بروزرسانی شده
پلاگین وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه JetPopup برای صفحه ساز المنتور پرو

4

افزونه JetPopup یکی از افزودنی های کاربردی برای افزونه صفحه ساز Elementor Pro است،که با استفاده از این افزونه شما میتوانید پنجره های باز شونده یا پاپ آپ های حرفه را برای سایت خود طراحی و پیاده سازی کنید.

افزونه های مختلف و حرفه ای برای پیاده سازی پاپ آپ های حرفه ای وردپرس وجود دارد که از جمله این افزونه ها می تواند به Convert Plus , Layered Popups , Ninja Popup اشاره کرد که همه این افزونه ها توسط سایت لرن دی ال تهیه و بومی سازی شده است.اما اگر شما از افزونه صفحه ساز المنتور پرو استفاده می کنید این افزودنی برای شما پیشنهاد بسیار عالی است.چرا که در عین سادگی و حجم پایین از امکانات زیادی برخوردار است.

با استفاده از این افزونه شما می توانید محتوای سایت خودتان را در قالب پاپ آپ ها با حالت های جذاب در سایت نمایش دهید،که در قالب کدهای تخفیف،خبرنامه ایمیلی و… می توانید از این افزونه در سایت خودتان استفاده کنید.

در افزونه جت پاپ آپ شما می توانید از قالب های آماده در دسته بندی های مختلف استفاده کنید،که این قالب ها برای موضوعات مختلف برای شما آماده سازی شده است که می توانید پس از انتخاب هریک از این قالب ها را با دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

استفاده از پاپ آپ ها در افزونه JetPopup با انیمیشن های مختلف و البته با توجه به رویدادهای کاربران شما صورت می گیرد،که شما می توانید این پنجره ها را هنگام خروج کاربر،ورود کاربر و با توجه به یک زمان بندی مشخص انجام دهید که هریک از این شخصی سازی ها را میتوانید به صورت دلخواه روی هریک از پاپ آپ ها خودتان پیاده سازی کنید.

افزونه JetPopup برای صفحه ساز المنتور پرو

افزونه JetPopup برای ایجاد پاپ آپ های حرفه ای در وردپرس

تنظیمات افزونه JetPopup

قالب های افزونه JetPopup برای وردپرس

🏆 برخی از ویژگی های افزودنی JetPopup برای صفحه ساز المنتور پرو :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۲ اسفند ماه ۹۸ افزونه JetPopup به نسخه ۱.۳.۱ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۳.۱

  • بروزرسانی : جت داشبورد به v1.0.10
  • فیکس : سازگاری با المنتور ۲.۹

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      15 − 10 =