پشتیبانی از ۹ صبح تا ۹ شب – دسترسی به بیش از ۵۰۰ محصول فارسی با تهیه اشتراک ویژه

دسترسی بی نهایت به همه قالب و افزونه های وردپرس

بیش از 450 محصول حرفه ای کاملا اورجینال و فارسی سازی شده توسط تیم لرن دی ال تنها با تهیه یک اشتراک ویژه در دسترس شما خواهد بود.ما چون خودمان در زمینه طراحی و توسعه وردپرس فارسی کار می کنیم،همیشه دغدغه خرید قالب و افزونه های وردپرس با قیمت های متفاوت را داشتیم و گاها مجبور بودیم چندین قالب را خریداری کنیم تا اینکه یکی از آنها را بتوانیم استفاده کنیم.

در اصل انگیزه و هدف ما هم از راه اندازی این بخش به صورت اشتراک ویژه همین بوده است،که بتوانیم یکی از باگ های مهم در زمینه خرید قالب و افزونه های وردپرس را رفع کنیم.

آموزش خرید اشتراک ویژه از سایت لرن دی ال

در این مقاله قصد داریم شما را با بخش اشتراک ویژه وبسایت لرن دی ال آشنا کنیم. اولین گام برای استفاده از خدمات اشتراک ...

محصولات فارسی وردپرس بدون محدودیت نصب

کاملا بومی سازی شده

همه افزونه و قالب های موجود در سایت لرن دی ال به صورت اختصاصی توسط تیم ترجمه لرن دی ال بومی سازی شده است.با توجه به اینکه ممکن هریک از قالب های وردپرس یکسری افزونه هسته یا فریم ورک داشته باشند.ما سعی کردیم که این افزونه ها را هم فارسی سازی کنیم و در کنار قالب ارائه کنیم.

 

یکی از ویژگی های مهم قالب و افزونه های وردپرس موجود در سایت لرن دی ال بروزرسانی زبان فارسی با هر بار بروزرسانی آنها است.ما با تلاش زیاد سعی می کنیم که در سریعترین زمان ممکن بروزرسانی را انجام دهیم.همزمان با هر بروزرسانی که روی محصولات صورت میگیرد،زبان فارسی آنها هم بررسی و بروزرسانی می شود.

 

یکی از اقدامات مهم در زمینه بومی سازی محصولات استفاده از زبان فارسی روان و ساده در محصولات است که همیشه مدنظر لرن دی ال بوده و خواهد بود.

آموزش ویدئویی عضویت و خرید از سایت لرن دی ال

لرن دی ال یک سایت تولید محتوای آموزش آنلاین بوده و در کنار تولید محتوا سعی دارد ابزارهای موردنیاز کاربران خود را برای یادگیری بهتر فراهم کند،باتوجه به اینکه تهیه این ابزارها مستلزم صرف زمان و هزینه است و ازطرفی این ابزارها از طرف لرن دی ال به صورت فارسی شده عرضه می شوند،هزینه ی بسیار مناسبی به عنوان اشتراک ویژه از کاربران خود دریافت می کنیم.

با اتمام زمان اشتراک ویژه ، امکان دسترسی به بروز رسانی و همچنین محصولات جدید وجود نخواهد داشت. 

امکان خرید تکی برای تمامی محصولات فعال می باشد . در حال حاضر میتوانید جزئیات خرید و قیمت هر محصول را در باکس دانلود > بخش خرید تکی محصول مشاهده نمایید.

خیر،در صورت تهیه اشتراک ویژه به تمامی محصولات دسترسی خواهید داشت و نیازی به خرید مجدد محصولات نیست.

خیر ، در هیچ یک از فروشگاه های ایرانی وردپرسی به شما محصول اورجینال به همراه لایسنس اصلی ارائه نخواهد شد و صرفا لایسنس فروشگاه مورد نظر بر روی محصولات قرار میگیرد… لرن دی ال هم از این قاعده مستنثنی نیست . و محصولات را به صورت اورجینال خریداری و سپس به صورت نال و ترجمه اختصاصی شده و در سایت قرار میگیرد.

درصورتی که نسخه جدیدی از محصولات در سایت قرار گیرد،بااستفاده از اشتراک ویژه و مراجعه به صفحه محصول می توانید آن را دریافت کنید و اگر اشتراک ویژه شما به پایان رسیده باشد با تمدید دوباره آن به تمام بروزرسانی های محصولات دسترسی خواهید داشت.

بله،برای بیشتر قالب های موجود در سایت بسته های نصبی آسان به صورت اختصاصی و فارسی توسط سایت لرن دی ال طراحی و عرضه شده است.

بله ، در صورت خرید پلن اشتراک ۶ ماهه پلاس می توانید به بسته های سایت ساز دسترسی داشته باشید در غیر این صورت بسته ها باید به صورت تکی خریداری شوند،که قیمت هر کدام در صفحه مربوط به آن سایت ساز درج شده است.

درصورت موجود بودن فایل ترجمه برای قالب یا افزونه،به صورت کامل توسط لرن دی ال ترجمه و در سایت قرار می گیرند و محصولات ترجمه نشده در صفحه محصول مشخص شده اند.

بعد از اتمام اشتراک ویژه ، تا زمان تمدید مجدد آن با توجه به قوانین وب سایت به تیکت شما پاسخی داده نخواهد شد.

در صورت اتمام اشتراک ویژه ، مشکلی در استفاده از محصولاتی که از قبل دانلود کرده اید بوجود نخواهد آمد . صرفا برای استفاده از بروز رسانی محصولات و استفاده از محصولات جدید باید اشتراک ویژه خود را تمدید نمایید.

در صورت دارا بودن بیش از ۶ تراکنش موفق در بخش اشتراک ویژه برای تمدید اشتراک به شما کد تخفیف ۲۰ درصدی تعلق خواهد گرفت. برای دریافت کد به بخش چت سایت پیام بدهید.

اگر هریک از توسعه دهندگان یا سازندگان افزونه و قالب های قرارگرفته در سایت،درخواست حذف آن را داشته باشند ما ملزم به حذف لینک دانلود خواهیم بود.

لرن دی ال
Logo
Shopping cart