بسته نصبی آسان وردپرس

بسته های نصبی آسان وردپرس در واقع یک سایت کامل وردپرسی با موضوعات مختلف هستند،که شما میتوانید براحتی هر یک از این بسته ها روی هاست میزبانی خودتان نصب کنید و سپس یک سایت کاملا راست چین و فارسی خواهید داشت.

همه بسته های نصبی آسان وردپرس که در این صفحه مشاهده می کنید،به صورت کاملا اختصاصی توسط سایت لرن دی ال طراحی شده اند.هر یک از بسته ها شامل یک سایت با موضوع اختصاصی بدون شلوغی و محتوای اضافی هستند.که شما میتوانید با استفاده از نصب کننده ای که روی بسته ها هست به آسان آن را روی هاست یا لوکال هاست خودتان نصب و اجرا کنید.

این دموها به صورت بسته نصبی با استفاده از افزونه Duplicator Pro تهیه شده است،که شما میتوانید پس از تهیه با استفاده از نصب کننده این بسته را به صورت کامل روی هاست میزبان یا لوکال هاست خودتان نصب و اجرا کنید.

با تهیه اشتراک ویژه به همه این بسته های نصبی به صورت یکجا دسترسی خواهید داشت.

برای تهیه و استفاده از این دموها به چند نکته زیر دقت کنید :

  1. این دمو به صورت اختصاصی توسط تیم لرن دی ال طراحی شده است.
  2. پس از نصب بسته نصبی حتما ایمیل مدیریت سایت و کاربر مدیر سایت را عوض کنید،که باید ایمیل دلخواه خودتان را قرار دهید.(لرن دی ال هیچگونه مسولیتی در قبال عدم تغییر اطلاعات دسترسی سایت شما ندارد.)
  3. پس از نصب بسته نصبی حتما رمز عبور مدیریت سایت را تغییر دهید.
  4. اشتراک گذاری یا فروش این فایل ها به هر صورت ممنوع می باشد.ولی امکان نصب و استفاده روی نامحدود سایت را خواهید داشت.
  5. رمز نصب بسته نصبی و دسترسی مدیریت وردپرس این دمو در کنار فایل های آن قرار دارند.

آموزش نصب بسته نصبی آسان وردپرس

به دلایلی مختلفی ممکن است برای هر یک از ما پیش بیاید که بخواهیم با استفاده از نصب بسته نصبی آسان وردپرس که توسط افزونه …

نمایش بعدی

11000+

کاربران فعال سایت

640+

محصولات فارسی سایت

15000+

تیکت های مشتریان

6

سال فعالیت حرفه ای

لرن دی ال
Logo