دسترسی بی نهایت به همه قالب و افزونه های وردپرس

بش از ۲۰۰ محصول حرفه ای کاملا اورجینال و فارسی سازی شده توسط تیم لرن دی ال تنها با تهیه یک اشتراک ویژه در دسترس شما خواهد بود.ما چون خودمان در زمینه طراحی و توسعه وردپرس فارسی کار می کنیم،همیشه دغدغه خرید قالب و افزونه های وردپرس با قیمت های متفاوت را داشتیم و گاها مجبور بودیم چندین قالب را خریداری کنیم تا اینکه یکی از آنها را بتوانیم استفاده کنیم.

در اصل انگیزه و هدف ما هم از راه اندازی این بخش به صورت اشتراک ویژه همین بوده است،که بتوانیم یکی از باگ های مهم در زمینه خرید قالب و افزونه های وردپرس را رفع کنیم.

کاملا بومی سازی شده

همه افزونه و قالب های موجود در سایت لرن دی ال به صورت اختصاصی توسط تیم ترجمه لرن دی ال بومی سازی شده است.با توجه به اینکه ممکن هریک از قالب های وردپرس یکسری افزونه هسته یا فریم ورک داشته باشند.ما سعی کردیم که این افزونه ها را هم فارسی سازی کنیم و در کنار قالب ارائه کنیم.

یکی از ویژگی های مهم قالب و افزونه های وردپرس موجود در سایت لرن دی ال بروزرسانی زبان فارسی با هر بار بروزرسانی آنها است.ما با تلاش زیاد سعی می کنیم که در سریعترین زمان ممکن بروزرسانی را انجام دهیم.همزمان با هر بروزرسانی که روی محصولات صورت میگیرد،زبان فارسی آنها هم بررسی و بروزرسانی می شود.

یکی از اقدامات مهم در زمینه بومی سازی محصولات استفاده از زبان فارسی روان و ساده در محصولات است که همیشه مدنظر لرن دی ال بوده و خواهد بود.

همه این محصولات شامل قالب و افزونه های وردپرس به صورت اختصاصی توسط خود لرن دی ال تهیه و بومی سازی می شوند،اصالت همه محصولات از طرف سایت لرن دی ال به صورت کامل تضمین می شود.

شما می توانید با دعوت کردن دوستان تان به سایت، و تشویق کردن آنان به خرید اکانت ویژه از ۵ روز شارژ ویژه بهره مند شوید. با هر بار خرید / تمدید اشتراک توسط کاربران معرفی شده توسط شما ۵ روز شارژ اشتراک ویژه به اکانت شما افزوده خواهد شد

به طور مثال در صورتی که ۱۰ نفر توسط لینک شما در سیستم اشتراک VIP عضو شوند ۵۰ روز اعتبار هدیه به اکانت شما افزوده خواهد شد و در صورتی که این ۱۰ نفر هر ماه اکانت خود را تمدید کنند هر ماه ۵۰ روز اعتبار هدیه به اکانت شما افزوده خواهد شد

برخی از دیدگاه های مخاطبین عزیز سایت لرن دی ال

potho

سلام واقا ممنونم این افزونه واقا واقا واقا فوقولا ده است و من نتیجه خیلی باور نکردنی توی لود سایت رو دیدم وباورم نمیشد چنین افزونه وجود داره برای لود بهتر سایت سرعت لود سایت از ۱۰ ثانیه به ۲ ثانیه تعغیر کرده که واقا فوقولاده است.

potho

کاربر اشتراک ویژه
فرشید

سلام به شما،سایتتون، مطالبتون و خودتون عااالی هستید!!من اشتراک ویژه سایت شما رو تهیه کردم و به هیچ عنوان پشیمون نیستم…با قدرت ادامه بدین،مرسی واسه همه خوبیهاتون

فرشید

کاربر اشتراک ویژه
moeinmahboub8

سلام عرض میکنم خدمت مدرس محترم واقعا آموزش بسیار خوب و کاربردی و بسیار ساده بود ممنون از شما من همیشه فکر میکردم کار بسیار سختیس ترجمه قالب و افزونه وردپرس با تشکر و خداقوت خدمت تیم لرن دی ال

moeinmahboub8

کاربر اشتراک ویژه
alirmt

سلام و درود خدمت لرن دی الی ها و مدیران،من تقریبا ۵.۶ ماه هست که با لرن هستم.،بیشتر کار طراحی سایت انجام میدم و از دموهای جدیدی که قرار دادید خیلی تونستم استفاده کنم برای مشتری هام.خیلی راضی هستم از لرن ممنون که خدمات خوبی که در اختیار ما میذارید.

alirmt

کاربر اشتراک ویژه
مرادی

متشکرم از محصول عالی و پشتیبانی خیلی خوب شما،من اول این افزونه رو از ژاکت خریدم. مشکلات بسیاری داشت و چند روز وقت من رو گرفت و در حساس ترین روزهای سایت چند روز وقتم رو گرفت.افزونه کل داشبورد وردپرس رو تحت تاثیر قرار میداد (داشبورد زوم میشد و فقط بخشی از منوها دیده میشدن)بعد از چند روز صحبت با پشتیبانی هیچ جوابی نگرفتم. برای همین حذفش کردم و تصمیم گرفتم از یه سایت دیگه استفاده کنم سرچ کردم به شما رسیدم و خیلی راضی ام

مرادی

کاربر اشتراک ویژه
رضا جلیلی

کارتون حرف نداره

رضا جلیلی

کاربر اشتراک ویژه

آموزش ویدئویی عضویت و خرید از سایت لرن دی ال

قوانین و مقرارت خرید و استفاده از بخش اشتراک ویژه سایت لرن دی ال

خیر،در صورت تهیه اشتراک ویژه مادامی که زمان اشتراک ویژه شما فعال باشد.شما می توانید تمام ابزارهای کاربردی را روزانه تا ۱۲ فایل دانلود نمایید.

درصورتی که نسخه جدیدی از محصولات در سایت قرار گیرد،بااستفاده از اشتراک ویژه می توانید آن را دریافت کنید و اگر اشتراک ویژه شما به پایان رسیده باشد با تمدید دوباره آن به تمام بروزرسانی های محصولات دسترسی خواهید داشت.

درصورت موجود بودن فایل ترجمه برای قالب یا افزونه،به صورت کامل توسط لرن دی ال ترجمه و در سایت قرار می گیرند و محصولات ترجمه نشده در صفحه محصول مشخص شده اند.

در صورت دارا بودن بیش از ۶ تراکنش موفق در بخش اشتراک ویژه برای تمدید اشتراک به شما کد تخفیف ۲۰ درصدی تعلق خواهد گرفت. برای دریافت کد به بخش چت سایت پیام بدهید.

اگر هریک از توسعه دهندگان یا سازندگان افزونه و قالب های قرارگرفته در سایت،درخواست حذف آن را داشته باشند ما ملزم به حذف لینک دانلود خواهیم بود.

خیر برای هیچ یک از قالب بسته نصبی ارائه نمی شود. برای تهیه و خرید بسته های نصبی به صورت جداگانه می توانید به وب سایت دموتم مراجعه نمایید.

لرن دی ال یک سایت تولید محتوای آموزش آنلاین بوده و در کنار تولید محتوا سعی دارد ابزارهای موردنیاز کاربران خود را برای یادگیری بهتر فراهم کند،باتوجه به اینکه تهیه این ابزارها مستلزم صرف زمان و هزینه است و ازطرفی این ابزارها از طرف لرن دی ال به صورت فارسی شده عرضه می شوند،هزینه ی بسیار مناسبی به عنوان اشتراک ویژه از کاربران خود دریافت می کنیم.

هیچ یک از قالب و افزونه های وردپرس موجود در بخش اشتراک ویژه با لایسنس ارائه نمی گردند،برای دریافت لایسنس باید به سایت های مرجع این محصولات مراجعه کنید. ضمنا در هیچ یک از استور های ایرانی محصولات خارجی به همراه لایسنس اصلی ارائه نمی شوند.

در صورت اتمام اشتراک ویژه ، مشکلی در استفاده از محصولاتی که از قبل دانلود کرده اید بوجود نخواهد آمد . صرفا برای استفاده از بروز رسانی محصولات و استفاده از محصولات جدید باید اشتراک ویژه خود را تمدید نمایید.

بعد از اتمام اشتراک ویژه ، تا زمان تمدید مجدد آن با توجه به قوانین وب سایت به تیکت شما پاسخی داده نخواهد شد.