بروزرسانی شده
افزونه المنتور پروافزونه وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه JetSmartFilters برای صفحه ساز المنتور پرو

10

افزونه JetSmartFilters یکی از افزودنی های کاربردی برای افزونه صفحه ساز المنتور پرو است،که با استفاده از این افزودنی شما می توانید سیستم فیلتر قوی را برای فروشگاه اینترنتی خودتان راه اندازی کنید.این افزونه به شما امکان ایجاد اتواع فیلتر برای محصولات سایت را می دهد.

افزونه JetSmartFilters

اگر شما یک فروشگاهی اینترنتی با وردپرس راه ندازی کرده باشید و در فروشگاه خودتان برای طراحی از افزونه صفحه ساز Elementor Pro استفاده کنید،یکی از افزودنی های کاربردی که به شما توصیه می کنیم،همین افزونه JetSmartFilters است که با استفاده از این افزونه شما میتوانید برای محصولات سایت خودتان فیلتر ایجاد کنید که در اینصورت امکان جستجو محصولات برای مشتریان شما راحت تر خواهد بود.

با استفاده از این افزونه شما می توانید انواع فیلتر که شامل : فیلتر بر اساس قیمت،تاریخ،امتیاز،رنگ و موارد دیگه ایجاد کنید،ضمن اینکه در این افزونه با استفاده از گزینه های چک باکس و دکمه های رادیویی شما می توانید انواع فیلترهای شخصی سازی شده را برای سایت خودتان پیاده سازی کنید.

بحش های مختلف افزونه JetSmartFilters

افزونه JetSmartFilters شامل سه بخش کلی است که در ادامه پیرامون آن توضیح می دهیم :

بخش تنظیمات

با استفاده از این بخش شما می توانید افزونه را شخضی سازی کنید،که این امکان برای شما فراهم است که در بخش های مختلف سایت افزونه را استفاده کنید.ضمن اینکه در این بخش شما می توانید ابزارهایی که مدنظرتان هست را در افزونه انتخاب کنید.

بخش افزودن فیلتر

در این بخش شما می توانید فیلترهای خودتان را پیاده سازی کنید،که شما امکان ایجاد فیلترهای متعدد را خواهید داشت،با استفاده از افزونه JetSmartFilters شما می توانید به دلخواه خودتان و با توجه به گزینه های مختلف شامل تاریخ،قیمت و یا استفاده از گزینه های چک باکس و دکمه های رادیویی فیلترهای خودتان را طراحی کنید.

بخش المان های المنتور

بخش دیگری که در این افزونه وجود دارد،المانی های کاربردی است که به افزونه صفحه ساز المنتور اضافه می شود.شما می توانید با استفاده از این المان ها فیلترهای طراحی شده را در بخش های مختلف سایت خودتان استفاده کنید.

افزونه فیلترپیشرفته محصولات ووکامرس برای المنتور

افزونه فارسی شده JetSmartFilters برای المنتور

افزونه فیلترحرفه ای ووکامرس نسخه فارسی شده

افزونه JetSmartFilters برای ووکامرس

افزونه JetSmartFilters برای وردپرس

تنظیمات افزونه JetSmartFilters روی المنتور افزودن فیلتر

افزودن فیلتر حرفه ای در افزونه JetSmartFilters

همچنین شما می توانید از دیگر محصولات JET که توسط سایت لرن دی ال بومی سازی شده در سایت خودتان استفاده کنید،این افزودنی های همه برای استفاده بر بستر افزونه صفحه ساز  المنتور محیا شده و شما می توانید از این افزونه های کاربردی و سبک روی سایت خودتان استفاده کنید.

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه JetSmartFilters For Elementor :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۱۶ خرداد ماه ۹۹ افزونه JetSmartFilters For Elementor به نسخه ۱.۸.۲ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۸.۲

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • اضافه کردن : اجازه می دهد با استفاده از اعداد در قسمت “query id”؛
 • فیکس : گردش کار فیلترهای سلسله مراتبی با ارائه دهندگان اضافی.
 • فیکس : گردش کار را با ویجت حلقه محصولات فیلتر می کند.
 • فیکس : موارد فیلترها را در مرورگر Safari مخفی کنید.
 • فیکس : اشکالات جزئی.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ دیدگاه ها
 1. سلام، خسته نباشید،
  این افزونه تنها روی ووکامرس کار میکنه؟
  نمیشه بدون ووکامرس ازش استفاده کرد؟
  مثلا یه سایتی که از چندین صفحه تشکیل شده که توی هر صفحه یه فیلم رو معرفی میکنه (نه فروش) و صفحات با المنتور ساخته شدن، نمیتونه از این فیلتر استفاده کنه؟ مثلا طبق تاریخ ساخت فیلم فیلتر کنه صفحات رو…
  اگر با این افزونه نمیشه، روش یا افزونه ای میشناسین که بتونه این کار رو انجام بده؟

  • سلام و عرض ادب
   توی توضیحات افزونه طبق مستندات سازنده که تنها روی محصولات تاکید کرده،ولی توی افزونه از نوشته ها و برگه ها میتونید استفاده کنید.ولی به اینصورت که شما میگید رو باید خودتون روی سایتتون یک بررسی کنید.
   یک افزونه رایگان هم به اسم Search & Filter در مخزن وردپرس هست،که این افزونه رو هم بررسی کنید شاید کارتون رو راه بندازه.
   باتشکر

  نظر بدهید