طراحی بی نهایت با افزونه Elementor Pro در وردپرس

12

افزونه Elementor Pro در وردپرس ، در لیست سازگار ترین افزونه ها با قالب ها و پوسته های مختلف قرارگرفته است . افزونه المنتور در وردپرس یک افزونه صفحه ساز متن باز است. یعنی کسانی که در کدنویسی دارای مهارت هستند، می توانند در کد های این افزونه ، مطابق با سلیقه خود تغییرات ایجاد کرده و به دلخواه از آن استفاده کنند. از حیث متن باز بودن ، این افزونه مورد توجه برنامه نویس ها قرار گرفته است.

آشنایی با افزونه Elementor Pro در وردپرس

چرا به طراحان سایت های وردپرسی استفاده از افزونه Elementor Pro در وردپرس را پیشنهاد می کنیم؟. اگر تا کنون سراغ طراحی وب سایت با مدیریت محتوا وردپرس رفته باشید، قطعا با افزونه های فراوان با ظاهری جذاب در وردپرس ،علل الخصوص افزونه های صفحه ساز رو به رو شده اید.

۱۰
افزونه صفحه ساز Elementor Pro + قالب های آماده فارسی

افزونه صفحه ساز Elementor Pro + قالب های آماده فارسی بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۲۲ فروردین ماه ۱۴۰۳ نسخه افزونه : ۳.۲۰.۳ ...

وجود افزونه های زیاد درست است که دامنه انتخاب برای وبمستران را گسترده می کند ولی این موضوع برای طراحان حرفه ای خوشایند است نه برای طراح وب سایت وردپرس در سطح مبتدی ،که مشاهده افزونه های زیاد در محیط وردپرس باعث ایجاد ترس و دلهره در بین آنان می شود که کدام یک را انتخاب کنند تا سایت آن ها از هم فرو نپاشد.

در این مقاله به بررسی افزونه المنتور در وردپرس می پردازیم تا هم طراحان حرفه ای وردپرس و هم طراحان مبتدی با دید باز تر به استفاده از این افزونه فکر کنند.

افزونه المتور چیست

افزونه Elementor Pro در وردپرس ، یک افزونه صفحه ساز !!!

در وردپرس امکان ایجاد صفحات بدون نیاز به نصب هیچ افزونه ای و به صورت کاملا مستقیم در محیط آن امکان پذیر است ولی با استفاده از افزونه المنتور در وردپرس که یک افزونه صفحه ساز پر طرفدار است می توانید از محیط لذت بخش تر و امکانات و ابزارک های بیشتری جهت ایجاد صفحات در وردپرس استفاده کنید.

این افزونه صفحه ساز با امکان طراحی به صورت پیکسلی موجب می شود بتوانید صفحات با نمایش بهتر که کاربر نیز از آن لذت می برد و صفحاتی با چندین برابر کیفیت بالاتر ایجاد کرده و نرخ ورودی سایت خود را با محیطی چشم نواز برای کاربر بالا ببرید و جزو سایت های پر بازدید باشید.

این ابزار صفحه ساز سرعت طراح سایت وردپرسی را در ایجاد صفحات جدید بالا می برد. زیرا خود این افزونه صفحه ساز نیز سرعت بالایی در بارگذاری دارد. پس این افزونه هم در کمیت و هم در کیفیت بهترین گزینه است.

طراحی پاپ آپ با المنتور

امکان ایجاد پاپ آپ در افزونه Elementor Pro در وردپرس

افزونه المنتور در وردپرس ، امکان ایجاد پاپ آپ ها ، که بسیار پر طرفدار نیز هستند را به طراحان سایت های وردپرسی می دهد که با سازگاری هر چه تمام تر با نوع طراحی سایت و هم جهت با مضامین سایت وردپرسی خود بتوانند پاپ آپ طراحی کرده و به سایت خود اضافه کنند.

افزونه Elementor Pro در وردپرس دارای امکانات فراوان

همراه داشتن افزونه های جانبی زیاد و حرفه ای در افزونه المنتور در وردپرس ،باعث می شود طراحان وب سایت وردپرسی از نصب هرگونه افزونه جانبی دیگر در کنار این افزونه صفحه ساز منصرف شوند، که این نشانه کامل بودن و قدرتمند بودن این افزونه است و در طراحی وب سایت با وردپرس ، طراحان جذب چنین افزونه های همه جانبه و پر کاربرد می شوند.

افزونه المنتور در وردپرس ، در لیست سازگار ترین افزونه ها با قالب ها و پوسته های مختلف قرارگرفته است و تا کنون گزارشی مبنی بر ایجاد مشکل در سایت وردپرسی با نصب افزونه صفحه ساز Elementor Pro دریافت نشده است که این به معنای بالاترین سطح سازگاری این افزونه می باشد.

المان های افزونه المنتور پرو

افزونه المنتور در وردپرس افزونه ای متن باز

افزونه المنتور در وردپرس یک افزونه صفحه ساز متن باز است. یعنی کسانی که در کدنویسی دارای مهارت هستند، می توانند در کد های این افزونه ، مطابق با سلیقه خود تغییرات ایجاد کرده و وب سایت خودرا شخصی سازی کرده و به دلخواه از آن استفاده کنند. از حیث متن باز بودن ، این افزونه مورد توجه برنامه نویس ها قرار گرفته است. این افزونه صفحه ساز ،گزینه مناسب جهت سفارشی سازی سایت وردپرسی شما خواهد بود.

طرح بلوک های المنتور

افزونه Elementor Pro در وردپرس از بین برنده محدودیت ها !!!

افزونه Elementor Pro در وردپرس ،جهت ایجاد همه نوع سایتی در نظر گرفته شده است. از این رو در ایجاد صفحات با ساختار وبلاگی ، شرکتی و … و ورود اطلاعات با ترتیب متفاوت و مختص کار خود در سایت وردپرسی با طرح های متفاوتی با استفاده از افزونه Elementor Pro که حاوی مجموعه ای از ساختار و طرح های متنوع است دیگر در انتخاب های خود محدود نخواهید بود.

افزونه Elementor Pro در وردپرس آچار فرانسه!!!

در سراسر جهان تمامی کسب و کارها به سمت اینترنت سوق پیدا کرده اند و در تمامی مشاغل ، دیجیتال مارکتینگ حرف اول را می زند. اگر می خواهید از سایر رقیبان جا نمانید باید به دیجیتال

مارکتینگ توجه کنید. افزونه المنتور در وردپرس با طراحی منحصر به فردی که انجام می دهد می تواند علاوه بر ایجاد یک سایت شکیل ، در بازار یابی ، ورود پروژه های بزرگ و … در کسب و کار شما تاثیر گذار باشد.

۱۰
افزونه Element Pack Pro – بهترین افزودنی المنتور

افزونه Element Pack Pro – بهترین افزودنی المنتور بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۱۹ فروردین ماه ۱۴۰۳ نسخه افزونه : ۷.۱۱.۳ ...

پس افزونه Elementor Pro در وردپرس را به عنوان یک افزونه صفحه ساز ،دست کم نگیرید،‌ زیرا این افزونه در تحقق اهداف دیجیتال مارکتینگ شما تاثیر بسزایی خواهد داشت.

همچنین افزونه Elementor Pro توانایی ایجاد فرم های مختلف را بصورت زنده دارد و طراح همزمان می تواند شاهد تغییرات ایجاد شده در سایت خود نیز باشد.

پشتیبانی المنتور از افزونه ووکامرس

پشتیبانی افزونه Elementor Pro در وردپرس از ووکامرس!!!

افزونه المنتور به طور کامل از ووکامرس و طرح های آن پشتیبانی می کند و همچنین دارای ابزار ووکامرس بوده که این امکان را به طراح می دهد که در صفحات سایت وردپرسی خود بهترین طراحی ، چینش و نمایش را برای محصولات سایت فروشگاهی خود انجام داده و با انجام کار حرفه ای روی سایت فروشگاهی ، باعث افزایش چند برابری فروش محصولات شما خواهد شد.

۱۰
افزونه WooCommerce Page Builder For Elementor

افزونه WooCommerce Page Builder For Elementor بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۱۸ دی ماه ۱۴۰۲نسخه افزونه : ۱.۱.۶.۷ ضمانت کیفیت لرن دی ...
پشتیبانی افزونه المنتور از WPML

سازگاری افزونه Elementor Pro با افزونه WPML

همچنین افزونه Elementor Pro با افزونه چند زبانه کردن سایت وردپرسی WPML بیشترین سازگاری را دارد پس می توانید با استفاده از این دو افزونه محبوب و پر کاربرد ، به راحتی سایتی چند زبانه را طراحی و کسب و کار خود را در سطح بین المللی گسترش دهید.

افزونه Elementor Pro در وردپرس نسخه ی فارسی نیز دارد و تمامی بخش ها و افزونه های جانبی آن نیز فارسی سازی شده است و در اختیار طراحان وب سایت های وردپرسی فارسی زبان قرار گرفته است و همچنین از تمامی زبان هایی که راست چین هستند پشتیبانی می کند.

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo