افزونه صفحه ساز Elementor Pro + قالب های آماده فارسی

افزونه صفحه ساز Elementor Pro

تاریخ بروزرسانی : ۴ تیر ماه ۱۴۰۳

نسخه افزونه : ۳.۲۲.۱

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

 • در تاریخ ۴ تیر ماه ۱۴۰۳ افزونه Elementor Pro به نسخه ۳.۲۲.۱ بروزرسانی شد.
 • در تاریخ ۴ تیر ماه ۱۴۰۳ افزونه Elementor به نسخه ۳.۲۲.۲ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۳.۲۲.۱

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در فایل changelog.txt افزونه نسخه پرو قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این قالب ( ۱۷۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه Elementor Pro یکی دیگر از افزونه های صفحه ساز وردپرس که در کنار دیگر افزونه های صفحه سازی که تا الان برای وردپرس طراحی شده این افزونه هم از قدرت بالایی برخوردار است و مورد استقبال خود کاربران قرار گرفته است.

نکته مهم : همه امکانات پرو در این افزونه فعال است غیر از امکان درون ریزی الگوهای آماده،که ما در لرن دی ال بخش الگوهای فارسی المنتور یکسری دمو فارسی برای شما طراحی کردیم.همچنین در کنار فایل های افزونه در پوشه File یکسری الگو آماده نسخه اصلی هم قرار داده شده که به صورت دستی میتوانید در افزونه درون ریزی کنید.ضمنا اگر نیاز به بسته نصبی آسان طراحی شده با المنتور دارید که میتوانید از دموهای فارسی قالب آسترا استفاده کنید که این دموها هم به صورت کامل توسط سایت ما طراحی و عرضه شده است.

افزودنی های فارسی المنتور

افزونه Elementor Pro

با استفاده از این افزونه و بدون دانش کدنویسی شما می توانید صفحات متعدد و زیبایی را در وردپرس طراحی کنید چراکه هدف استفاده از افزونه صفحه ساز هم همین است که ما سمت برنامه نویسی و یادگیری بلند مدت کدنویسی نرویم و این افزونه ها کار شما را آسان کرده اند.

افزونه  Elementor  در دو نسخه رایگان و پولی عرض شده است که نسخه رایگان با یکسری امکانات در سایت رسمی وردپرس به صورت رایگان قابل دانلود است،اما اگر شما بخواهید از امکانات حرفه ای این افزونه هم استفاده کنید باید از نسخه حرفه ای استفاده کنید که ما در این پکیچ نسخه حرفه ای افزونه یعنی Elementor Pro را برای شما محیا کرده ایم.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه پشتیبانی از RTL بوده که این امکان استفاده افزونه را روی سایت های فارسی زبان و وردپرس فارسی آسان کرده و شما بدون هیچ نگرانی می توانید از این افزونه روی وردپرس فارسی استفاده کنید.ولی این افزونه قابلیت ترجمه به زبان فارسی را دارد.

المان های Elementor Pro

معوملا در افزونه های صفحه ساز استفاده از عنصر  و المان های مختلف برای صفحه سازی واجب است که در این افزونه هم این مورد به خوبی رعایت شده و شما از المان های مختلفی برای طراحی صفحه می توانید استفاده کنید از آیکن ها گرفته تا المان هایی برای طراحی به سبک آسان و حرفه ای همگی در این افزونه موجود می باشند.

در نسخه حرفه ای این افزونه شما امکان استفاده و پیاده سازی اسلایدرهای حرفه ای را خواهید داشت و همچنین می توانید از این افزونه در کنارس ووکامرس هم استفاده کنید و فروشگاه اینترنتی خودتان را با استفاده از این افزونه به سبک زیبایی طراحی کنید.

یکی دیگر از ویژگی هایی که در نسخه رایگان وجود ندارد استفاده از ابزارک های اختصاصی برای طراحی صفحات است که این امکان هم به شما برای داشتن یک صفحه زیبا با امکانات متعدد کمک زیادی می کند.ضمن اینکه این افزونه امکان ویرایش زنده کدهای CSS را هم برای شما فراهم می کند.

افزونه های مکمل Elementor Pro

در سایت لرن دی ال ما سعی کردیم افزودنی های کاربردی را برای افزونه صفحه ساز المنتور برای شما کاربران گرامی تهیه و فارسی سازی کنیم،که همیشه به تعداد این افزودنی ها اضافه خواهد،افزودنی های کاربردی JET از این دسته هستند که از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

دموهای فارسی افزونه المنتور

مجموعه دموهای آماده برای افزونه المنتور که توسط تیم لرن دی ال به صورا اختصاصی برای اولین بار در ایران اجرا شده است و این دم (تمپلیت ها) به صورت راست چین و فارسی شده عرضه می شوند.

این دموها در قالب فایل های درون ریزی با فرمت JSON در اختیار شما قرار می گیرد.همه تصاویر بکار رفته در این دموها به صورت آنلاین از سرورهای اختصاصی لرن دی ال درون سایت شما بارگذاری می شوند.هریک از تمپلیت ها متناسب با یک سایت کامل طراحی شده اند و همه صفحصات مهم سایت را در بر دارند.

تمپلیت های فارسی و آماده المنتور

مجموعه تمپلیت های فارسی که به صورت اختصاصی برای اولین بار در ایران توسط تیم لرن دی ال طراحی و عرضه شده است.

قالب های آماده Elementor Pro

یکی از قابلیت های خوب افزونه المنتور دارابودن قالب های آماده است که شما می توانید از این قالب ها در طراحی  صفحات خود استفاده کنید،در افزونه المنتور نسخه لرن دی ال این قالب ها به دو بخش تقسیم می شوند،که یک بخش در افزونه رایگان افزونه قرار دارد و بخش دیگر در نسخه پرو افزونه که شما میتوانید با تهیه این افزونه ها به صورت دلخواه از قالب های آماده استفاده کنید.

این قالب ها به شما کمک می کنند در طراحی صفحات خود از خلاقیت بیشتری استفاده کنید و هریک از قالب ها را که درون طراحی صفحات خود استفاده کنید،میتوانید به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.در نسخه جدید افزونه المنتور شم می توانید از فونت های دلخواه خود استفاده کنید،به این صورت که انواع فونت های مختلف را درون افزونه وارد می کنید و در طراحی های خود می توانید این فونت ها را انتخاب کنید و به بخش های مختلف متن های بکار رفته در طراحی خود اعمال کنید.

آموزش درون ریزی الگوهای افزونه المنتور 

یکی از قابلیت های خوب افزونه صفحه ساز المنتور امکان درون ریزی تمپلیت (دمو) های آماده است،که به دو صورت شما می توانید …

آموزش رفع مشکل لودینگ در افزونه المنتور

مشکل لودینگ در افزونه المنتور : اگر شما از افزونه المنتور استفاده می کنید حتماً با یکی از مشکلات شایع در این افزونه …

المان های افزونه المنتور در نسخه جدید
بخش قالب ها و افزودن فونت در افزونه المنتور
بخش الگوهای آماده المنتور
نمایش ویدئو در افزونه المنتور پرو
۱۰ نمره کل
۴ دیدگاه
افزونه وردپرس المنتور پرو

افزونه المنتور پرو در حال حاضر بهترین افزونه صفحه ساز وردپرس است که از قابلیت ها و افزودنی های زیاد و کاربردی برای طراحی سایت بدون کدنویسی است.

۱۰امتیاز محصول
زبان فارسی افزونه
۱۰
پشتیبانی از وردپرس فارسی
۱۰
پشتیبانی از ووکامرس فارسی
۱۰
کارایی افزونه
۱۰
۱۰امتیاز کاربران
زبان فارسی افزونه
۱۰
پشتیبانی از وردپرس فارسی
۱۰
پشتیبانی از ووکامرس فارسی
۱۰
کارایی افزونه
۱۰
نکات مثبت محصول
 • امکان درج تصویر در طراحی صفحه
 • دارای ویرایشگر متنی
 • امکان استفاده از آیکن شبکه های اجتماعی
 • امکان طراحی اسلایدر تصاویر
 • دارای شمارنده و نوار پیشرفت
 • امکان استفاده از کدهای HTML
 • دارای ویرایشگر زنده کدهای CSS
 • مجهز به ابزارک های حرفه ای
 • امکان ایجاد فرم برای سایت
 • امکان نمایش انواع چارت ها و نمودار ها، شمارنده، نمودار های دایره ای با استفاده از افزونه های جانبی
 • امکان معرفی اعضای تیم سایت
 • پشتیبانی از افزونه فروشگاه سازووکامرس
 • پشتیبانی از افزونه فرم ساز
 • دارای جدول قیمت گذاری
نکات منفی محصول
 • امکان درون ریزی الگوها نیست،چون ما در لرن دی ال الگوهای فارسی زیادی برای این افزونه طراحی کردیم.
یک دیدگاه ارسال کنید  |  نظرات را خوانده و دیدگاه خود را بیان نمایید
اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۷۰ دیدگاه
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز یک دیدگاه ارسال کنید
 1. سلام خسته نباشید ببخشید برای مثال الان من میخوام از یکی از قالب های اماده برای ساخت صفحه ۴۰۴ استفاده کنم باید چیکار کنم چون موقع درج کردن خطا میده

  • سلام و عرض ادب
   محمدجان امکان درون ریزی الگوها به صورت انلاین نیست این مورد رو توی توضیحات افزونه گفتیم.شما باید از فایل های الگویی که کنار خود افزونه گذاشتیم استفاده کنید یا الگوهای HWelementor که برای دانلود گذاشتیم یا از الگوهای زیر که خودمون طراحی کردیم استفاده کنید.
   https://learndl.ir/elementor-templates/
   باتشکر

 2. سلام آقای فدایی عزیز

  آخه چون من روی بعضی از سایت‌هایی که دارم از المنتور پروی ژاکت استفاده میکنم، اونا این مشکل رو ندارن. یعنی قاعدتاً یه راه حلی پیدا کردن براش.

  • سلام و عرض ادب
   بهروزجان ما این مورد رو بررسی می کنیم و اگر بشه دسترسی API هاشو مسدود کرد اینکار رو حتما انجام میدیم.چون خود المنتور موقع طراحی یکسری دسترسی ها رولازم داره نمیشه خیلی اون رو محدود کرد.
   باتشکر

 3. با سلام

  کاش کاری میکردید که افزونه برای دریافت ترجمه فارسی اورجینال خود افزونه از مخزن وردپرس نخواد تلاش کنه و نوتیف نندازه که بدجوری رو اعصابه این قضیه.

  • سلام و عرض ادب
   بهروز جان متاسفانه خود افزونه المنتور برخی از بخش ها رو تنها از فایل زبانی که خودش ایجاد میکنه ترجمه ها رو فراخوانی میکنه،ضمن اینکه بستن API های درخواست هم میتونه توی برخی از وب سایت ها مشکلی رو ایجاد کنه چون بهرحال این درخواست ها از سمت المنتور ارسال میشه.
   باتشکر

 4. 5
  زبان فارسی افزونه
  100
  پشتیبانی از وردپرس فارسی
  100
  پشتیبانی از ووکامرس فارسی
  100
  کارایی افزونه
  100

  سلام خدمت مهندس فدائی عزیز و سایت خوب لرن دی ال
  آپدیت کی میرسه؟

  مفید است(2) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 5. 5
  زبان فارسی افزونه
  100
  پشتیبانی از وردپرس فارسی
  100
  پشتیبانی از ووکامرس فارسی
  100
  کارایی افزونه
  100

  سلام وقتتون بخیر
  ممنون از سایت خوبتون نسخه جدید افزونه منتشر شده لطفا بروز رسانی کنید.

  مفید است(1) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 6. 5
  زبان فارسی افزونه
  100
  پشتیبانی از وردپرس فارسی
  100
  پشتیبانی از ووکامرس فارسی
  100
  کارایی افزونه
  100

  سلام استاد گرامی وقت شما بخیر
  بابت سایت خوبتون با محتوی عالی بسیار ممنون و سپاسگزارم
  تشکر می کنم بابت این محتوای عالی و اخلاق خوش و پاسخگویی شما که همیشه خالصانه به سوالاتم پاسخ میدید و مشکلات سایتم رو حل میکنید.
  من با سایت های دیگر هم در ارتباط بودم اما محتوی سایت شما فوق العاده عالی هست و موقع استفاده از آنها هیچگونه مشکلی برای سایتم پیش نمیاد
  ممنونم بابت زحمات شما. موفق باشید

  مفید است(1) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
  • سلام و عرض ادب
   از لطف و عنایت شما بی نهایت سپاسگذاریم،این دلگرمی و حمایت شما باعث میشه ما با قدرت و جدیت بیشتری برای ادامه کار تلاش کنیم و همیشه در خدمت شما همراهان گرامی باشیم.
   موفق و پیروز باشید

 7. سلام و درود
  یه سوال داشتم
  علت عدم خروجی فرم های المنتور به صورت یکجا چی هست؟
  وقتی خروجی میگیریم فرم های پر شده در مقالات به صورت اکسل تکی تکی میاد و به صورت یک اکسل واحد نیست

  ممنون میشم اگر میدونید راهنمایی بفرمایید و یا اگر افزونه ای برای گرفتن خروجی اکسل از فرم های المنتور میشناسین معرفی کنید.

 8. سلام وقت بخیر اقای فدایی ، خود متن توضیحات محصول از یک ویراشگر ساده فقط برای نوشتن و گذاشتن عکس برای توضیحات استفاده میکنه . ایا صحیح هست که در این قسمت توضیخات جامع محصول رو با المنتورساخت و قرار داد، ایا باعث سنگینی سایت نمیشه؟ یا ایا ابزار دیگه ای برای این کار وجود داره ؟

  • سلام و عرض ادب
   از لطف شما ممنونم.
   اگر از یک هاست با کیفیت استفاده می کنید و سایت رو توسط افزونه های کش بهینه سازی کردید و تعداد محصولاتی که استفاده می کنید کم هست که بله مشکلی نداره و پیشنهاد می کنیم که استفاده کنید.ولی اگر تعداد محصولات شما زیادی به عنوان مثال بیش از ۴۰۰ تا محصول دارید این مورد ممکن یکم سایت شما رو تحت تاثیر قرار بده و حتی کمتر از این تعداد محصول هم ممکن یکم سایت شما رو کند کنه.چون خود ووکامرس هم افزونه سنگینی هست و همراه المنتور سایت رو سنگین میکنه.
   پیرامون استفاده از ابزار دیگر که خیر معمولا این مورد رو با صفحه ساز ها طراحی می کنند و شما هر صفحه سازی که استفاده می کنید با توجه به اون صفحه ساز میتونید از افزودنی های ووکامرس اون استفاده کنید که شما میتونید از افزودنی های المنتور برای ووکامرس برای طراحی استفاده کنید.
   باتشکر

 9. سلام
  نسخه جدید ۳.۶.۲ رو نصب کردم و زده که ۳.۶.۲ هست
  ولی زیرش همچنان گزینه بروزرسانی رو داره !!
  ممنون میشم بررسی بفرمائید

  • سلام و عرض ادب

   امیرجان جای نگرانی نیست،افزونه المنتور هنوز روی سایت شما پایگاه داده خودش رو بروز نکرده،ممکن یکم طول بکشه به محض اینکه پایگاه داده خودش رو بروز کنه این پیغام برداشته میشه.

   باتشکر

 10. سلام و عرض ادب

  نسخه رایگان ۳.۵.۴ هست و نسخه پرو فعلا ۳.۵.۲ هست.ما معمولا هر کدوم از نسخه های المنتور که زودتر بروزرسانی رو انجام بدند اون رو بروزرسانی می کنیم و الان برای نسخه پرو هنوز نسخه جدیدی منتشر نشده است.

  باتشکر

 11. سلام
  وقت بخیر
  من نسخه آخر رو دانلود کردم ولی نسخه ۳.۵.۴ نبود مگر نسخه اخر ۳.۵.۴ نیست ؟

 12. 5
  زبان فارسی افزونه
  100
  پشتیبانی از وردپرس فارسی
  100
  پشتیبانی از ووکامرس فارسی
  100
  کارایی افزونه
  100

  سلام،
  بابت زحماتتون و وقتی که میذارید نسخه تمیزی ارائه بدید تشکر میکنم.

  مفید است(0) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
  • سلام و عرض ادب

   ارشادجان از لطف شما بی نهایت سپاسگذاریم،این لطف و نقطه نظرات شما چراغ راه آینده کسب و کار ما است.

   باتشکر

 13. نسخه جدید ۳.۵.۳

 14. افزونه elementor pro مشکل داره فایلاش. افزونه که نصب میشه ارور “یک خطای مهم در این وب سایت رخ داده است.” رخ میدهد.

  • سلام و عرض ادب

   همه محصولات رو ما قبل از هر بروزرسانی بررسی فنی می کنیم و اگر مشکلی داشته باشند اون بروزرسانی انجام نمیشه،باید بررسی کنید که نسخه جدید این افزونه با دیگر افزونه ها یا قالب سایت شما تداخلی نداشته باشه.که با فعال کردن نمایش خطاهای PHP وردپرس میتونید ریشه تداخل رو پیدا کنید و طبق مقاله زیر میتونید بررسی تداخل کنید.

   بررسی و پیدا کردن تداخل در افزونه و قالب های وردپرس

   باتشکر

 15. با سلام
  خیلی وقته نسخه جدید اومده،ممنون میشم بروزرسانی بفرمایید.

  • سلام و عرض ادب
   امیرجان نسخه پرو که بروزرسانی رو نداشته،ولی نسخه رایگان دوتا بروزرسانی داشته که ما هم بروزرسانی لازم رو روی نسخه رایگان انجام دادیم،که میتوانید دانلود و بروزرسانی کنید.
   باتشکر

 16. با سلام
  لطفا به نسخه جدید آپدیت شود.

  • سلام و عرض ادب
   امیرجان برای نسخه پرو که فعلا بروزرسانی نیومده،ولی نسخه رایگان رو بروز کردیم.
   باتشکر

 17. ۳.۲.۲
  آپدیت کنید
  سپاس

 18. با سلام
  از چه ورژنی افزونه yoast (مربوط به seo سایت) با المنتور پرو یکپارچه هست منظورم تو آیکن چرخدنده هستش؟
  ممنون

  • سلام و عرض ادب
   حسین جان این مورد رو باید در لینک زیر بررسی کنید.

   yoast.com/wordpress/plugins/seo/change-log

   باتشکر

 19. با سلام
  لطفا به نسخه جدید بروزرسانی گردد.

 20. با سلام
  لطفا به نسخه جدید بروزرسانی شود.

  • سلام و عرض ادب
   الان آخرین نسخه روی سایت قرار دارد و نسخه جدیدی برای این افزونه منتشر نشده.
   نسخه ۳.۰.۱۰
   موفق باشید

 21. با سلام
  لطفا افزونه به نسخه رایگان ۳.۰.۱۳ و نسخه پرو ۳.۰.۶ آپدیت شود.
  با تشکر

 22. سلام، وقت شما بخیر
  میخواستم نظرتون رو در مورد ساخت نوشته های وبلاگ سایتمون رو با المنتور بدونم
  از همون ویرایشگر معمولی وردپرس استفاده کنیم یا اون ها رو با المنتور بسازیم یا از گوتنبرگ استفاده کنیم؟
  قالبم هم آسترا پرو هست و از المنتور استفاده میشه
  از نظر سرعت و سئو و امکانات در دسترس مدنظر هست.

  ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
  پیشاپیش از وقتی که میگذارید سپاسگزارم
  با تشکر

  • سلام و عرض ادب
   اگر منظور شما صفحه نوشته تکی هست که فرقی نمیکنه که شما از کدوم یکی از این ابزارها استفاده کنید،تنها چیزی که مهم اینکه تولید محتوای خوبی داشته باشید و کاربر شما به راحتی به این محتوا دسترسی داشته باشه و برای اون مفید باشه حالا گاها پیش میاد که قابلیت های خوبی روی قالب نیست و میخواید که در محتوا از حالا امکانات دیگه ای هم استفاده کنید میتونید از صفحه سازها استفاده کنید که اینجا چون شما المنتور رو دارید میتونید از این افزونه استفاده کنید.
   باتشکر

 23. سلام
  تشکر برای این محتوای عالی
  کم هست اما با کیفت و این مهمترین مورد هست
  من سایت های زیادی هستم اما تمیز بودن کار شما خیلی خوب بود که باعث شد فوری خریداری کنم
  فقط به دلیل اینکه تعداد محصولاتی که قرار دادین به خصوص افزونه ها خیلی کم هست
  در صورتی که مواردی پیشنهاد بشه شما نسخه های پرو و یا فارسی سازی شده اون رو قرار میدین؟

  • سلام و عرض ادب

   اول از لطف و عنایت شما سپاسگذاریم و اینکه سایت ما رو برای خرید انتخاب کردید خیلی خیلی خوشحالیم.
   ما معمولا همه افزونه ها رو فارسی سازی می کنیم به غیر از یکی دو مورد که امکان فارسی سازی رو ندارند وگرنه همه رو فارسی سازی می کنیم،بعد افزونه هایی مثل المنتور که یک نسخه رایگان داره و یک نسخه پرو ما هر دو نسخه رو خودمون به صورت اختصاصی فارسی سازی می کنیم و توی سایت قرار میدیم که این فارسی سازی با هر بروزرسانی افزونه و قالب ها هم بررسی میشه و فایل زبان رو هم بروز می کنیم.ضمن اینکه از پیشنهادات کاربران برای ترجمه ها هم استفاده می کنیم که گاها از دید اونها ممکن جای کلمات یا جملاتی در ترجمه ها نیاز به ویرایش داشته باشه به ما اطلاع میدند و ما هم ویرایش می کنیم.

   باتشکر

 24. سلام
  خسته نباشید
  چطور میتونم از لندیگ پیجها و صفحه اصلی که داخل فایل زیپ هست استفاده کنم ؟

  • سلام و عرض ادب
   دقت کنید این فابل ها رو باید از حالت فشرده خارح کنید،که یک فایل با فرمت json هست،که در بخش قالب های افزونه المنتور میتونید اونها رو درون ریزی کنید.
   باتشکر

 25. سلام. من قالب سلام المنتور نصب کردم. برچسب های نوشته هام بهم چسبیدن. راه حلش چیه؟

  • سلام و عرض ادب
   در المنتور بررسی کنید اگر میتونید یک پدینگ باید بهش بدید و اگر نه با استفاده از کدهای CSS باید یک پدینگ بهش بدید و کد رو در بخش CSS سفارشی وردپرس وارد کنید.
   باتشکر

 26. با سلام
  سایتی دارم که قالبم Eduma Child و از افزونه elementor 2.8.1 استفاده میکنه وقتی ssl فعال میکنم elementor قاطی میکنه آیا راه حلی دارد؟
  مشکل elementor با ssl چطور حل میشه؟
  میشه راهنمایی کنید
  تشکر

  • سلام و عرض ادب

   از بخش افزونه المنتور به زیرمجموعه ابزارها مراجعه کنید و در تب جایگزینی URL باید لینک قدیم و جدید سایت رو وارد کنید تا لینک های http شما با https جایگزین بشند.فقط به دوتا نکته حتما دقت کنید که باید ssl روی سایت شما نصب شده باشه و حتما از پایگاه داده یا همون دیتابیس فایل پشتیبان تهیه کنید.

   باتشکر

   • با سلام
    ۱. من اگر اشتراک ویژه تهیه کنم و این افزونه رو دانلود کنم. به نسخه پرو هم دسترسی دارم؟
    ۲. اگر اشتراک من تموم بشه، این افزونه نسخه پرو همچنان در سایت کار میکنه یا باطل میشه؟
    ۳. اگر اشتراک من تموم بشه، همچنان میتونم از اپدیت این محصول استفاده کنم یا خیر؟

    • اسماعیل فدائی ۱۴۰۰-۰۲-۰۹ در ۱۰:۳۹ ق٫ظ

     سلام و عرض ادب
     ۱.بله نسخه پرو رو هم میتونید دریافت کنید.کلا همه محصولات ما نسخه اورجینال و پرو هستند.
     ۲.مشکلی برای افزونه پیش نمیاد و هرچقدر که بخواید میتونید ازش استفاده کنید.
     ۳.خیر،زمانی که اشتراک شما تمام بشه،دسترسی شما هم به فایل ها قطع میشه و برای دریافت دوباره آنها باید اشتراکتون رو تمدید کنید.
     باتشکر

 27. ببخشید \وشه Themeplate و Elementorism Landing Pages اکسترکت کردن ولی جواب نداد ولی المنوتور اصلی نصب شد چیکار باید کنم با این دو بوشه کجا باید نصب بشه

  • سلام و عرض ادب

   توی نسخه جدید امکان نصب قالب های آماده المنتور رو به صورت آنلاین ما فراهم کردیم و میتونید نصب کنید و نیازی به قالب کنار قالب نیست.

   باتشکر

 28. خسته نباشید
  چطور میشه تک کد پاپ آپ تبلیغاتی که از سایت های کلیکی گرفتیم رو حال به صورت پاپ آپ و یا تبلیغ بنری توی المنتور قرار بدیم گه همه جا نمایش داده بشه و تداخلی ایجاد نشه؟

  • سلام و عرض ادب
   خود افزونه المنتور یک افزودنی کاربردی برای نمایش و مدیریت پاپ آپ ها داره که ما توی سایت این افزونه رو داریم،میتونید از بخش افزونه JetPopup برای صفحه ساز المنتور پرو این افزونه رو دریافت کنید.
   حالا توی این افزونه شما میتونید پاپ آپی که مدنظرتون هست رو پیاده سازی کنید و اون کد تبلیغاتی رو توی اون قرار بدید.
   باتشکر

 29. درود و خداقوت
  واقعا بی نهایت سپاسگذارم ، تنها سایتی که نسخه بدون مشکل رو قرار داده سایت لرن دی ال هست.
  من المنتور رو از دوجای دیگه هم گرفته بودم اونم با قیمت ۳۰ تومان که مشکل در قسمت پرو قالب ها داشت ، ولی اینجا با اشتراک یک ماهه نسخه بدون مشکل رو گرفتم.
  خیلی ممنون از تیم شما

  • سلام و عرض ادب

   از لطف شما ممنونیم. این رضایت شما از محصولات باعث میشه که با قدرت و همت بیشتری برای ادامه کار گام برداریم.

   با تشکر 🙂

 30. سلام
  خسته نباشید
  مراحل سوئیچ کردن از ویژال کامپوزر به المنتور به چه صورت هست؟

  • سلام و عرض ادب

   تنها راه اینکه شما افزونه ویژوال رو حذف کنید و المنتور رو نصب کنید و از اول شروع کنید با استفاده از افزونه المنتور صفحات سایتتون رو طراحی کنید.چون این دو افزونه از دوتا سازنده متفاوت هستند هیچگونه ارتباطی بین افزونه ها نیست و امکان سوئیچ کردن به صورت اتوماتیک نیست.
   باتشکر

 31. لطفا افزونه رو آپدیت کنید
  توی داشبورد میگه المنتور اپدیت میخاد ممنون

  • سلام و عرض ادب
   افزونه Elementor Pro آخرین نسخه است و نیازی به بروزرسانی نداره،اون نسخه ای که به شما هشدار بروزرسانی داره نسخه رایگان این افزونه یعنی Elementor است،که میتونید بروزرسانی خودکار بزنید و این افزونه رو بروزرسانی کنید.
   باتشکر

 32. سلام
  خواستم بدونم چطوری میشه افزونه های جانبی Elementor Pro رو به افزونه المنتور خودم اضافه کنم؟
  از قسمت افزودن افزونه ها امتحان کردم متاسفانه ارور داد
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سلام و عرض ادب
   دقت کنید که هریک از این افزودنی ها یک افزونه هست و توصیه ما اینکه به صورت دستی این افزونه ها رو نصب کنید.
   افزونه موردنظرخودتون رو از طریق هاست در مسیر wp-content/plugins آپلود کنید و بعد از حالت فشرده خارج کنید،که دراینصورت افزونه برای شما نصب هست و کافی از پنل کاربری بخش افزونه ها اون رو فعال کنید.
   باتشکر

 33. سلام موقع استفاده ارور میده

  • سلام و عرض ادب
   لطفا خطای افزونه رو از بخش تیکت اشتراک ویژه ارسال بفرمایید تا توسط پشتیبان راهنمایی بشین.
   با تشکر.

 34. با سلام خیلی ممنون از پاسخ گوییتون
  من این افزونه رو به همراه پک هاش دانلود و نصب کردم(روی لوکال هاست البته)
  و در حال حاضر علی رغم این که از امکانات دارم استفاده میکنم اما در قسمت افزونه ها
  این افزونه ها نیاز به وارد گردن لایسنس دارن میخواستم بدونم در آینده این ها روی هاست
  آنلاین به مشکل بر نمیخورن؟!

  • سلام و عرض ادب
   ممنونم از لطف شما
   خیر مشکلی پیش نمیاد،بیشتر افزونه های وردپرس واردکردن لایسنس برای دریافت بروزرسانی و پشتیبانی از سایت سازنده است که ما بروزرسانی ها رو به صورت مداوم در اختیار شما قرار خواهیم داد و شما بدون هیچ مشکلی میتونید استفاده کنید.
   باتشکر

 35. با سلام
  میخواستم بدونم آیا امکان نصب elementor pro به همراه افزودنی های مکمل اون روی local host وجود داره؟! و اگه داره چطوری بدون لایسنس میشه از نسخه pro ش روی local host استفاده کرد؟! و سوال بعدی این که قیمت این افزونه با همون مکملاتش چقدره و باز هم سوال بعدی اینکه آیا ممکن است بین این افزونه و افزودنی هاش خللی بوجود بیاد (آخه تو سایت های دیگه تو نظرات به مشکل برخورده بودن بعضی ها?) و آخرین سوال هم این هست که آیا شما لایسنس این افزونه رو به ما میدین؟
  ممنون☺

  • سلام و عرض ادب خدمت شما
   شما وردپرس خودتون رو روی هاست واقعی یا لوکال هاست نصب کنید همه افزونه و قالب ها رو میتونید استفاده کنید و هیچگونه محدودیتی وجود نداره،مگراینکه حالا خطایی از خاطا های رایج وردپرس رخ بده،پس شما روی لوکال هاست یک وردپرس رو نصب کنید می تونید از این افزونه نسخه رایگان،پرو و همچنین افزودنی های اون بدون محدودیت استفاده کنید.
   محصولات ما به صورت اشتراک ویژه عرضه میشه،به این صورت که با تهیه یک اشتراک یک ماهه،دو ماهه یا سه ماهه در طول این مدت بدون محدودیت به همه قالب و افزونه،بروزرسانی و محصولات جدید دسترسی دارید.که جزئیات رو میتونید از لینک زیر مشاهده کنید :
   https://learndl.ir/how-to-vip
   ایجاد خطا یا خلل در این افزونه و کلا استفاده از وردپرس و دیگر CMS ها شایع و طبیعی هست،تا الان که موردی به ما گزراش نشده و هرچند مشکلی هم باشه خب مطمئنتا توسعه دهندگان و سازندگان این افزونه اونها رو برطرف می کنند،افزونه المنتور یک صفحه ساز بسیار قدرتمند و محبوب است که بروزرسانی های مداومی رو هم داره به صورتی که در ماه برای این افزونه ما چندین بروزرسانی رو منتشر می کنیم.حالا ممکن گاهی افزونه ها استفاده شده روی یک سایت باهم یا با قالب سایت تداخل داشته باشند و جدیدا مشکل استفاده از نسخه های پایین PHP روی هاست است که مشکلاتی رو برای سایت های وردپرسی ایجاد می کنه.
   نه ما بلکه هیچ یک از استورهای ایرانی به شما هیچ لایسنسی ارائه نمیدن و همه محصولات بدون لایسنس البته بدون مشکل عرضه میشه و شما میتونید به راحتی از امکانات پرو به صورت کامل در این افزونه استفاده کنید.
   باتشکر

  دیدگاه شما

  امتیاز کلی شما

  14000+

  کاربران فعال سایت

  730+

  محصولات فارسی سایت

  18000+

  تیکت های مشتریان

  6

  سال فعالیت حرفه ای

  لرن دی ال
  Logo