دسترسی بی نهایت به همه قالب و افزونه های وردپرس

برای اینکه بتوانید تمام ابزارهای کاربردی سایت لرن دی ال از جمله افزونه و قالب های وردپرس،ماژول و قالب های اپن کارت،کامپوننت و قالب های جوملا،قالب های HTML را بدون محدودیت دانلود کنید،باید در سیستم اشتراک ویژه ما ثبت نام کنید.با خرید یکی از پلن های اشتراک ویژه به صورت نامحدود در بازه زمانی مشخص شده می توانید تمام محصولات ابزارهای کاربری وب سایت را دانلود کنید.در حال حاضر قالب و افزونه های وردپرس و همچنین محصولات شرکت YiThemes قرارگرفته روی سایت شامل این اشتراک می باشند.

نکته مهم : دلیل پایین بودن قیمت های ما تنها بخاطر سیاست این قیمت گذاری از اول راه اندازی اشتراک ویژه لرن دی ال است و تا الان نزدیک به یکسال هست که از عمر این سیستم در سایت ما می گذرد با توجه به افزایش قیمت دلار ما هزینه اشتراک ویژه سایت را ثابت نگه داشتیم.

شما می توانید با دعوت کردن دوستان تان به سایت، و تشویق کردن آنان به خرید اکانت ویژه از ۵ روز شارژ ویژه بهره مند شوید. با هر بار خرید / تمدید اشتراک توسط کاربران معرفی شده توسط شما ۵ روز شارژ اشتراک ویژه به اکانت شما افزوده خواهد شد

به طور مثال در صورتی که ۱۰ نفر توسط لینک شما در سیستم اشتراک VIP عضو شوند ۵۰ روز اعتبار هدیه به اکانت شما افزوده خواهد شد و در صورتی که این ۱۰ نفر هر ماه اکانت خود را تمدید کنند هر ماه ۵۰ روز اعتبار هدیه به اکانت شما افزوده خواهد شد

برای آشنایی و استفاده از بخش اشراک ویژه این ویدئو آموزشی را مشاهده کنید

قوانین و مقرارت خرید و استفاده از بخش اشتراک ویژه سایت لرن دی ال

خرید و استفاده از کلیه ی خدمات و سرویس های این سایت به منزله ی پذیرش کامل کلیه ی قوانین درج شده در این صفحه میباشد.

در طی بیان این قوانین، از شما با لفظ خریدار/مشتری/مشترک/کاربر یاد شده و از فروشنده با عنوان لرن دی ال یاد میشود.

قوانین:

 1. هرگونه اطلاعاتی که پیرامون قالب و افزونه ها درج شده صرفا برای آشنایی اجمالی کاربر بوده و شما نباید به این توضیحات بسنده کنید و اطلاعات جامع تری را در سایت سازنده محصول مطالعه کنید.
 2. هزینه ی پرداختی از طرف کاربر تنها برای دریافت لینک دانلود بوده و هیچگونه پشتیبانی بابت قالب و افزونه ها صورت نمی گیرد.
 3. اشتراک در لرن دی ال به مفهوم دریافت لایسنس برای قالب و افزونه ها نبوده و شما باید برای دریافت لایسنس هریک از این محصولات به سایت سازنده آن مراجعه کنید.
 4. دانلود قالب و افزونه ها تنها در زمان اشتراک ویژه امکان پذیر است،پس از تمام زمان اشتراک برای دریافت بروزرسانی دوباره باید اشتراک ویژه خودتان را تمدید کنید.
 5. لرن دی ال توسعه دهنده و طراح هیچ یک از قالب و افزونه نبوده و پیرامون استفاده از آنها هیچ گونه مسئولیتی را قبول نمیکند.
 6. لرن دی ال تنها قالب و افزونه ها را در صورت داشتن فایل فارسی سازی به زبان فارسی ترجمه می کند و هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارائه بسته نصبی ای دمو فارسی ندارد،ضمن اینکه برخی از محصولات برای راحتی کار دموسازی می شوند.
 7. برخی از قالب و افزونه ها در طول زمان ممکن است دستخوش تغییرات برنامه نویسی از طرف سازنده گردند و با توجه به تحریم هایی که علیه کشور ایران صورت می گیرد،ارائه خدمات از طرف سازنده محصول به ایران قطع گردد و یا اینکه محصول برای ادامه کارنیاز به لایسنس داشته باشد که لرن دی ال هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موضوع ندارد.
 8. مسئولیت بررسی قالب و افزونه بر عهده خود کاربر بوده و لرن دی ال هیچ گونه مسئولیتی پیرامون عدم سازگاری محصولات با سرویس های میزبان وب ندارد.
 9. در هنگام دریافت محصول کاربر موظف است به نسخه قالب و افزونه دقت کند،چرا که لرن دی ال در صورت عدم سازگاری قالب و افزونه ها به نسخه وردپرس کاربر هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
 10. به اشتراک گذاری حساب کاربری VIP با دیگران و استفاده بیش از یک نفر از یک حساب کاربری ممنوع بوده و این امر به مسدود شدن و حذف شدن حساب کاربری شخص خاطی منجر خواهد شد.
 11. کاربر میپذیرد که خودش مسئول تامین امنیت و پایداری فنی وبسایت خودش بوده و در این زمینه، در هیچ حالتی، حتی در صورت وجود باگ احتمالی در یکی از قالب و افزونه های ارائه شده در وبسایت، هیچگونه مسئولیتی، به هیچ شکلی متوجه لرن دی ال نبوده و کاربر نمیتواند در این زمینه هیچگونه ادعایی داشته باشد. لرن دی ال هیچ نوع مسئولیتی را در قبال بروز هر نوع مشکل/هک شدن سایت کاربر بر اثر وجود باگ احتمالی و … در هیچ یک از قابل و افزونه ها نمیپذیرد.
 12. دقت کنید ما برای راحتی کاربران سایت مراحل ثبت نام و پذیرش را در بخش اشتراک ویژه سایت آسان در نظر گرفتیم،به همین منظور کاربرانی که با ایمیل های جعلی و موقت در سایت ما ثبت نام کنند حتما در صورت پرداخت هزینه اشتراک ویژه حساب کاربری آنها حذف خواهد شد.
 13. اگر ایمیل یا شماره تلفنی و مواردی از این قبیل از سایت لرن دی ال درون قالب یا افزونه ها باشد،تنها برای حفظ قانون کپی رایت محصولات و اگر مشتریان ما به هرنحوه ی فراموش کنند که این اطلاعات را تغییر دهند و سایت این مشتریات متوجه هر ایرادی شود بر عهده خودشان خواهد بود و سایت لرن دی ال هیچگونه مسولیتی در قبال این موضوع ندارد.
 14. لرن دی ال تنها فروشنده این قالب و افزونه هاست و استفاده از این محصولات به هرنحوی روی سایت ها به عهده صاحب دامین  و سایت موردنظر بوده و لرن دی ال هیچگونه مسولیتی در قبال این موضوع ندارد.
 15. با توجه به وجود مشکلات بروی سیستم های لوکال هاست،هیچگونه پشتیبانی برای محصولات روی لوکال هاست از طرف لرن دی ال صورت نمی گیرد.
 16. محصولات ( قالب و افزونه های وردپرس ) لرن دی ال تنها در وب سایت این مجموعه به آدرس https://learndl.ir و https://vip.learndl.ir به فروش می رسند و هیچ آدرس دیگری از سایت،شبکه های اجتماعی و اشخاص وابسته به این مجموعه نبوده و لرن دی ال هیچگونه مسولیتی در قبال این موضوع ندارد.
 17. تنها راه های ارتباطی مجموعه لرن دی ال بخش تماس با ما قرار دارند و هرگونه راه ارتباطی دیگر از طرف این مجموعه تایید نمی شود.
 18. با توجه به اینکه با خرید یک اشتراک ویژه شما به همه قالب و افزونه های موجود در سایت دسترسی خواهید داشت در صورت خرید اشتباه امکان بازگشت وجه نخواهد بود.
 19. تیکت های که حاوی توضیح جامع و ذکر مستندات پیرامون سوال نباشد؛معمولا پاسخ داده نخواهند شد.
 20. دقت کنید دریافت اشتراک ویژه به ازای خرید دوره های آموزشی در سایت ما قطع گردید و دیگر به ازاری خرید دوره آموزشی اشتراک ویژه به شما تعلق نمی گیرد.
 21. لرن دی ال هیچگونه مسولیتی در قبال استفاده از هاست های میزبانی بی کیفیت مشتریان خود ندارد،مشتری باید از یک هاست با کیفیت و مناسب برای سایت های وردپرسی برای میزبان سایت خود استفاده کند،چراکه هرگونه ناسازگاری که بین وردپرس،افزونه و قالب ها با هاست به وجود آید بر عهده خود مشتری می باشد.
 22. پشتیبانی برای قالب و افزونه ها تنها روی یک دامنه برای مشتری صورت میگیرد،تنها به شرط اینکه مشکل از سمت ما باشه و در صورت محیا نبودن بستر استفاده از قالب و افزونه ها توسط مشتری،سایت لرن دی ال در قبال پشتیبانی مسولیتی ندارد.
 23. افزونه و قالب های وردپرس قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 24. پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 25. این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.

راهنمای استفاده از پشتیبانی
لرن دی ال ، برای تسریع و تسهیل در امر پاسخگویی ، از سیستم تیکت اشتراک ویژه و چت برای رفع امور پشتیبانی استفاده می نماید. خواهشمند است، ضمن مطالعه دقیق، در طول استفاده از خدمات پشتیبانی از موارد عنوان شده بهره گیری نمائید.:

تیکت چیست؟
هر مطلب پشتیبانی در قالب یک تیکت تعریف می گردد که با موضوع مشخص از سایر موارد تمیز می یابد و این امکان موجود می باشد تا یک موضوع با چند بار پرسش و پاسخ اصطلاحا در یک گفتگو قرار گیرد.

شما با ورود به بخش  اشتراک ویژه به نشانی  Vip.learndl.ir در سایت لرن دی ال می توانید از این خدمات بهره مند گردید.

عدم تعدد:
یک موضوع تنها می بایست در یک تیکت بررسی شود و نباید برای یک موضوع و در پاسخ آن اقدام به باز نمودن تیکت های جدید نمائید. از باز نمودن یک موضوع در چند تیکت و یا ارسال تکراری یک تیکت جدا خودداری فرمائید.

موضوع تیکت:
استفاده از عنوان متناسب با محتوای تیکت امری مهم و ضروریست. متاسفانه استفاده از مواردی مانند “salam” مطرح نکردن موضوع کلیدی و یا عنوان نمودن کل متن، در موضوع تیکت از موارد اشتباه و شایع می باشد.

محتوای تیکت:
در هنگام ارسال تیکت تنها از حروف و زبان فارسی استفاده شود. استفاده از حروف انگلیسی برای زبان فارسی ( فینگلیش ) مطلوب نمی باشد.

اگر وضعیت تیکت شما “بسته” باشد به این معنی است که دیگر مورد بررسی پشتیبانی قرار نخواهد گرفت.

زمان پاسخگویی به تیکت :

 • زمان پاسخگویی به تیکت بین ۱۰دقیقه الی ۱۰ ساعت میباشد.
 • پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب حتی در روز های تعطیل فعال می باشد.

کلیه درخواست های پشتیبانی و پاسخ گویی به سوالات شما کاربران عزیز تنها از روش های ذکر شده در زیر امکان پذیر است  :

 • سوالات قبل از خرید آموزش و اشتراک ویژه فقط از چت سایت امکان پذیر است.
 • سوالات و پشتیبانی دوره های آموزشی در بخش نظرات هر دوره امکان پذیر است.
 • پشتیبانی محصولات (قالب ها و افزونه ها) در صفحه نظرات هر محصول و بخش تیکت پنل اشتراک ویژه امکان پذیر است.
 • مشاوره و درخواست خدمات برای سایت از طریق چت و شماره تماس امکان پذیر است .

این قوانین در طول زمان دستخوش تغییرات خواهند بود.آخرین بروزرسانی مهرماه ۹۸

خیر،در صورت تهیه اشتراک ویژه مادامی که زمان اشتراک ویژه شما فعال باشد.شما می توانید تمام ابزارهای کاربردی را روزانه تا ۱۲ فایل دانلود نمایید.

درصورتی که نسخه جدیدی از محصولات در سایت قرار گیرد،بااستفاده از اشتراک ویژه می توانید آن را دریافت کنید و اگر اشتراک ویژه شما به پایان رسیده باشد با تمدید دوباره آن به تمام بروزرسانی های محصولات دسترسی خواهید داشت.

درصورت موجود بودن فایل ترجمه برای قالب یا افزونه،به صورت کامل توسط لرن دی ال ترجمه و در سایت قرار می گیرند.

در صورت دارا بودن بیش از ۴ تراکنش موفق در بخش اشتراک ویژه برای تمدید اشتراک به شما کد تخفیف ۲۰ درصدی تعلق خواهد گرفت. برای دریافت کد به بخش چت  سایت پیام بدهید.

اگر هریک از توسعه دهندگان یا سازندگان افزونه و قالب های قرارگرفته در سایت،درخواست حذف آن را داشته باشند ما ملزم به حذف لینک دانلود خواهیم بود.

برای هرکدام از قالب ها بسته نصبی موجود باشد در بخش توضیحات قالب ذکر می گردد.

لرن دی ال یک سایت تولید محتوای آموزش آنلاین بوده و در کنار تولید محتوا سعی دارد ابزارهای موردنیاز کاربران خود را برای یادگیری بهتر فراهم کند،باتوجه به اینکه تهیه این ابزارها مستلزم صرف زمان و هزینه است و ازطرفی این ابزارها از طرف لرن دی ال به صورت فارسی شده عرضه می شوند،هزینه ی بسیار مناسبی به عنوان اشتراک ویژه از کاربران خود دریافت می کنیم.

هیچ یک از قالب و افزونه های وردپرس موجود در بخش اشتراک ویژه با لایسنس ارائه نمی گردند،برای دریافت لایسنس باید به سایت های مرجع این محصولات مراجعه کنید.