بسته نصبی آسان وردپرس

بسته های نصبی آسان وردپرس در واقع یک سایت کامل وردپرسی با موضوعات مختلف هستند،که شما میتوانید براحتی هر یک از این بسته ها روی هاست میزبانی خودتان نصب کنید و سپس یک سایت کاملا راست چین و فارسی خواهید داشت.

همه بسته های نصبی آسان وردپرس که در این صفحه مشاهده می کنید،به صورت کاملا اختصاصی توسط سایت لرن دی ال طراحی شده اند.هر یک از بسته ها شامل یک سایت با موضوع اختصاصی بدون شلوغی و محتوای اضافی هستند.که شما میتوانید با استفاده از نصب کننده ای که روی بسته ها هست به آسان آن را روی هاست یا لوکال هاست خودتان نصب و اجرا کنید.

این دموها به صورت بسته نصبی با استفاده از افزونه Duplicator Pro تهیه شده است،که شما میتوانید پس از تهیه با استفاده از نصب کننده این بسته را به صورت کامل روی هاست میزبان یا لوکال هاست خودتان نصب و اجرا کنید.

با تهیه اشتراک ویژه به همه این بسته های نصبی به صورت یکجا دسترسی خواهید داشت.

برای تهیه و استفاده از این دموها به چند نکته زیر دقت کنید :

  1. این دمو به صورت اختصاصی توسط تیم لرن دی ال طراحی شده است.
  2. پس از نصب بسته نصبی حتما ایمیل مدیریت سایت و کاربر مدیر سایت را عوض کنید،که باید ایمیل دلخواه خودتان را قرار دهید.(لرن دی ال هیچگونه مسولیتی در قبال عدم تغییر اطلاعات دسترسی سایت شما ندارد.)
  3. پس از نصب بسته نصبی حتما رمز عبور مدیریت سایت را تغییر دهید.
  4. اشتراک گذاری یا فروش این فایل ها به هر صورت ممنوع می باشد.ولی امکان نصب و استفاده روی نامحدود سایت را خواهید داشت.
  5. رمز نصب بسته نصبی و دسترسی مدیریت وردپرس این دمو در کنار فایل های آن قرار دارند.

آموزش نصب بسته نصبی آسان وردپرس

معرفی بسته نصبی آسانبسته های نصبی آسان وردپرس در اصل یک سایت کامل هستند که شامل وردپرس،قالب و افزونه های مورد …

مشاهده بیشتر

بسته نصبی آسان فارسی وردپرس

اگر شما طراح سایت های وردپرس هستید یا اینکه قصد دارید برای مجموعه یا شرکت و حتی برند خودتان یک سایت شخصی،شرکتی،فروشگاهی و یا چندمنظوره راه اندازی کنید.قطعا بهترین گزینه برای شما وردپرس است که شما میتوانید با استفاده از وردپرس سایت های بزرگ و کوچک را طراحی و مدیریت کنید.یکی از قابلیت های خوب وردپرس امکان راه اندازی سایت به صورت بسته نصبی آسان است.

بسته های نصبی در اصل سایت های آماده راه اندازی هستند که شما میتوانید به راحتی و تنها با چند کلیک یک سایت با دمو اولیه را راه اندازی کنید و سپس شروع به شخصی سازی آن با توجه به سلیقه و موضوع خاص خودتان کنید.ما در لرن دی ال انواع دموهای آماده برای سایت های شرکت،فروشگاهی و چندمنظوره برای وردپرس را طراحی و عرضه کردیم که شما با هرموضوعی که مدنظرتان باشد میتوانید از این دموها جستجو و استفاده کنید.

بسته نصبی آسان وردپرس (WordPress Easy Install Package) یک پکیج آماده است که شامل تنظیمات پیشفرض و فایل‌های لازم برای راه‌اندازی سریع وردپرس می‌باشد. این بسته نصبی به شما اجازه می‌دهد بدون نیاز به تنظیمات و نصب دستی، وردپرس را در سرور خود نصب کنید.بسته نصبی آسان وردپرس شامل فایل‌های هسته وردپرس است که برای اجرای صحیح سیستم مدیریت محتوا (CMS) وردپرس لازم هستند. همچنین، این بسته ممکن است شامل تنظیمات پیشفرض و قالب‌های پایه برای طراحی وبسایت باشد.

با استفاده از بسته نصبی آسان، شما نیازی به دانش فنی عمیق در زمینه نصب و پیکربندی وردپرس ندارید. فقط کافی است فایل‌های بسته را در سرور خود بارگذاری کنید و سپس مراحل نصب را از طریق یک رابط کاربری ساده و دوستانه دنبال کنید. این روش به شما امکان می‌دهد در کمترین زمان ممکن وردپرس را راه‌اندازی کرده و به طراحی و مدیریت سایت خود بپردازید.

بسته نصبی آسان وردپرس معمولاً به همراه مستندات و راهنماهای استفاده ارائه می‌شود تا شما را در فرآیند نصب و استفاده از وردپرس هدایت کند. همچنین، با توجه به محبوبیت بالای وردپرس، منابع آموزشی و انجمن‌هایی نیز وجود دارند که می‌توانید از آنها برای یادگیری و حل مشکلات استفاده کنید.

14000+

کاربران فعال سایت

730+

محصولات فارسی سایت

18000+

تیکت های مشتریان

6

سال فعالیت حرفه ای

لرن دی ال
Logo