بروزرسانی شده

افزونه Jet Reviews برای صفحه ساز المنتور پرو

8

افزونه Jet Reviews یکی از افزودنی های کاربردی افزونه صفحه ساز المنتور پرو است،که با استفاده از این افزونه شما می توانید برای بخش های مختلف سایت خودتان سیستم بررسی را پیاده سازی کنید،این سیستم بر پایه داده های ساختاریافته گوگل فعالیت می کند و یک بخش مهم از دید سئو برای هر سایت وردپرسی است.

Rich snippets یا همان داده های ساختاریافته به کاربران کمک می کند در نتایج گوگل روی نتایج بهتری کلیک کنند و از هیمن رو هم گوگل توجه جدی به این دسته از کدها در وب سایت ها دارد،که این افزونه بخشی از این داده ها را برای سایت شما پیاده سازی می کند،که افزونه Jet Reviews داده هایی از نوع امتیاز و بررسی را برای محتوا سایت شما فراهم می کند.

برای آشنایی بیشتر با داده های ساختاریافته توصیه می کنیم،مقاله سایت لرن دی ال با عنوان Rich snippets کلید طلایی در سئو 2019 را حتما مطالعه کنید.

با توجه به محبوبیت و کارایی بالای افزونه Elementor Pro در بخش صفحه سازی وردپرس،توسعه دهندگان زیادی بر این شدند که افزودنی های کاربردی را برای این افزونه صفحه ساز طراحی کنند که اگر شما هنوز با افزونه المنتور آشنایی ندارید توصیه می کنیم مقاله طراحی بی نهایت با افزونه Elementor Pro در وردپرس را در سایت ما مطالعه کنید.

یکی از افزودنی هایی که به شما برای داشتن یک سایت موفق تر کمک زیادی می کند،افزودنی Jet Reviews برای صفحه ساز المنتور پرو هست،که سیستم نقد و بررسی را برای نوشته ها،برگه ها و دیگر بخش های محتوای سایت شما پیاده سازی می کند.این افزودنی در قالب یک المان کاربردی به جمع المان های المنتور اضافه می شود و شما می توانید در بخش های مختلف سایت خودتان از این المان استفاده کنید.

🏆 برخی از ویژگی های افزودنی Jet Reviews برای صفحه ساز المنتور پرو :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 25 بهمن ماه 99 افزونه Jet Reviews به نسخه 2.1.0 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 2.1.0

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • لیست تغییرات درون فایل README.md قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما