بروزرسانی شده

افزونه صفحه ساز Elementor Pro + قالب های آماده

افزونه صفحه ساز Elementor Pro + قالب های آماده

افزونه Elementor Pro یکی دیگر از افزونه های صفحه ساز وردپرس که در کنار دیگر افزونه های صفحه سازی که تا الان برای وردپرس طراحی شده این افزونه هم از قدرت بالایی برخوردار است و مورد استقبال خود کاربران قرار گرفته است.

افزونه Elementor Pro

با استفاده از این افزونه و بدون دانش کدنویسی شما می توانید صفحات متعدد و زیبایی را در وردپرس طراحی کنید چراکه هدف استفاده از افزونه صفحه ساز هم همین است که ما سمت برنامه نویسی و یادگیری بلند مدت کدنویسی نرویم و این افزونه ها کار شما را آسان کرده اند.

افزونه  Elementor  در دو نسخه رایگان و پولی عرض شده است که نسخه رایگان با یکسری امکانات در سایت رسمی وردپرس به صورت رایگان قابل دانلود است،اما اگر شما بخواهید از امکانات حرفه ای این افزونه هم استفاده کنید باید از نسخه حرفه ای استفاده کنید که ما در این پکیچ نسخه حرفه ای افزونه یعنی Elementor Pro را برای شما محیا کرده ایم.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه پشتیبانی از RTL بوده که این امکان استفاده افزونه را روی سایت های فارسی زبان و وردپرس فارسی آسان کرده و شما بدون هیچ نگرانی می توانید از این افزونه روی وردپرس فارسی استفاده کنید.ولی این افزونه قابلیت ترجمه به زبان فارسی را دارد.

المان های Elementor Pro

معوملا در افزونه های صفحه ساز استفاده از عنصر  و المان های مختلف برای صفحه سازی واجب است که در این افزونه هم این مورد به خوبی رعایت شده و شما از المان های مختلفی برای طراحی صفحه می توانید استفاده کنید از آیکن ها گرفته تا المان هایی برای طراحی به سبک آسان و حرفه ای همگی در این افزونه موجود می باشند.

در نسخه حرفه ای این افزونه شما امکان استفاده و پیاده سازی اسلایدرهای حرفه ای را خواهید داشت و همچنین می توانید از این افزونه در کنارس ووکامرس هم استفاده کنید و فروشگاه اینترنتی خودتان را با استفاده از این افزونه به سبک زیبایی طراحی کنید.

یکی دیگر از ویژگی هایی که در نسخه رایگان وجود ندارد استفاده از ابزارک های اختصاصی برای طراحی صفحات است که این امکان هم به شما برای داشتن یک صفحه زیبا با امکانات متعدد کمک زیادی می کند.ضمن اینکه این افزونه امکان ویرایش زنده کدهای CSS را هم برای شما فراهم می کند.

افزونه های مکمل Elementor Pro

در سایت لرن دی ال ما سعی کردیم افزودنی های کاربردی را برای افزونه صفحه ساز المنتور برای شما کاربران گرامی تهیه و فارسی سازی کنیم،که همیشه به تعداد این افزودنی ها اضافه خواهد،افزودنی های کاربردی JET از این دسته هستند که از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

 • محصول
 • مشخصات محصول
 • تصاویر محصول
افزونه صفحه ساز المنتور (Elementor Pro) یکی از بهترین افزونه های صفحه ساز وردپرس است که شما میتوانید با استفاده از این افزونه بدون ...
زبان افزونه ها فارسی شده اختصاصی سایت لرن دی ال
بروزرسانی به صورت مستمر و مادام رایگان
امکان نصب روی نامحدود سایت
پشتیبانی رایگان تا یکسال با قابلیت تمدید
نسخه افزونه ها اصلی تهیه شده توسط سایت لرن دی ال
دسترسی دسترسی مادام به افزونه ها
امکان فروش ندارید
بررسی فنی قبل از هر بروزرسانی صورت میگیرد
قالب های المنتور امکان نصب به صورت آنلاین

دموهای فارسی افزونه المنتور

مجموعه دموهای آماده برای افزونه المنتور که توسط تیم لرن دی ال به صورا اختصاصی برای اولین بار در ایران اجرا شده است و این دم (تمپلیت ها) به صورت راست چین و فارسی شده عرضه می شوند.

این دموها در قالب فایل های درون ریزی با فرمت JSON در اختیار شما قرار می گیرد.همه تصاویر بکار رفته در این دموها به صورت آنلاین از سرورهای اختصاصی لرن دی ال درون سایت شما بارگذاری می شوند.هریک از تمپلیت ها متناسب با یک سایت کامل طراحی شده اند و همه صفحصات مهم سایت را در بر دارند.

مجموعه افزونه های JET برای المنتور

افزودنی های کاربردی که توسط لرن دی ال به صورت اختصاصی تهیه و بومی سازی شده است،این افزودنی ها هریک به صورت اختصاصی المان های کاربردی را به المنتور شما اضافه می کنند.

برای دریافت مجموعه افزونه های JET کلیک کنید

افزودنی های کاربردی برای المنتور

افزودنی های کاربردی برای المنتور با المان های اختصاصی که همه این افزودنی ها به صورت اختصاصی توسط لرن دی ال تهیه و بومی سازی شده است.

برای دریافت مجموعه افزودنی های المنتور کلیک کنید

تمپلیت های فارسی و آماده المنتور

مجموعه تمپلیت های فارسی که به صورت اختصاصی برای اولین بار در ایران توسط تیم لرن دی ال طراحی و عرضه شده است.

برای دریافت مجموعه الگو های آماده المنتور کلیک کنید

قالب های آماده Elementor Pro

یکی از قابلیت های خوب افزونه المنتور دارابودن قالب های آماده است که شما می توانید از این قالب ها در طراحی  صفحات خود استفاده کنید،در افزونه المنتور نسخه لرن دی ال این قالب ها به دو بخش تقسیم می شوند،که یک بخش در افزونه رایگان افزونه قرار دارد و بخش دیگر در نسخه پرو افزونه که شما میتوانید با تهیه این افزونه ها به صورت دلخواه از قالب های آماده استفاده کنید.

نکته : برخی از قالب های جدید که به افزونه اضافه می شوند کمی با تاخیر در چند نسخه بعد از اضافه شدن به افزونه توسط لرن دی ال اضافه می شوند.

این قالب ها به شما کمک می کنند در طراحی صفحات خود از خلاقیت بیشتری استفاده کنید و هریک از قالب ها را که درون طراحی صفحات خود استفاده کنید،میتوانید به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

در نسخه جدید افزونه المنتور شم می توانید از فونت های دلخواه خود استفاده کنید،به این صورت که انواع فونت های مختلف را درون افزونه وارد می کنید و در طراحی های خود می توانید این فونت ها را انتخاب کنید و به بخش های مختلف متن های بکار رفته در طراحی خود اعمال کنید.

آموزش رفع مشکل لودینگ در افزونه المنتور

مشکل لودینگ در افزونه المنتور : اگر شما از افزونه المنتور استفاده می کنید حتماً با یکی از مشکلات شایع در این افزونه ...
افزونه فارسی Elementor Pro
دانلود افزونه المنتور فارسی برای وردپرس
افزونه المنتور پرو نسخه فارسی شده
افزونه Elementor Pro برای وردپرس
افزونه فارسی Elementor Pro
افزونه المنتور

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Elementor Pro :

نکته : پس از نصب و فعال سازی افزونه های المنتور به مسیر wp-content/languages/plugins در هاست خودتون مراجعه کنید و فایل های زبان افزونه المنتورکه نام این افزونه هستند را حذف کنید،تا نسخه فارسی شده سایت لرن دی ال توسط افزونه فراخوانی شود..

در نسخه برخی از قالب های آماده در نسخه پرو امکان درون ریزی ندارند.

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت اشتراک ویژهنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۶ اسفند ماه ۹۹ افزونه Elementor Pro به نسخه ۳.۱.۱ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۳.۱.۱

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در فایل changelog.txt افزونه نسخه پرو قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۳۲ دیدگاه
 1. با سلام
  میخواستم بدونم آیا امکان نصب elementor pro به همراه افزودنی های مکمل اون روی local host وجود داره؟! و اگه داره چطوری بدون لایسنس میشه از نسخه pro ش روی local host استفاده کرد؟! و سوال بعدی این که قیمت این افزونه با همون مکملاتش چقدره و باز هم سوال بعدی اینکه آیا ممکن است بین این افزونه و افزودنی هاش خللی بوجود بیاد (آخه تو سایت های دیگه تو نظرات به مشکل برخورده بودن بعضی ها?) و آخرین سوال هم این هست که آیا شما لایسنس این افزونه رو به ما میدین؟
  ممنون☺

  • سلام و عرض ادب خدمت شما
   شما وردپرس خودتون رو روی هاست واقعی یا لوکال هاست نصب کنید همه افزونه و قالب ها رو میتونید استفاده کنید و هیچگونه محدودیتی وجود نداره،مگراینکه حالا خطایی از خاطا های رایج وردپرس رخ بده،پس شما روی لوکال هاست یک وردپرس رو نصب کنید می تونید از این افزونه نسخه رایگان،پرو و همچنین افزودنی های اون بدون محدودیت استفاده کنید.
   محصولات ما به صورت اشتراک ویژه عرضه میشه،به این صورت که با تهیه یک اشتراک یک ماهه،دو ماهه یا سه ماهه در طول این مدت بدون محدودیت به همه قالب و افزونه،بروزرسانی و محصولات جدید دسترسی دارید.که جزئیات رو میتونید از لینک زیر مشاهده کنید :
   https://learndl.ir/how-to-vip
   ایجاد خطا یا خلل در این افزونه و کلا استفاده از وردپرس و دیگر CMS ها شایع و طبیعی هست،تا الان که موردی به ما گزراش نشده و هرچند مشکلی هم باشه خب مطمئنتا توسعه دهندگان و سازندگان این افزونه اونها رو برطرف می کنند،افزونه المنتور یک صفحه ساز بسیار قدرتمند و محبوب است که بروزرسانی های مداومی رو هم داره به صورتی که در ماه برای این افزونه ما چندین بروزرسانی رو منتشر می کنیم.حالا ممکن گاهی افزونه ها استفاده شده روی یک سایت باهم یا با قالب سایت تداخل داشته باشند و جدیدا مشکل استفاده از نسخه های پایین PHP روی هاست است که مشکلاتی رو برای سایت های وردپرسی ایجاد می کنه.
   نه ما بلکه هیچ یک از استورهای ایرانی به شما هیچ لایسنسی ارائه نمیدن و همه محصولات بدون لایسنس البته بدون مشکل عرضه میشه و شما میتونید به راحتی از امکانات پرو به صورت کامل در این افزونه استفاده کنید.
   باتشکر

 2. با سلام خیلی ممنون از پاسخ گوییتون
  من این افزونه رو به همراه پک هاش دانلود و نصب کردم(روی لوکال هاست البته)
  و در حال حاضر علی رغم این که از امکانات دارم استفاده میکنم اما در قسمت افزونه ها
  این افزونه ها نیاز به وارد گردن لایسنس دارن میخواستم بدونم در آینده این ها روی هاست
  آنلاین به مشکل بر نمیخورن؟!

  • سلام و عرض ادب
   ممنونم از لطف شما
   خیر مشکلی پیش نمیاد،بیشتر افزونه های وردپرس واردکردن لایسنس برای دریافت بروزرسانی و پشتیبانی از سایت سازنده است که ما بروزرسانی ها رو به صورت مداوم در اختیار شما قرار خواهیم داد و شما بدون هیچ مشکلی میتونید استفاده کنید.
   باتشکر

 3. سلام موقع استفاده ارور میده

  • سلام و عرض ادب
   لطفا خطای افزونه رو از بخش تیکت اشتراک ویژه ارسال بفرمایید تا توسط پشتیبان راهنمایی بشین.
   با تشکر.

 4. سلام
  خواستم بدونم چطوری میشه افزونه های جانبی Elementor Pro رو به افزونه المنتور خودم اضافه کنم؟
  از قسمت افزودن افزونه ها امتحان کردم متاسفانه ارور داد
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • سلام و عرض ادب
   دقت کنید که هریک از این افزودنی ها یک افزونه هست و توصیه ما اینکه به صورت دستی این افزونه ها رو نصب کنید.
   افزونه موردنظرخودتون رو از طریق هاست در مسیر wp-content/plugins آپلود کنید و بعد از حالت فشرده خارج کنید،که دراینصورت افزونه برای شما نصب هست و کافی از پنل کاربری بخش افزونه ها اون رو فعال کنید.
   باتشکر

 5. لطفا افزونه رو آپدیت کنید
  توی داشبورد میگه المنتور اپدیت میخاد ممنون

  • سلام و عرض ادب
   افزونه Elementor Pro آخرین نسخه است و نیازی به بروزرسانی نداره،اون نسخه ای که به شما هشدار بروزرسانی داره نسخه رایگان این افزونه یعنی Elementor است،که میتونید بروزرسانی خودکار بزنید و این افزونه رو بروزرسانی کنید.
   باتشکر

 6. سلام
  خسته نباشید
  مراحل سوئیچ کردن از ویژال کامپوزر به المنتور به چه صورت هست؟

  • سلام و عرض ادب

   تنها راه اینکه شما افزونه ویژوال رو حذف کنید و المنتور رو نصب کنید و از اول شروع کنید با استفاده از افزونه المنتور صفحات سایتتون رو طراحی کنید.چون این دو افزونه از دوتا سازنده متفاوت هستند هیچگونه ارتباطی بین افزونه ها نیست و امکان سوئیچ کردن به صورت اتوماتیک نیست.
   باتشکر

 7. درود و خداقوت
  واقعا بی نهایت سپاسگذارم ، تنها سایتی که نسخه بدون مشکل رو قرار داده سایت لرن دی ال هست.
  من المنتور رو از دوجای دیگه هم گرفته بودم اونم با قیمت ۳۰ تومان که مشکل در قسمت پرو قالب ها داشت ، ولی اینجا با اشتراک یک ماهه نسخه بدون مشکل رو گرفتم.
  خیلی ممنون از تیم شما

  • سلام و عرض ادب

   از لطف شما ممنونیم. این رضایت شما از محصولات باعث میشه که با قدرت و همت بیشتری برای ادامه کار گام برداریم.

   با تشکر 🙂

 8. خسته نباشید
  چطور میشه تک کد پاپ آپ تبلیغاتی که از سایت های کلیکی گرفتیم رو حال به صورت پاپ آپ و یا تبلیغ بنری توی المنتور قرار بدیم گه همه جا نمایش داده بشه و تداخلی ایجاد نشه؟

  • سلام و عرض ادب
   خود افزونه المنتور یک افزودنی کاربردی برای نمایش و مدیریت پاپ آپ ها داره که ما توی سایت این افزونه رو داریم،میتونید از بخش افزونه JetPopup برای صفحه ساز المنتور پرو این افزونه رو دریافت کنید.
   حالا توی این افزونه شما میتونید پاپ آپی که مدنظرتون هست رو پیاده سازی کنید و اون کد تبلیغاتی رو توی اون قرار بدید.
   باتشکر

 9. ببخشید \وشه Themeplate و Elementorism Landing Pages اکسترکت کردن ولی جواب نداد ولی المنوتور اصلی نصب شد چیکار باید کنم با این دو بوشه کجا باید نصب بشه

  • سلام و عرض ادب

   توی نسخه جدید امکان نصب قالب های آماده المنتور رو به صورت آنلاین ما فراهم کردیم و میتونید نصب کنید و نیازی به قالب کنار قالب نیست.

   باتشکر

 10. با سلام
  سایتی دارم که قالبم Eduma Child و از افزونه elementor 2.8.1 استفاده میکنه وقتی ssl فعال میکنم elementor قاطی میکنه آیا راه حلی دارد؟
  مشکل elementor با ssl چطور حل میشه؟
  میشه راهنمایی کنید
  تشکر

  • سلام و عرض ادب

   از بخش افزونه المنتور به زیرمجموعه ابزارها مراجعه کنید و در تب جایگزینی URL باید لینک قدیم و جدید سایت رو وارد کنید تا لینک های http شما با https جایگزین بشند.فقط به دوتا نکته حتما دقت کنید که باید ssl روی سایت شما نصب شده باشه و حتما از پایگاه داده یا همون دیتابیس فایل پشتیبان تهیه کنید.

   باتشکر

 11. سلام. من قالب سلام المنتور نصب کردم. برچسب های نوشته هام بهم چسبیدن. راه حلش چیه؟

  • سلام و عرض ادب
   در المنتور بررسی کنید اگر میتونید یک پدینگ باید بهش بدید و اگر نه با استفاده از کدهای CSS باید یک پدینگ بهش بدید و کد رو در بخش CSS سفارشی وردپرس وارد کنید.
   باتشکر

 12. سلام
  خسته نباشید
  چطور میتونم از لندیگ پیجها و صفحه اصلی که داخل فایل زیپ هست استفاده کنم ؟

  • سلام و عرض ادب
   دقت کنید این فابل ها رو باید از حالت فشرده خارح کنید،که یک فایل با فرمت json هست،که در بخش قالب های افزونه المنتور میتونید اونها رو درون ریزی کنید.
   باتشکر

 13. سلام
  تشکر برای این محتوای عالی
  کم هست اما با کیفت و این مهمترین مورد هست
  من سایت های زیادی هستم اما تمیز بودن کار شما خیلی خوب بود که باعث شد فوری خریداری کنم
  فقط به دلیل اینکه تعداد محصولاتی که قرار دادین به خصوص افزونه ها خیلی کم هست
  در صورتی که مواردی پیشنهاد بشه شما نسخه های پرو و یا فارسی سازی شده اون رو قرار میدین؟

  • سلام و عرض ادب

   اول از لطف و عنایت شما سپاسگذاریم و اینکه سایت ما رو برای خرید انتخاب کردید خیلی خیلی خوشحالیم.
   ما معمولا همه افزونه ها رو فارسی سازی می کنیم به غیر از یکی دو مورد که امکان فارسی سازی رو ندارند وگرنه همه رو فارسی سازی می کنیم،بعد افزونه هایی مثل المنتور که یک نسخه رایگان داره و یک نسخه پرو ما هر دو نسخه رو خودمون به صورت اختصاصی فارسی سازی می کنیم و توی سایت قرار میدیم که این فارسی سازی با هر بروزرسانی افزونه و قالب ها هم بررسی میشه و فایل زبان رو هم بروز می کنیم.ضمن اینکه از پیشنهادات کاربران برای ترجمه ها هم استفاده می کنیم که گاها از دید اونها ممکن جای کلمات یا جملاتی در ترجمه ها نیاز به ویرایش داشته باشه به ما اطلاع میدند و ما هم ویرایش می کنیم.

   باتشکر

 14. سلام، وقت شما بخیر
  میخواستم نظرتون رو در مورد ساخت نوشته های وبلاگ سایتمون رو با المنتور بدونم
  از همون ویرایشگر معمولی وردپرس استفاده کنیم یا اون ها رو با المنتور بسازیم یا از گوتنبرگ استفاده کنیم؟
  قالبم هم آسترا پرو هست و از المنتور استفاده میشه
  از نظر سرعت و سئو و امکانات در دسترس مدنظر هست.

  ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
  پیشاپیش از وقتی که میگذارید سپاسگزارم
  با تشکر

  • سلام و عرض ادب
   اگر منظور شما صفحه نوشته تکی هست که فرقی نمیکنه که شما از کدوم یکی از این ابزارها استفاده کنید،تنها چیزی که مهم اینکه تولید محتوای خوبی داشته باشید و کاربر شما به راحتی به این محتوا دسترسی داشته باشه و برای اون مفید باشه حالا گاها پیش میاد که قابلیت های خوبی روی قالب نیست و میخواید که در محتوا از حالا امکانات دیگه ای هم استفاده کنید میتونید از صفحه سازها استفاده کنید که اینجا چون شما المنتور رو دارید میتونید از این افزونه استفاده کنید.
   باتشکر

 15. با سلام
  لطفا افزونه به نسخه رایگان ۳.۰.۱۳ و نسخه پرو ۳.۰.۶ آپدیت شود.
  با تشکر

 16. با سلام
  لطفا به نسخه جدید بروزرسانی شود.

دیدگاه شما