محصول جدید

افزونه Jet Reviews برای صفحه ساز المنتور پرو

3

افزونه Jet Reviews یکی از افزودنی های کاربردی افزونه صفحه ساز المنتور پرو است،که با استفاده از این افزونه شما می توانید برای بخش های مختلف سایت خودتان سیستم بررسی را پیاده سازی کنید،این سیستم بر پایه داده های ساختاریافته گوگل فعالیت می کند و یک بخش مهم از دید سئو برای هر سایت وردپرسی است.

Rich snippets یا همان داده های ساختاریافته به کاربران کمک می کند در نتایج گوگل روی نتایج بهتری کلیک کنند و از هیمن رو هم گوگل توجه جدی به این دسته از کدها در وب سایت ها دارد،که این افزونه بخشی از این داده ها را برای سایت شما پیاده سازی می کند،که افزونه Jet Reviews داده هایی از نوع امتیاز و بررسی را برای محتوا سایت شما فراهم می کند.

برای آشنایی بیشتر با داده های ساختاریافته توصیه می کنیم،مقاله سایت لرن دی ال با عنوان Rich snippets کلید طلایی در سئو ۲۰۱۹ را حتما مطالعه کنید.

با توجه به محبوبیت و کارایی بالای افزونه Elementor Pro در بخش صفحه سازی وردپرس،توسعه دهندگان زیادی بر این شدند که افزودنی های کاربردی را برای این افزونه صفحه ساز طراحی کنند که اگر شما هنوز با افزونه المنتور آشنایی ندارید توصیه می کنیم مقاله طراحی بی نهایت با افزونه Elementor Pro در وردپرس را در سایت ما مطالعه کنید.

یکی از افزودنی هایی که به شما برای داشتن یک سایت موفق تر کمک زیادی می کند،افزودنی Jet Reviews برای صفحه ساز المنتور پرو هست،که سیستم نقد و بررسی را برای نوشته ها،برگه ها و دیگر بخش های محتوای سایت شما پیاده سازی می کند.این افزودنی در قالب یک المان کاربردی به جمع المان های المنتور اضافه می شود و شما می توانید در بخش های مختلف سایت خودتان از این المان استفاده کنید.

افزونه Jet Reviews نسخه فارسی شده برای وردپرس

مجموعه افزونه های Jet برای المنتور پرو

افزونه فارسی Jet Reviews برای صفحه ساز المنتور پرو

افزودنی های کاربردی المنتور پرو

افزونه Jet Reviews

افزونه جت ریویز برای elementor pro

🏆 برخی از ویژگی های افزودنی Jet Reviews برای صفحه ساز المنتور پرو :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱۲ آذر ماه ۹۸ افزونه Jet Reviews به نسخه ۱.۳.۰ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۳.۰

  • اضافه شدن پیشخوان JET

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۳.۰

زبان فارسی : دارد ( ترجمه توسط لرن دی ال )

عرضه شده در :zemez[dot]io

حجم افزونه : ۲۰۰ کیلوبایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      یک × پنج =