قالب های حرفه ای و فارسی شده وردپرس

یکی از ابزارهای مهم در وردپرس قالب ها هستند که ظاهر وب سایت را تشکیل می دهند،با توجه به محبوبیت وردپرس قالب های زیادی هم برای آن طراحی شده است که هرکدام برای یک منظور از سایت های شخصی گرفته تا فروشگاه و چندمنظوره استفاده می شوند.

اکثر قالب های حرفه ای موجود در سایت لرن دی ال امکان نصب دموها به صورت آنلاین را دارند.که شما می توانید تنها با چند کلیک و بدون هیچگونه دردسری دمو مدنظرتان را به راحتی نصب کنید.فقط به شما توصیه می کنیم از یک هاست میزبانی مناسب برای سایت خودتان استفاده کنید.

با تهیه اشتراک ویژه به همه این قالب ها به صورت یکجا دسترسی خواهید داشت.

دموهای فارسی و آماده برای وردپرس

مجموعه دموهای آماده و فارسی برای قالب وردپرس دیوی و افزونه صفحه ساز المنتور با فرمت JSON به صورت درون ریزی

همه دموها به صورت اختصاصی توسط لرن دی ال طراحی شده اند،که این طرح برای اولین بار در ایران توسط تیم لرن دی ال اجرا شده است.

قالب های راست چین و فارسی شده وردپرس

مجموعه از قالب های بومی سازی شده وردپرس توسط لرن دی ال برای انواع سایت های شرکتی،شخصی،فروشگاهی و…

مشاهده بیشتر

بهترین قالب های فارسی وردپرس

اگر شما بخواهید یک سایت وردپرسی حرفه ای و کاربردی داشته باشید،با توجه به موضوع وب سایت خودتان باید از یک قالب وردپرس حرفه ای و کاربردی استفاده کنید.همه قالب های وردپرس موجود در سایت لرن دی ال به صورت کاملا اختصاصی توسط ما تهیه و بومی سازی شده هستند.

همه قالب های موجود در سایت لرن دی ال نسخه اورجینال هستند،که ما با هر بروزرسانی که برای هریک از این قالب ها منتشر می شود،قالب را به صورت کامل بررسی فنی می کنیم،زبان فارسی را بروزرسانی می کنیم و فونت ایرانی استاندارد وب سایت هم روی همه قالب ها نصب می کنیم.

ما هیچگونه محدودیت،قفل یا لایسنس گذاری روی محصولات اعمال نکردیم و شما می توانید طبق قوانین استفاده از وردپرس پس از تهیه محصولات روی وب سایت های مختلف از آنها بدون هیچگونه محدودیتی استفاده کنید.

بسته نصبی آسان فارسی

ما در لرن دی ال سعی کردیم برای اکثر این قالب های حرفه ای وردپرس دموهای فارسی و راست چین هم طراحی و عرضه کنیم.البته به اینصورت که ما مثلا برای قالب وودمارت هریک از دموها را به صورت اختصاصی روی یک وردپرس فارسی نصب و طراحی کردیم.به اینصورت که ما بسته به موضوع سایت فروشگاهی خودتان می توانید از این دموها استفاده کنید.

بخش دیگری از دموهای فارسی که ما برای قالب های وردپرس طراحی کردیم،دموهایی هستند که با استفاده از افزونه صفحه ساز المنتور به صورت فارسی و اختصاصی طراحی کردیم.که ما برای طراحی توسط افزونه المنتور از قالب وردپرس آسترا به عنوان قالب پیشفرض این بسته های نصبی استفاده کردیم.

14000+

کاربران فعال سایت

730+

محصولات فارسی سایت

18000+

تیکت های مشتریان

6

سال فعالیت حرفه ای

لرن دی ال
Logo