افزونه صفحه ساز Elementor Pro + قالب های آماده فارسی

افزونه صفحه ساز Elementor Pro + قالب های آماده

تاریخ بروزرسانی : 27 دی ماه 1401

نسخه افزونه : 3.10.2

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک و و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

 • در تاریخ 27 دی ماه 1401 افزونه Elementor Pro به نسخه 3.10.2 بروزرسانی شد.
 • در تاریخ 27 دی ماه 1401 افزونه Elementor به نسخه 310.1 بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه 3.10.2

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در فایل changelog.txt افزونه نسخه پرو قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این قالب ( 179 هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه Elementor Pro یکی دیگر از افزونه های صفحه ساز وردپرس که در کنار دیگر افزونه های صفحه سازی که تا الان برای وردپرس طراحی شده این افزونه هم از قدرت بالایی برخوردار است و مورد استقبال خود کاربران قرار گرفته است.

افزونه Elementor Pro

با استفاده از این افزونه و بدون دانش کدنویسی شما می توانید صفحات متعدد و زیبایی را در وردپرس طراحی کنید چراکه هدف استفاده از افزونه صفحه ساز هم همین است که ما سمت برنامه نویسی و یادگیری بلند مدت کدنویسی نرویم و این افزونه ها کار شما را آسان کرده اند.

افزونه  Elementor  در دو نسخه رایگان و پولی عرض شده است که نسخه رایگان با یکسری امکانات در سایت رسمی وردپرس به صورت رایگان قابل دانلود است،اما اگر شما بخواهید از امکانات حرفه ای این افزونه هم استفاده کنید باید از نسخه حرفه ای استفاده کنید که ما در این پکیچ نسخه حرفه ای افزونه یعنی Elementor Pro را برای شما محیا کرده ایم.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه پشتیبانی از RTL بوده که این امکان استفاده افزونه را روی سایت های فارسی زبان و وردپرس فارسی آسان کرده و شما بدون هیچ نگرانی می توانید از این افزونه روی وردپرس فارسی استفاده کنید.ولی این افزونه قابلیت ترجمه به زبان فارسی را دارد.

المان های Elementor Pro

معوملا در افزونه های صفحه ساز استفاده از عنصر  و المان های مختلف برای صفحه سازی واجب است که در این افزونه هم این مورد به خوبی رعایت شده و شما از المان های مختلفی برای طراحی صفحه می توانید استفاده کنید از آیکن ها گرفته تا المان هایی برای طراحی به سبک آسان و حرفه ای همگی در این افزونه موجود می باشند.

در نسخه حرفه ای این افزونه شما امکان استفاده و پیاده سازی اسلایدرهای حرفه ای را خواهید داشت و همچنین می توانید از این افزونه در کنارس ووکامرس هم استفاده کنید و فروشگاه اینترنتی خودتان را با استفاده از این افزونه به سبک زیبایی طراحی کنید.

یکی دیگر از ویژگی هایی که در نسخه رایگان وجود ندارد استفاده از ابزارک های اختصاصی برای طراحی صفحات است که این امکان هم به شما برای داشتن یک صفحه زیبا با امکانات متعدد کمک زیادی می کند.ضمن اینکه این افزونه امکان ویرایش زنده کدهای CSS را هم برای شما فراهم می کند.

افزونه های مکمل Elementor Pro

در سایت لرن دی ال ما سعی کردیم افزودنی های کاربردی را برای افزونه صفحه ساز المنتور برای شما کاربران گرامی تهیه و فارسی سازی کنیم،که همیشه به تعداد این افزودنی ها اضافه خواهد،افزودنی های کاربردی JET از این دسته هستند که از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

دموهای فارسی افزونه المنتور

مجموعه دموهای آماده برای افزونه المنتور که توسط تیم لرن دی ال به صورا اختصاصی برای اولین بار در ایران اجرا شده است و این دم (تمپلیت ها) به صورت راست چین و فارسی شده عرضه می شوند.

این دموها در قالب فایل های درون ریزی با فرمت JSON در اختیار شما قرار می گیرد.همه تصاویر بکار رفته در این دموها به صورت آنلاین از سرورهای اختصاصی لرن دی ال درون سایت شما بارگذاری می شوند.هریک از تمپلیت ها متناسب با یک سایت کامل طراحی شده اند و همه صفحصات مهم سایت را در بر دارند.

مجموعه افزونه های JET برای المنتور

این افزودنی ها هریک به صورت اختصاصی المان های کاربردی را به المنتور شما اضافه می کنند.

افزودنی های کاربردی برای المنتور

افزودنی های کاربردی برای المنتور با المان های اختصاصی که همه این افزودنی ها به صورت اختصاصی توسط لرن دی ال تهیه و بومی سازی شده است.

تمپلیت های فارسی و آماده المنتور

مجموعه تمپلیت های فارسی که به صورت اختصاصی برای اولین بار در ایران توسط تیم لرن دی ال طراحی و عرضه شده است.

قالب های آماده Elementor Pro

یکی از قابلیت های خوب افزونه المنتور دارابودن قالب های آماده است که شما می توانید از این قالب ها در طراحی  صفحات خود استفاده کنید،در افزونه المنتور نسخه لرن دی ال این قالب ها به دو بخش تقسیم می شوند،که یک بخش در افزونه رایگان افزونه قرار دارد و بخش دیگر در نسخه پرو افزونه که شما میتوانید با تهیه این افزونه ها به صورت دلخواه از قالب های آماده استفاده کنید.

نکته : برخی از قالب های جدید که به افزونه اضافه می شوند کمی با تاخیر در چند نسخه بعد از اضافه شدن به افزونه توسط لرن دی ال اضافه می شوند.

این قالب ها به شما کمک می کنند در طراحی صفحات خود از خلاقیت بیشتری استفاده کنید و هریک از قالب ها را که درون طراحی صفحات خود استفاده کنید،میتوانید به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

در نسخه جدید افزونه المنتور شم می توانید از فونت های دلخواه خود استفاده کنید،به این صورت که انواع فونت های مختلف را درون افزونه وارد می کنید و در طراحی های خود می توانید این فونت ها را انتخاب کنید و به بخش های مختلف متن های بکار رفته در طراحی خود اعمال کنید.

1
آموزش رفع مشکل لودینگ در افزونه المنتور
13

مشکل لودینگ در افزونه المنتور : اگر شما از افزونه المنتور استفاده می کنید حتماً با یکی از مشکلات شایع در این افزونه آشنا هستید مشکلی که قرار در این مقاله ...

0
آموزش درون ریزی الگوهای افزونه المنتور 
11

یکی از قابلیت های خوب افزونه صفحه ساز المنتور امکان درون ریزی تمپلیت (دمو) های آماده است،که به دو صورت شما می توانید از این قابلیت استفاده کنید.در این مقاله ...

المان های افزونه المنتور پرو فارسی
بخش قالب ها و افزودن فونت در افزونه المنتور
بخش الگوهای آماده المنتور
نمایش ویدئو در افزونه المنتور پرو
10 امتیاز کلی
1 بررسی
افزونه وردپرس المنتور پرو

افزونه المنتور پرو در حال حاضر بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس است که از قابلیت ها و افزودنی های زیاد و کاربردی برای طراحی سایت بدون کدنویسی است.

10امتیاز محصول
زبان فارسی افزونه
10
پشتیبانی از وردپرس فارسی
10
پشتیبانی از ووکامرس فارسی
10
کارایی افزونه
10
10امتیاز کاربر
زبان فارسی افزونه
10
پشتیبانی از وردپرس فارسی
10
پشتیبانی از ووکامرس فارسی
10
کارایی افزونه
10
نکات مثبت این محصول
 • امکان درج تصویر در طراحی صفحه
 • دارای ویرایشگر متنی
 • امکان استفاده از آیکن شبکه های اجتماعی
 • امکان طراحی اسلایدر تصاویر
 • دارای شمارنده و نوار پیشرفت
 • امکان استفاده از کدهای HTML
 • دارای ویرایشگر زنده کدهای CSS
 • مجهز به ابزارک های حرفه ای
 • امکان ایجاد فرم برای سایت
 • امکان نمایش انواع چارت ها و نمودار ها، شمارنده، نمودار های دایره ای با استفاده از افزونه های جانبی
 • امکان معرفی اعضای تیم سایت
 • پشتیبانی از افزونه فروشگاه سازووکامرس
 • پشتیبانی از افزونه فرم ساز
 • دارای جدول قیمت گذاری
نکات منفی این محصول
 • امکان درون ریزی الگوها نیست،چون ما در لرن دی ال الگوهای فارسی زیادی برای این افزونه طراحی کردیم.
یک دیدگاه ارسال کنید  |  دیدگاه کاربران را بخوانید
اسماعیل فدائی

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

58 دیدگاه
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز یک دیدگاه ارسال کنید
 1. سلام و درود
  یه سوال داشتم
  علت عدم خروجی فرم های المنتور به صورت یکجا چی هست؟
  وقتی خروجی میگیریم فرم های پر شده در مقالات به صورت اکسل تکی تکی میاد و به صورت یک اکسل واحد نیست

  ممنون میشم اگر میدونید راهنمایی بفرمایید و یا اگر افزونه ای برای گرفتن خروجی اکسل از فرم های المنتور میشناسین معرفی کنید.

  • پاسخ
   اسماعیل فدایی 1401-09-20 در 8:51 ق.ظ

   سلام و عرض ادب

   مهدی جان ما افزونه WP Import Export رو توی سایت داریم که یکی از بهترین افزونه های درون ریزی/برون بری وردپرس است،این افزونه رو یک تست کن.

   باتشکر

 2. سلام وقت بخیر اقای فدایی ، خود متن توضیحات محصول از یک ویراشگر ساده فقط برای نوشتن و گذاشتن عکس برای توضیحات استفاده میکنه . ایا صحیح هست که در این قسمت توضیخات جامع محصول رو با المنتورساخت و قرار داد، ایا باعث سنگینی سایت نمیشه؟ یا ایا ابزار دیگه ای برای این کار وجود داره ؟

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1401-01-02 در 5:57 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   از لطف شما ممنونم.
   اگر از یک هاست با کیفیت استفاده می کنید و سایت رو توسط افزونه های کش بهینه سازی کردید و تعداد محصولاتی که استفاده می کنید کم هست که بله مشکلی نداره و پیشنهاد می کنیم که استفاده کنید.ولی اگر تعداد محصولات شما زیادی به عنوان مثال بیش از 400 تا محصول دارید این مورد ممکن یکم سایت شما رو تحت تاثیر قرار بده و حتی کمتر از این تعداد محصول هم ممکن یکم سایت شما رو کند کنه.چون خود ووکامرس هم افزونه سنگینی هست و همراه المنتور سایت رو سنگین میکنه.
   پیرامون استفاده از ابزار دیگر که خیر معمولا این مورد رو با صفحه ساز ها طراحی می کنند و شما هر صفحه سازی که استفاده می کنید با توجه به اون صفحه ساز میتونید از افزودنی های ووکامرس اون استفاده کنید که شما میتونید از افزودنی های المنتور برای ووکامرس برای طراحی استفاده کنید.
   باتشکر

 3. سلام
  نسخه جدید 3.6.2 رو نصب کردم و زده که 3.6.2 هست
  ولی زیرش همچنان گزینه بروزرسانی رو داره !!
  ممنون میشم بررسی بفرمائید

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1400-11-27 در 12:53 ق.ظ

   سلام و عرض ادب

   امیرجان جای نگرانی نیست،افزونه المنتور هنوز روی سایت شما پایگاه داده خودش رو بروز نکرده،ممکن یکم طول بکشه به محض اینکه پایگاه داده خودش رو بروز کنه این پیغام برداشته میشه.

   باتشکر

 4. پاسخ
  اسماعیل فدائی 1400-11-05 در 1:41 ب.ظ

  سلام و عرض ادب

  نسخه رایگان ۳.۵.۴ هست و نسخه پرو فعلا ۳.۵.۲ هست.ما معمولا هر کدوم از نسخه های المنتور که زودتر بروزرسانی رو انجام بدند اون رو بروزرسانی می کنیم و الان برای نسخه پرو هنوز نسخه جدیدی منتشر نشده است.

  باتشکر

 5. سلام
  وقت بخیر
  من نسخه آخر رو دانلود کردم ولی نسخه 3.5.4 نبود مگر نسخه اخر 3.5.4 نیست ؟

 6. 5
  زبان فارسی افزونه
  100
  پشتیبانی از وردپرس فارسی
  100
  پشتیبانی از ووکامرس فارسی
  100
  کارایی افزونه
  100

  سلام،
  بابت زحماتتون و وقتی که میذارید نسخه تمیزی ارائه بدید تشکر میکنم.

  مفید است(0) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1400-11-02 در 1:12 ب.ظ

   سلام و عرض ادب

   ارشادجان از لطف شما بی نهایت سپاسگذاریم،این لطف و نقطه نظرات شما چراغ راه آینده کسب و کار ما است.

   باتشکر

 7. نسخه جدید 3.5.3

 8. افزونه elementor pro مشکل داره فایلاش. افزونه که نصب میشه ارور “یک خطای مهم در این وب سایت رخ داده است.” رخ میدهد.

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1400-09-21 در 6:25 ب.ظ

   سلام و عرض ادب

   همه محصولات رو ما قبل از هر بروزرسانی بررسی فنی می کنیم و اگر مشکلی داشته باشند اون بروزرسانی انجام نمیشه،باید بررسی کنید که نسخه جدید این افزونه با دیگر افزونه ها یا قالب سایت شما تداخلی نداشته باشه.که با فعال کردن نمایش خطاهای PHP وردپرس میتونید ریشه تداخل رو پیدا کنید و طبق مقاله زیر میتونید بررسی تداخل کنید.

   بررسی و پیدا کردن تداخل در افزونه و قالب های وردپرس

   باتشکر

 9. با سلام
  خیلی وقته نسخه جدید اومده،ممنون میشم بروزرسانی بفرمایید.

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1400-03-18 در 1:14 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   امیرجان نسخه پرو که بروزرسانی رو نداشته،ولی نسخه رایگان دوتا بروزرسانی داشته که ما هم بروزرسانی لازم رو روی نسخه رایگان انجام دادیم،که میتوانید دانلود و بروزرسانی کنید.
   باتشکر

 10. با سلام
  لطفا به نسخه جدید آپدیت شود.

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1400-02-12 در 11:07 ق.ظ

   سلام و عرض ادب
   امیرجان برای نسخه پرو که فعلا بروزرسانی نیومده،ولی نسخه رایگان رو بروز کردیم.
   باتشکر

 11. 3.2.2
  آپدیت کنید
  سپاس

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1400-02-09 در 9:53 ق.ظ

   سلام و عرض ادب
   بله حتما امروز بروزرسانی رو انجام میدیم.
   موفق باشید

 12. با سلام
  از چه ورژنی افزونه yoast (مربوط به seo سایت) با المنتور پرو یکپارچه هست منظورم تو آیکن چرخدنده هستش؟
  ممنون

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1400-02-01 در 4:40 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   حسین جان این مورد رو باید در لینک زیر بررسی کنید.

   yoast.com/wordpress/plugins/seo/change-log

   باتشکر

 13. با سلام
  لطفا به نسخه جدید بروزرسانی گردد.

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1399-12-24 در 9:50 ق.ظ

   سلام و عرض ادب
   افزونه بروز هست و نسخه جدیدی هنوز برای این افزونه منتشر نشده است.
   باتشکر

 14. با سلام
  لطفا به نسخه جدید بروزرسانی شود.

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1399-11-20 در 9:35 ق.ظ

   سلام و عرض ادب
   الان آخرین نسخه روی سایت قرار دارد و نسخه جدیدی برای این افزونه منتشر نشده.
   نسخه 3.0.10
   لیست تغییرات : http://unko.ir/sVyqU
   موفق باشید

 15. با سلام
  لطفا افزونه به نسخه رایگان 3.0.13 و نسخه پرو 3.0.6 آپدیت شود.
  با تشکر

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1399-08-15 در 8:56 ق.ظ

   سلام و عرض ادب
   مبنای ما نسخه پرو هست و بروزرسانی هر دو افزونه انجام شده.
   باتشکر

1 2 3 4

  دیدگاه شما

  امتیاز کلی شما

  10000+

  کاربران فعال سایت

  550+

  محصولات فارسی سایت

  12000+

  تیکت های مشتریان

  5

  سال فعالیت حرفه ای

  لرن دی ال
  Logo