دسترسی بی نهایت به همه قالب و افزونه های وردپرس

بیش از ۲۰۰ محصول حرفه ای کاملا اورجینال و فارسی سازی شده توسط تیم لرن دی ال تنها با تهیه یک اشتراک ویژه در دسترس شما خواهد بود.ما چون خودمان در زمینه طراحی و توسعه وردپرس فارسی کار می کنیم،همیشه دغدغه خرید قالب و افزونه های وردپرس با قیمت های متفاوت را داشتیم و گاها مجبور بودیم چندین قالب را خریداری کنیم تا اینکه یکی از آنها را بتوانیم استفاده کنیم.

در اصل انگیزه و هدف ما هم از راه اندازی این بخش به صورت اشتراک ویژه همین بوده است،که بتوانیم یکی از باگ های مهم در زمینه خرید قالب و افزونه های وردپرس را رفع کنیم.

محصولات فارسی وردپرس بدون محدودیت نصب

کاملا بومی سازی شده

همه افزونه و قالب های موجود در سایت لرن دی ال به صورت اختصاصی توسط تیم ترجمه لرن دی ال بومی سازی شده است.با توجه به اینکه ممکن هریک از قالب های وردپرس یکسری افزونه هسته یا فریم ورک داشته باشند.ما سعی کردیم که این افزونه ها را هم فارسی سازی کنیم و در کنار قالب ارائه کنیم.

 

یکی از ویژگی های مهم قالب و افزونه های وردپرس موجود در سایت لرن دی ال بروزرسانی زبان فارسی با هر بار بروزرسانی آنها است.ما با تلاش زیاد سعی می کنیم که در سریعترین زمان ممکن بروزرسانی را انجام دهیم.همزمان با هر بروزرسانی که روی محصولات صورت میگیرد،زبان فارسی آنها هم بررسی و بروزرسانی می شود.

 

یکی از اقدامات مهم در زمینه بومی سازی محصولات استفاده از زبان فارسی روان و ساده در محصولات است که همیشه مدنظر لرن دی ال بوده و خواهد بود.

آموزش خرید اشتراک ویژه از سایت لرن دی ال

در این مقاله قصد داریم شما را با بخش اشتراک ویژه وبسایت لرن دی ال آشنا کنیم. اولین گام برای استفاده از خدمات اشتراک ...

آموزش ویدئویی عضویت و خرید از سایت لرن دی ال

خیر،در صورت تهیه اشتراک ویژه مادامی که زمان اشتراک ویژه شما فعال باشد.شما می توانید تمام ابزارهای کاربردی را روزانه تا 12 فایل دانلود نمایید.

خیر،در صورت تهیه اشتراک ویژه به تمامی محصولات دسترسی خواهید داشت و نیازی به خرید مجدد محصولات نیست . ( توجه داشته باشید با تهیه پلن ۱۰ روزه به دموهای المنتور،قالب دیوی و بسته های نصبی دسترسی نخواهید داشت.)

درصورتی که نسخه جدیدی از محصولات در سایت قرار گیرد،بااستفاده از اشتراک ویژه می توانید آن را دریافت کنید و اگر اشتراک ویژه شما به پایان رسیده باشد با تمدید دوباره آن به تمام بروزرسانی های محصولات دسترسی خواهید داشت.

درصورت موجود بودن فایل ترجمه برای قالب یا افزونه،به صورت کامل توسط لرن دی ال ترجمه و در سایت قرار می گیرند و محصولات ترجمه نشده در صفحه محصول مشخص شده اند.

در صورت دارا بودن بیش از ۶ تراکنش موفق در بخش اشتراک ویژه برای تمدید اشتراک به شما کد تخفیف ۲۰ درصدی تعلق خواهد گرفت. برای دریافت کد به بخش چت سایت پیام بدهید.

اگر هریک از توسعه دهندگان یا سازندگان افزونه و قالب های قرارگرفته در سایت،درخواست حذف آن را داشته باشند ما ملزم به حذف لینک دانلود خواهیم بود.

خیر برای هیچ یک از قالب بسته نصبی ارائه نمی شود. برای تهیه و خرید بسته های نصبی به صورت جداگانه می توانید به وب سایت دموتم مراجعه نمایید.

لرن دی ال یک سایت تولید محتوای آموزش آنلاین بوده و در کنار تولید محتوا سعی دارد ابزارهای موردنیاز کاربران خود را برای یادگیری بهتر فراهم کند،باتوجه به اینکه تهیه این ابزارها مستلزم صرف زمان و هزینه است و ازطرفی این ابزارها از طرف لرن دی ال به صورت فارسی شده عرضه می شوند،هزینه ی بسیار مناسبی به عنوان اشتراک ویژه از کاربران خود دریافت می کنیم.

لرن دی ال یک سایت تولید محتوای آموزش آنلاین بوده و در کنار تولید محتوا سعی دارد ابزارهای موردنیاز کاربران خود را برای یادگیری بهتر فراهم کند،باتوجه به اینکه تهیه این ابزارها مستلزم صرف زمان و هزینه است و ازطرفی این ابزارها از طرف لرن دی ال به صورت فارسی شده عرضه می شوند،هزینه ی بسیار مناسبی به عنوان اشتراک ویژه از کاربران خود دریافت می کنیم.

در صورت اتمام اشتراک ویژه ، مشکلی در استفاده از محصولاتی که از قبل دانلود کرده اید بوجود نخواهد آمد . صرفا برای استفاده از بروز رسانی محصولات و استفاده از محصولات جدید باید اشتراک ویژه خود را تمدید نمایید.

بعد از اتمام اشتراک ویژه ، تا زمان تمدید مجدد آن با توجه به قوانین وب سایت به تیکت شما پاسخی داده نخواهد شد.

فعلا خیر،بسته های سایت ساز شامل اشتراک ویژه نیستند و باید به صورت تکی خریداری شوند،که قیمت هر کدام در صفحه مربوط به آن سایت ساز درج شده است.

مشکلاتت توی انجمن لرن ال مطرح کن مشاهده انجمن
+
لرن دی ال
Logo
Shopping cart