پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

آموزش خرید اشتراک ویژه از سایت لرن دی ال

9

در این مقاله قصد داریم شما را با بخش اشتراک ویژه وبسایت لرن دی ال آشنا کنیم. اولین گام برای استفاده از خدمات اشتراک ویژه سایت لرن دی ال  ایجاد حساب کاربری در این بخش است ، شما باید یک حساب کاربری در سایت ما ایجاد کنید برای این کار می توانید با مراجعه به بخش اشتراک ویژه ثبت نام خودتان را آغاز کنید.

برای ثبت نام روی گزینه هم اکنون ثبت نام کلیک کنید و اطلاعات خودتان را در فیلد های مشخص شده وارد کنید دقت کنید از یک ایمیل و شماره تلفن معتبر استفاده کنید، در صورت فراموشی رمز عبور بتوانید حساب کاربری خودتان را بازیابی کنید یا از اطلاعات بخش اشتراک ویژه سایت ما همیشه با خبر باشید.

قبل از اینکه روی گزینه ثبت اطلاعات و عضویت کلیک کنید شما باید متن قوانین سایت ما را مطالعه کنید و بپذیرید که طبق این قوانین از خدمات سایت استفاده نمایید.

پس از ثبت نام شما به پنل کاربری خودتان در سایت ما ارجاع داده می شوید که در پنل کاربری می توانید به بخش های مختلف برای استفاده از امکانات سایت دسترسی داشته باشید برای اینکه بتوانید محصولات شامل اشتراک ویژه سایت ما را دریافت کنید اولین قدم تهیه اشتراک ویژه است که برای تهیه اشتراک ویژه از بخش سیستم مالی روی گزینه خرید تمدید اشتراک کلیک نمایید.

در بخش خرید تمدید اشتراک ویژه شما می توانید پلن اشتراکی خودتان را انتخاب کنید که پلنهای ما شامل ۳۰ روزه ۶۰ روزه ۹۰ روزه و ۱۸۰ روزه می باشند به دلخواه یکی از پنل مورد نظر را انتخاب کنید.

با کلیک روی گزینه ثبت شما به درگاه پرداخت اینترنتی متصل خواهید شد که می توانید پرداخت خودتان را انجام دهید پس از پرداخت اینترنتی به پنل کاربری خودتان ارجاع داده خواهید شد.

حساب کاربری ویژه شما فعال است و می توانید از محصولات سایت به راحتی استفاده کنید کافیست برای دریافت هر یک از قالب افزونه ها و دمو های آماده سایت ما به صفحه آن محصول مراجعه نمایید.

در صفحه هر محصول اگر به سمت پایین اسکرول نماید یک باکس شامل اطلاعات به روز رسانی دریافت عضویت دهد حق اشتراک خرید تکی محصول نکات مهم پیرامون محصول را خواهید دید.

برای دانلود افزونه و قالب مورد نظر خودتان کافیست روی بخش دریافت قالب یا دریافت افزونه کلیک نمایید سپس لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود با کلیک روی این لینک دانلود قالب و افزونه مورد نظرتان را دریافت می کنید.

توجه : با توجه به محدودیت روزانه در دانلود ، تعداد دانلود با توجه به میزان کلیک بر روی لینک های دانلود محاسبه خواهد شد و محاسبه بر اساس دانلود موفق و غیر موفق نخواهد بود.

دقت کنید در طول مدت استفاده از بخش اشتراک ویژه سایت حتما باید در پنل کاربری خودتان لاگین باشید تا بتوانید قالب و افزونه های سایت ما را دریافت کنید.

آموزش نصب و بروزرسانی افزونه های وردپرس

آموزش نصب افزونه های وردپرس : ما قصد داریم در این مقاله آموزشی شما را با روش نصب افزونه های وردپرس که از سایت لرن دی ال ...

آموزش نصب و بروزرسانی قالب های وردپرس

در این مقاله قصد داریم شما را با روش نصب و بروزرسانی استاندارد قالب های وردپرس آشنا کنیم.این آموزش بیشتر پیرامون قالب ...

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart