بروزرسانی شده
قالب و افزونه وردپرسقالب وردپرس

قالب وردپرس Basel مخصوص سایت های فروشگاهی + نصب دموهای آنلاین

7

قالب وردپرس Basel به صورت کامل از افزونه فروشگاه ساز ووکامرس پشتیبانی می کند و همه امکانات لازم برای راه اندازی یک سایت جامع فروشگاهی را در خود دارد،با استفاده از این قالب شما دیگر نیازی به نصب افزونه های جانبی برای افزودن امکانات متعدد به فروشگاه خودتان ندارید.

ترجمه شده به زبان فارسی

قالب فروشگاهی Basel برای ووکامرس

این قالب همانند قالب فروشگاهی woodmart توسط یک توسعه دهنده طراحی شده و تا حدی شبیه به قالب وودمارت است ولیکن از وودمارت حرفه ای و زیباتر،ضمن اینکه در این قالب هم شما می توانید همه دموها را به صورت آنلاین نصب کنید.که دموهای موجود در این قالب متفاوت از دموهای قالب وودمارت هستند.

قالب فروشگاهی Basel یک بسته کامل فروشگاه ساز در وردپرس است که همه امکانات این قالب بر بستر افزونه فروشگاه ساز ووکامرس فعال می شود از صفحه محصول حرفه ای گرفته تا سیستم افزودن محصول به علاقه مندی ها،مقایسه محصولات و نمایش سریع محصولات که در خود قالب قرار دارد و شما برای این امکانات نیازی به نصب افزونه های اضافی نخواهید داشت.

قالب Basel دارای سربرگ های متنوع است که در هرکدام شما می توانید از امکاناتی همچون : آیکون سبد خرید،باکس جستجو محصولات و همچنین مگامنو استفاده کنید.شما می توانید برای منوهایی که در سربرگ استفاده می کنید آیکون های دلخواه خودتان را از سایت فونت آسم پیدا کنید و در بخش منوها قرار دهید.

نصب دموها به صورت آنلاین

یکی از قابلیت های خوب این قالب امکان نصب دموهای آن به صورت آنلاین است،شما در این قالب به دموهای مختلفی دسترسی دارید که هریک را به راحتی و تنها با یک کلیک به صورت آنلاین نصب کنید،ضمن اینکه شما می توانید در بخش نصب دموها از ضفحات اضافی هم که به صورت آماده برای این قالب تهیه شده است به صورت آنلاین نصب و استفاده کنید.

پشتیبانی از افزونه WP Bakery Visual Composer

قالب فروشگاهی Basel هم همانند دیگر قالب های حرفه ای وردپرس از افزونه صفحه ساز WP Bakery Visual Composer پشتیبانی می کند،ضمن اینکه المان های اختصاصی و حرفه ای را برای ویژوال کامپوزر دارد.شما با استفاده از این المان ها میتوانید صفحات مختلف سایت خودتان را طراحی کنید از نمایش محصولات یا نمای مخلتف گرفته تا نمایش محتوای بخش نوشته ها و امکانات دیگر را شما در افزونه ویژوال کامپوزر خواهید داشت.

اگر قصد راه اندازی یک سایت فروشگاهی جامع را داشته باشید،حتما قالب فروشگاهی بازل برای شما گزینه مناسبی است.چراکه این قالب شما از نصب افزونه های متعدد برای افزودن امکانات به فروشگاه بی نیاز می کند.از جمله امکاناتی که این قالب در اختیار شما قرار می دهد می توان به : جستجو ایجکس،مقایسه محصولات،شخصی سازی صفحه محصول،مشاهده سریع اشاره کرد.

قالب فروشگاه Basel برای وردپرس

سربرگ های قالب Basel

نصب دموهای قالب Basel به صورت آنلاین

تنظیمات قالب Basel به صورت تمام فارسی شده

پشتیبانی افزونه ویژوال کامپوزر از قالب فارسی Basel

طراحی صفحات مختلف در قالب Basel توسط افزونه ویژوال کامپوزر

ابزارک ها و مگامنو در قالب فروشگاهی Basel

بخش تنظیمات فروشگاه و ووکامرس در قالب Basel

فونت ایران سنس روی قالب وردپرس

🏆 برخی از ویژگی های قالب فروشگاهی وردپرس Basel :

اطلاعات قالببروزرسانی قالبدریافت قالبعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۹ اسفند ماه ۹۸ قالب Basel به نسخه ۵.۲.۰ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۵.۲.۰

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • توضیحاتی وارد نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      یک × چهار =