پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه صفحه ساز Elementor Pro + قالب های آماده فارسی

افزونه صفحه ساز Elementor Pro + قالب های آماده

افزونه Elementor Pro یکی دیگر از افزونه های صفحه ساز وردپرس که در کنار دیگر افزونه های صفحه سازی که تا الان برای وردپرس طراحی شده این افزونه هم از قدرت بالایی برخوردار است و مورد استقبال خود کاربران قرار گرفته است.

افزونه Elementor Pro

با استفاده از این افزونه و بدون دانش کدنویسی شما می توانید صفحات متعدد و زیبایی را در وردپرس طراحی کنید چراکه هدف استفاده از افزونه صفحه ساز هم همین است که ما سمت برنامه نویسی و یادگیری بلند مدت کدنویسی نرویم و این افزونه ها کار شما را آسان کرده اند.

افزونه  Elementor  در دو نسخه رایگان و پولی عرض شده است که نسخه رایگان با یکسری امکانات در سایت رسمی وردپرس به صورت رایگان قابل دانلود است،اما اگر شما بخواهید از امکانات حرفه ای این افزونه هم استفاده کنید باید از نسخه حرفه ای استفاده کنید که ما در این پکیچ نسخه حرفه ای افزونه یعنی Elementor Pro را برای شما محیا کرده ایم.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه پشتیبانی از RTL بوده که این امکان استفاده افزونه را روی سایت های فارسی زبان و وردپرس فارسی آسان کرده و شما بدون هیچ نگرانی می توانید از این افزونه روی وردپرس فارسی استفاده کنید.ولی این افزونه قابلیت ترجمه به زبان فارسی را دارد.

المان های Elementor Pro

معوملا در افزونه های صفحه ساز استفاده از عنصر  و المان های مختلف برای صفحه سازی واجب است که در این افزونه هم این مورد به خوبی رعایت شده و شما از المان های مختلفی برای طراحی صفحه می توانید استفاده کنید از آیکن ها گرفته تا المان هایی برای طراحی به سبک آسان و حرفه ای همگی در این افزونه موجود می باشند.

در نسخه حرفه ای این افزونه شما امکان استفاده و پیاده سازی اسلایدرهای حرفه ای را خواهید داشت و همچنین می توانید از این افزونه در کنارس ووکامرس هم استفاده کنید و فروشگاه اینترنتی خودتان را با استفاده از این افزونه به سبک زیبایی طراحی کنید.

یکی دیگر از ویژگی هایی که در نسخه رایگان وجود ندارد استفاده از ابزارک های اختصاصی برای طراحی صفحات است که این امکان هم به شما برای داشتن یک صفحه زیبا با امکانات متعدد کمک زیادی می کند.ضمن اینکه این افزونه امکان ویرایش زنده کدهای CSS را هم برای شما فراهم می کند.

افزونه های مکمل Elementor Pro

در سایت لرن دی ال ما سعی کردیم افزودنی های کاربردی را برای افزونه صفحه ساز المنتور برای شما کاربران گرامی تهیه و فارسی سازی کنیم،که همیشه به تعداد این افزودنی ها اضافه خواهد،افزودنی های کاربردی JET از این دسته هستند که از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

 • محصول
 • مشخصات محصول
 • تصاویر محصول
افزونه صفحه ساز المنتور (Elementor Pro) یکی از بهترین افزونه های صفحه ساز وردپرس است که شما میتوانید با استفاده از این افزونه بدون کدنویسی صفحات ...
به لیست دلخواه اضافه کنیدافزودن به لیست علاقمندیRemoved from wishlist 4
زبان افزونه ها

فارسی شده اختصاصی سایت لرن دی ال

بروزرسانی

به صورت مستمر و مادام رایگان

امکان نصب

روی نامحدود سایت

پشتیبانی

رایگان تا یکسال با قابلیت تمدید

نسخه افزونه ها

اصلی تهیه شده توسط سایت لرن دی ال

دسترسی

دسترسی مادام به افزونه ها

امکان فروش

ندارید

بررسی فنی

قبل از هر بروزرسانی صورت میگیرد

قالب های المنتور

امکان نصب به صورت آنلاین

دموهای فارسی افزونه المنتور

مجموعه دموهای آماده برای افزونه المنتور که توسط تیم لرن دی ال به صورا اختصاصی برای اولین بار در ایران اجرا شده است و این دم (تمپلیت ها) به صورت راست چین و فارسی شده عرضه می شوند.

این دموها در قالب فایل های درون ریزی با فرمت JSON در اختیار شما قرار می گیرد.همه تصاویر بکار رفته در این دموها به صورت آنلاین از سرورهای اختصاصی لرن دی ال درون سایت شما بارگذاری می شوند.هریک از تمپلیت ها متناسب با یک سایت کامل طراحی شده اند و همه صفحصات مهم سایت را در بر دارند.

مجموعه افزونه های JET برای المنتور

افزودنی های کاربردی که توسط لرن دی ال به صورت اختصاصی تهیه و بومی سازی شده است،این افزودنی ها هریک به صورت اختصاصی المان های کاربردی را به المنتور شما اضافه می کنند.

برای دریافت مجموعه افزونه های JET کلیک کنید

افزودنی های کاربردی برای المنتور

افزودنی های کاربردی برای المنتور با المان های اختصاصی که همه این افزودنی ها به صورت اختصاصی توسط لرن دی ال تهیه و بومی سازی شده است.

برای دریافت مجموعه افزودنی های المنتور کلیک کنید

تمپلیت های فارسی و آماده المنتور

مجموعه تمپلیت های فارسی که به صورت اختصاصی برای اولین بار در ایران توسط تیم لرن دی ال طراحی و عرضه شده است.

الگوهای فارسی المنتور

قالب های آماده Elementor Pro

یکی از قابلیت های خوب افزونه المنتور دارابودن قالب های آماده است که شما می توانید از این قالب ها در طراحی  صفحات خود استفاده کنید،در افزونه المنتور نسخه لرن دی ال این قالب ها به دو بخش تقسیم می شوند،که یک بخش در افزونه رایگان افزونه قرار دارد و بخش دیگر در نسخه پرو افزونه که شما میتوانید با تهیه این افزونه ها به صورت دلخواه از قالب های آماده استفاده کنید.

نکته : برخی از قالب های جدید که به افزونه اضافه می شوند کمی با تاخیر در چند نسخه بعد از اضافه شدن به افزونه توسط لرن دی ال اضافه می شوند.

این قالب ها به شما کمک می کنند در طراحی صفحات خود از خلاقیت بیشتری استفاده کنید و هریک از قالب ها را که درون طراحی صفحات خود استفاده کنید،میتوانید به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

در نسخه جدید افزونه المنتور شم می توانید از فونت های دلخواه خود استفاده کنید،به این صورت که انواع فونت های مختلف را درون افزونه وارد می کنید و در طراحی های خود می توانید این فونت ها را انتخاب کنید و به بخش های مختلف متن های بکار رفته در طراحی خود اعمال کنید.

آموزش رفع مشکل لودینگ در افزونه المنتور

مشکل لودینگ در افزونه المنتور : اگر شما از افزونه المنتور استفاده می کنید حتماً با یکی از مشکلات شایع در این افزونه ...

آموزش درون ریزی الگوهای افزونه المنتور 

یکی از قابلیت های خوب افزونه صفحه ساز المنتور امکان درون ریزی تمپلیت (دمو) های آماده است،که به دو صورت شما می توانید ...
افزونه فارسی Elementor Pro
دانلود افزونه المنتور فارسی برای وردپرس
افزونه المنتور پرو نسخه فارسی شده
افزونه Elementor Pro برای وردپرس
افزونه فارسی Elementor Pro
افزونه المنتور

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Elementor Pro :

نکته : پس از نصب و فعال سازی افزونه های المنتور به مسیر wp-content/languages/plugins در هاست خودتون مراجعه کنید و فایل های زبان افزونه المنتورکه نام این افزونه هستند را حذف کنید،تا نسخه فارسی شده سایت لرن دی ال توسط افزونه فراخوانی شود..

در نسخه برخی از قالب های آماده در نسخه پرو امکان درون ریزی ندارند.

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت اشتراک ویژهنکات مهم پیرامون محصول
 • در تاریخ 10 شهریور ماه 1400 افزونه Elementor Pro به نسخه 3.4.1 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 3.4.1

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در فایل changelog.txt افزونه نسخه پرو قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

44 دیدگاه
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز شما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 1. با سلام
  میخواستم بدونم آیا امکان نصب elementor pro به همراه افزودنی های مکمل اون روی local host وجود داره؟! و اگه داره چطوری بدون لایسنس میشه از نسخه pro ش روی local host استفاده کرد؟! و سوال بعدی این که قیمت این افزونه با همون مکملاتش چقدره و باز هم سوال بعدی اینکه آیا ممکن است بین این افزونه و افزودنی هاش خللی بوجود بیاد (آخه تو سایت های دیگه تو نظرات به مشکل برخورده بودن بعضی ها?) و آخرین سوال هم این هست که آیا شما لایسنس این افزونه رو به ما میدین؟
  ممنون☺

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1398-01-25 در 9:19 ق.ظ

   سلام و عرض ادب خدمت شما
   شما وردپرس خودتون رو روی هاست واقعی یا لوکال هاست نصب کنید همه افزونه و قالب ها رو میتونید استفاده کنید و هیچگونه محدودیتی وجود نداره،مگراینکه حالا خطایی از خاطا های رایج وردپرس رخ بده،پس شما روی لوکال هاست یک وردپرس رو نصب کنید می تونید از این افزونه نسخه رایگان،پرو و همچنین افزودنی های اون بدون محدودیت استفاده کنید.
   محصولات ما به صورت اشتراک ویژه عرضه میشه،به این صورت که با تهیه یک اشتراک یک ماهه،دو ماهه یا سه ماهه در طول این مدت بدون محدودیت به همه قالب و افزونه،بروزرسانی و محصولات جدید دسترسی دارید.که جزئیات رو میتونید از لینک زیر مشاهده کنید :
   https://learndl.ir/how-to-vip
   ایجاد خطا یا خلل در این افزونه و کلا استفاده از وردپرس و دیگر CMS ها شایع و طبیعی هست،تا الان که موردی به ما گزراش نشده و هرچند مشکلی هم باشه خب مطمئنتا توسعه دهندگان و سازندگان این افزونه اونها رو برطرف می کنند،افزونه المنتور یک صفحه ساز بسیار قدرتمند و محبوب است که بروزرسانی های مداومی رو هم داره به صورتی که در ماه برای این افزونه ما چندین بروزرسانی رو منتشر می کنیم.حالا ممکن گاهی افزونه ها استفاده شده روی یک سایت باهم یا با قالب سایت تداخل داشته باشند و جدیدا مشکل استفاده از نسخه های پایین PHP روی هاست است که مشکلاتی رو برای سایت های وردپرسی ایجاد می کنه.
   نه ما بلکه هیچ یک از استورهای ایرانی به شما هیچ لایسنسی ارائه نمیدن و همه محصولات بدون لایسنس البته بدون مشکل عرضه میشه و شما میتونید به راحتی از امکانات پرو به صورت کامل در این افزونه استفاده کنید.
   باتشکر

 2. با سلام خیلی ممنون از پاسخ گوییتون
  من این افزونه رو به همراه پک هاش دانلود و نصب کردم(روی لوکال هاست البته)
  و در حال حاضر علی رغم این که از امکانات دارم استفاده میکنم اما در قسمت افزونه ها
  این افزونه ها نیاز به وارد گردن لایسنس دارن میخواستم بدونم در آینده این ها روی هاست
  آنلاین به مشکل بر نمیخورن؟!

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1398-01-26 در 6:56 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   ممنونم از لطف شما
   خیر مشکلی پیش نمیاد،بیشتر افزونه های وردپرس واردکردن لایسنس برای دریافت بروزرسانی و پشتیبانی از سایت سازنده است که ما بروزرسانی ها رو به صورت مداوم در اختیار شما قرار خواهیم داد و شما بدون هیچ مشکلی میتونید استفاده کنید.
   باتشکر

 3. سلام موقع استفاده ارور میده

  • پاسخ
   سردبیر لرن دی ال 1398-03-22 در 11:09 ق.ظ

   سلام و عرض ادب
   لطفا خطای افزونه رو از بخش تیکت اشتراک ویژه ارسال بفرمایید تا توسط پشتیبان راهنمایی بشین.
   با تشکر.

 4. سلام
  خواستم بدونم چطوری میشه افزونه های جانبی Elementor Pro رو به افزونه المنتور خودم اضافه کنم؟
  از قسمت افزودن افزونه ها امتحان کردم متاسفانه ارور داد
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1398-03-31 در 5:52 ب.ظ

   سلام و عرض ادب
   دقت کنید که هریک از این افزودنی ها یک افزونه هست و توصیه ما اینکه به صورت دستی این افزونه ها رو نصب کنید.
   افزونه موردنظرخودتون رو از طریق هاست در مسیر wp-content/plugins آپلود کنید و بعد از حالت فشرده خارج کنید،که دراینصورت افزونه برای شما نصب هست و کافی از پنل کاربری بخش افزونه ها اون رو فعال کنید.
   باتشکر

 5. پاسخ
  مبین قربانی 1398-04-30 در 2:19 ق.ظ

  لطفا افزونه رو آپدیت کنید
  توی داشبورد میگه المنتور اپدیت میخاد ممنون

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1398-04-30 در 9:34 ق.ظ

   سلام و عرض ادب
   افزونه Elementor Pro آخرین نسخه است و نیازی به بروزرسانی نداره،اون نسخه ای که به شما هشدار بروزرسانی داره نسخه رایگان این افزونه یعنی Elementor است،که میتونید بروزرسانی خودکار بزنید و این افزونه رو بروزرسانی کنید.
   باتشکر

 6. پاسخ
  مبین قربانی 1398-05-15 در 2:02 ق.ظ

  سلام
  خسته نباشید
  مراحل سوئیچ کردن از ویژال کامپوزر به المنتور به چه صورت هست؟

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1398-05-15 در 12:13 ق.ظ

   سلام و عرض ادب

   تنها راه اینکه شما افزونه ویژوال رو حذف کنید و المنتور رو نصب کنید و از اول شروع کنید با استفاده از افزونه المنتور صفحات سایتتون رو طراحی کنید.چون این دو افزونه از دوتا سازنده متفاوت هستند هیچگونه ارتباطی بین افزونه ها نیست و امکان سوئیچ کردن به صورت اتوماتیک نیست.
   باتشکر

1 2 3

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart