دسترسی بی نهایت به همه قالب و افزونه های وردپرس

برای اینکه بتوانید تمام ابزارهای کاربردی سایت لرن دی ال از جمله افزونه و قالب های وردپرس،ماژول و قالب های اپن کارت،کامپوننت و قالب های جوملا،قالب های HTML را بدون محدودیت دانلود کنید،باید در سیستم اشتراک ویژه ما ثبت نام کنید.با خرید یکی از پلن های اشتراک ویژه به صورت نامحدود در بازه زمانی مشخص شده می توانید تمام محصولات ابزارهای کاربری وب سایت را دانلود کنید.در حال حاضر قالب و افزونه های وردپرس و همچنین محصولات شرکت YiThemes قرارگرفته روی سایت شامل این اشتراک می باشند.

 • اشتراک ویژه ۱ ماهه

  ۱۵۰۰۰ /تومان
  • ۳۰ روز اشتراک ویژه
  • امکان دانلود روزانه ۱۵ فایل
  • دسترسی به همه قالب های وردپرس همراه بروزرسانی ها
  • دسترسی به همه افزونه های وردپرس همراه بروزرسانی ها
  • دسترسی به همه افزونه های YiThemes همراه بروزرسانی ها
  • امکان نصب بر روی نامحدود سایت
  • نسخه اصلی و فارسی شده
 • اشتراک ویژه ۳ ماهه

  ۳۵۰۰۰ /تومان
  • ۹۰ روز اشتراک ویژه
  • امکان دانلود روزانه ۱۵ فایل
  • دسترسی به همه قالب های وردپرس همراه بروزرسانی ها
  • دسترسی به همه افزونه های وردپرس همراه بروزرسانی ها
  • دسترسی به همه افزونه های YiThemes همراه بروزرسانی ها
  • امکان نصب بر روی نامحدود سایت
  • نسخه اصلی و فارسی شده

نکته مهم : دلیل پایین بودن قیمت های ما تنها بخاطر سیاست این قیمت گذاری از اول راه اندازی اشتراک ویژه لرن دی ال است و تا الان نزدیک به یکسال هست که از عمر این سیستم در سایت ما می گذرد با توجه به افزایش قیمت دلار ما هزینه اشتراک ویژه سایت را ثابت نگه داشتیم.

آموزش خرید از سایت

قوانین و مقرارت خرید و استفاده از بخش اشتراک ویژه سایت لرن دی ال

خرید و استفاده از کلیه ی خدمات و سرویس های این سایت به منزله ی پذیرش کامل کلیه ی قوانین درج شده در این صفحه میباشد.

در طی بیان این قوانین، از شما با لفظ خریدار/مشتری/مشترک/کاربر یاد شده و از فروشنده با عنوان لرن دی ال یاد میشود.

قوانین:

 1. هرگونه اطلاعاتی که پیرامون قالب و افزونه ها درج شده صرفا برای آشنایی اجمالی کاربر بوده و شما نباید به این توضیحات بسنده کنید و اطلاعات جامع تری را در سایت سازنده محصول مطالعه کنید.
 2. هزینه ی پرداختی از طرف کاربر تنها برای دریافت لینک دانلود بوده و هیچگونه پشتیبانی بابت قالب و افزونه ها صورت نمی گیرد.
 3. اشتراک در لرن دی ال به مفهوم دریافت لایسنس برای قالب و افزونه ها نبوده و شما باید برای دریافت لایسنس هریک از این محصولات به سایت سازنده آن مراجعه کنید.
 4. دانلود قالب و افزونه ها تنها در زمان اشتراک ویژه امکان پذیر است،پس از تمام زمان اشتراک برای دریافت بروزرسانی دوباره باید اشتراک ویژه خودتان را تمدید کنید.
 5. لرن دی ال توسعه دهنده و طراح هیچ یک از قالب و افزونه نبوده و پیرامون استفاده از آنها هیچ گونه مسولیتی را قبول نمیکند.
 6. لرن دی ال تنها قالب و افزونه ها را در صورت داشتن فایل فارسی سازی به زبان فارسی ترجمه می کند و هیچ گونه مسئولیتی در قبال ارائه بسته نصبی یا دمو فارسی ندارد،ضمن اینکه برخی از محصولات برای راحتی کار دموسازی می شوند.
 7. برخی از قالب و افزونه ها در طول زمان ممکن است دستخوش تغییرات برنامه نویسی از طرف سازنده گردند و با توجه به تحریم هایی که علیه کشور ایران صورت می گیرد،ارائه خدمات از طرف سازنده محصول به ایران قطع گردد و یا اینکه محصول برای ادامه کارنیاز به لایسنس داشته باشد که لرن دی ال هیچ گونه مسولیتی در قبال این موضوع ندارد.
 8. مسئولیت بررسی قالب و افزونه بر عهده خود کاربر بوده و لرن دی ال هیچ گونه مسئولیتی پیرامون عدم سازگاری محصولات با سرویس های میزبان وب ندارد.
 9. در هنگام دریافت محصول کاربر موظف است به نسخه قالب و افزونه دقت کند،چرا که لرن دی ال در صورت عدم سازگاری قالب و افزونه ها به نسخه وردپرس کاربر هیچ گونه مسئولیتی را نمی پذیرد.
 10. به اشتراک گذاری حساب کاربری VIP با دیگران و استفاده بیش از یک نفر از یک حساب کاربری ممنوع بوده و این امر به مسدود شدن و حذف شدن حساب کاربری شخص خاطی منجر خواهد شد.
 11. کاربر میپذیرد که خودش مسئول تامین امنیت و پایداری فنی وبسایت خودش بوده و در این زمینه، در هیچ حالتی، حتی در صورت وجود باگ احتمالی در یکی از قالب و افزونه های ارائه شده در وبسایت، هیچگونه مسئولیتی، به هیچ شکلی متوجه لرن دی ال نبوده و کاربر نمیتواند در این زمینه هیچگونه ادعایی داشته باشد. لرن دی ال هیچ نوع مسئولیتی را در قبال بروز هر نوع مشکل/هک شدن سایت کاربر بر اثر وجود باگ احتمالی و … در هیچ یک از قابل و افزونه ها نمیپذیرد.

راهنمای استفاده از پشتیبانی
لرن دی ال ، برای تسریع و تسهیل در امر پاسخگویی ، از سیستم تیکت اشتراک ویژه و چت برای رفع امور پشتیبانی استفاده می نماید. خواهشمند است، ضمن مطالعه دقیق، در طول استفاده از خدمات پشتیبانی از موارد عنوان شده بهره گیری نمائید.:

تیکت چیست؟
هر مطلب پشتیبانی در قالب یک تیکت تعریف می گردد که با موضوع مشخص از سایر موارد تمیز می یابد و این امکان موجود می باشد تا یک موضوع با چند بار پرسش و پاسخ اصطلاحا در یک گفتگو قرار گیرد.

شما با ورود به بخش  اشتراک ویژه به نشانی  Vip.learndl.ir در سایت لرن دی ال می توانید از این خدمات بهره مند گردید.

عدم تعدد:
یک موضوع تنها می بایست در یک تیکت بررسی شود و نباید برای یک موضوع و در پاسخ آن اقدام به باز نمودن تیکت های جدید نمائید. از باز نمودن یک موضوع در چند تیکت و یا ارسال تکراری یک تیکت جدا خودداری فرمائید.

موضوع تیکت:
استفاده از عنوان متناسب با محتوای تیکت امری مهم و ضروریست. متاسفانه استفاده از مواردی مانند “salam” مطرح نکردن موضوع کلیدی و یا عنوان نمودن کل متن، در موضوع تیکت از موارد اشتباه و شایع می باشد.

محتوای تیکت:
در هنگام ارسال تیکت تنها از حروف و زبان فارسی استفاده شود. استفاده از حروف انگلیسی برای زبان فارسی ( فینگلیش ) مطلوب نمی باشد.

اگر وضعیت تیکت شما “بسته” باشد به این معنی است که دیگر مورد بررسی پشتیبانی قرار نخواهد گرفت.

زمان پاسخگویی به تیکت :

 • زمان پاسخگویی به تیکت بین ۱۰دقیقه الی ۱۰ ساعت میباشد.
 • پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۹ شب حتی در روز های تعطیل فعال می باشد.

کلیه درخواست های پشتیبانی و پاسخ گویی به سوالات شما کاربران عزیز تنها از روش های ذکر شده در زیر امکان پذیر است  :

 • سوالات قبل از خرید آموزش و اشتراک ویژه فقط از چت سایت امکان پذیر است.
 • سوالات و پشتیبانی دوره های آموزشی در بخش نظرات هر دوره امکان پذیر است.
 • پشتیبانی محصولات (قالب ها و افزونه ها) در صفحه نظرات هر محصول و بخش تیکت پنل اشتراک ویژه امکان پذیر است.
 • مشاوره و درخواست خدمات برای سایت از طریق چت و شماره تماس امکان پذیر است .

این قوانین در طول زمان دستخوش تغییرات خواهند بود.آخرین بروزرسانی ۲۲ خرداد ماه ۹۸

خیر،در صورت تهیه اشتراک ویژه مادامی که زمان اشتراک ویژه شما فعال باشد.شما می توانید تمام ابزارهای کاربردی را روزانه تا ۱۵ فایل دانلود نمایید.

درصورتی که نسخه جدیدی از محصولات در سایت قرار گیرد،بااستفاده از اشتراک ویژه می توانید آن را دریافت کنید و اگر اشتراک ویژه شما به پایان رسیده باشید با تمدید دوباره آن به تمام بروزرسانی دسترسی خواهید داشت.

درصورت موجود بودن فایل ترجمه برای قالب یا افزونه،به صورت کامل توسط لرن دی ال ترجمه و در سایت قرار می گیرند.

در صورت دارا بودن بیش از ۴ تراکنش موفق در بخش اشتراک ویژه برای تمدید اشتراک به شما کد تخفیف تعلق خواهد گرفت.

اگر هریک از توسعه دهندگان یا سازندگان افزونه و قالب های قرارگرفته در سایت،درخواست حذف آن را داشته باشند ما ملزم به حذف لینک دانلود خواهیم بود.

برای هرکدام از قالب ها بسته نصبی موجود باشد در بخش توضیحات قالب ذکر می گردد.

لرن دی ال یک سایت تولید محتوای آموزش آنلاین بوده و در کنار تولید محتوا سعی دارد ابزارهای موردنیاز کاربران خود را برای یادگیری بهتر فراهم کند،باتوجه به اینکه تهیه این ابزارها مستلزم صرف زمان و هزینه است و ازطرفی این ابزارها از طرف لرن دی ال به صورت فارسی شده عرضه می شوند،هزینه ی بسیار مناسبی به عنوان اشتراک ویژه از کاربران خود دریافت می کنیم.

هیچ یک از قالب و افزونه های وردپرس موجود در بخش اشتراک ویژه با لایسنس ارائه نمی گردند،برای دریافت لایسنس باید به سایت های مرجع این محصولات مراجعه کنید.