بروزرسانی شده

افزونه WooCommerce Page Builder For Elementor

8

افزونه WooCommerce Page Builder For Elementor یکی از افزونه های جانبی صفحه ساز قدرتمند Elementor است.این افزونه برای سایت های فروشگاهی مبتنی بر وردپرس طراحی شده است.

افزونه Elementor Pro یکی از صفحه سازی های حرفه ای و قدرتمند وردپرس است،که محبوبیت بالایی در بین وبمستران وردپرسی دارد.با استفاده از این افزونه شما می توانید بدون کدنویسی در وردپرس طراحی بی نهایت داشته باشید.

افزونه Elementor Pro چندوقتی است که در سایت های وردپرسی کاربرد و استفاده زیادی دارد،بخاطر همین موضوع توسعه دهندگان زیادی روی طراحی افزونه های جانبی برای این صفحه ساز کار می کنند.

افزونه WooCommerce Page Builder For Elementor هم یکی از افزونه های جانبی برای المنتور پرو هست که به تازگی طراحی و در سایت تم فارست منتشر شده است.اگر شما از افزونه المنتور پرو استفاده می کنید و یک سایت فروشگاهی دارید حتما از این افزونه برای طراحی استفاده کنید.

مشابه این افزونه برای ویژوال کامپوزر هم وجود یعنی افزونه WooCommerce Page Builder که المان های مختلفی برای فروشگاه ساز ووکامرس در اختیار شما قرار می دهد،جالب است بدانید هر دو افزونه صفحه ساز ووکامرس برای المنتور پرو و ویژوال کامپوزر طراحی شده توسط یک توسعه دهنده در سایت تم فارست هستند.

با نصب افزونه WooCommerce Page Builder For Elementor روی سایت وردپرسی خودتان المان های مختلفی به بخش طراحی صفحه افزونه المنتور شما اضافه خواهد شد که برای طراحی در صفحه محصول،حساب کاربری ووکامرس،المان های عمومی ووکامرس،تشکر ووکامرس،بررسی های ووکامرس،سبد خرید،آرشیو محصولات از این افزونه استفاده کنید.

در این افزونه قابلیت طراحی تم ها از پیش ساخته شده وجود دارد که شما می توانید برای بخش های مختلف فروشگاه اینترنتی خود قالب های مختلفی  را طراحی و ذخیره کنید.دقت کنید این افزونه برای کار حتما به افزونه المنتور پرو و افزونه فروشگاه ساز ووکامرس نیاز دارد.

افزونه WooCommerce Page Builder For Elementor برای وردپرس

افزونه فارسی WooCommerce Page Builder For Elementor برای ووکامرس

افزونه صفحه ساز المنتور برای ووکامرس WooCommerce Page Builder For Elementor

افزونه WooCommerce Page Builder For Elementor برای صفحه ساز المنتور

🏆 برخی از ویژگی های افزونه WooCommerce Page Builder For Elementor :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱۷ تیرماه ۹۸ افزونه Woo Page Builder For Elementor به نسخه ۱.۱.۴ بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۱.۴

زبان فارسی : دارد

عرضه شده در : codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۷۰۰ کیلوبایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ نظرات

ارسال دیدگاه

نوزده + هفده =