زبان فارسی استفاده شود. استفاده از حروف انگلیسی برای زبان فارسی ( فینگلیش ) مطلوب نمی باشد.

اگر وضعیت تیکت شما “بسته” باشد به این معنی است که دیگر مورد بررسی پشتیبانی قرار نخواهد گرفت.

زمان پاسخگویی به تیکت :

 • زمان پاسخگویی به تیکت بین ۱۰دقیقه الی ۱۰ ساعت میباشد.
 • پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب حتی در روز های تعطیل فعال می باشد.

کلیه درخواست های پشتیبانی و پاسخ گویی به سوالات شما کاربران عزیز تنها از روش های ذکر شده در زیر امکان پذیر است  :

 • سوالات قبل از خرید آموزش و اشتراک ویژه فقط از چت سایت امکان پذیر است.
 • سوالات و پشتیبانی دوره های آموزشی در بخش نظرات هر دوره امکان پذیر است.
 • پشتیبانی محصولات (قالب ها و افزونه ها) در صفحه نظرات هر محصول و بخش تیکت پنل اشتراک ویژه امکان پذیر است.
 • مشاوره و درخواست خدمات برای سایت از طریق چت و شماره تماس امکان پذیر است .

هرگونه توهین به مسولان سایت در سیستم های پشتیبانی و ایجاد مزاحمت برای سایت لرن دی ال مورد پیگرد قانونی از طرف پلیس فتا قرار می گیرد و حتما با فرد مزاحم برخورد قانونی خواهد شد.

این قوانین در طول زمان دستخوش تغییرات خواهند بود.آخرین بروزرسانی مهرماه ۹۸

قوانین و مقررات سایت لرن دی ال طبق توافقنامه بالا اعلام گردید و پیشاپیش از همکاری تمام اعضای عزیز نهایت قدردانی را داریم .