محصول جدید

افزونه JetSmartFilters برای صفحه ساز المنتور پرو

4

افزونه JetSmartFilters یکی از افزودنی های کاربردی برای افزونه صفحه ساز المنتور پرو است،که با استفاده از این افزودنی شما می توانید سیستم فیلتر قوی را برای فروشگاه اینترنتی خودتان راه اندازی کنید.این افزونه به شما امکان ایجاد اتواع فیلتر برای محصولات سایت را می دهد.

اگر شما یک فروشگاهی اینترنتی با وردپرس راه ندازی کرده باشید و در فروشگاه خودتان برای طراحی از افزونه صفحه ساز Elementor Pro استفاده کنید،یکی از افزودنی های کاربردی که به شما توصیه می کنیم،همین افزونه JetSmartFilters است که با استفاده از این افزونه شما میتوانید برای محصولات سایت خودتان فیلتر ایجاد کنید که در اینصورت امکان جستجو محصولات برای مشتریان شما راحت تر خواهد بود.

با استفاده از این افزونه شما می توانید انواع فیلتر که شامل : فیلتر بر اساس قیمت،تاریخ،امتیاز،رنگ و موارد دیگه ایجاد کنید،ضمن اینکه در این افزونه با استفاده از گزینه های چک باکس و دکمه های رادیویی شما می توانید انواع فیلترهای شخصی سازی شده را برای سایت خودتان پیاده سازی کنید.

بحش های مختلف افزونه JetSmartFilters

افزونه JetSmartFilters شامل سه بخش کلی است که در ادامه پیرامون آن توضیح می دهیم :

بخش تنظیمات

با استفاده از این بخش شما می توانید افزونه را شخضی سازی کنید،که این امکان برای شما فراهم است که در بخش های مختلف سایت افزونه را استفاده کنید.ضمن اینکه در این بخش شما می توانید ابزارهایی که مدنظرتان هست را در افزونه انتخاب کنید.

بخش افزودن فیلتر

در این بخش شما می توانید فیلترهای خودتان را پیاده سازی کنید،که شما امکان ایجاد فیلترهای متعدد را خواهید داشت،با استفاده از افزونه JetSmartFilters شما می توانید به دلخواه خودتان و با توجه به گزینه های مختلف شامل تاریخ،قیمت و یا استفاده از گزینه های چک باکس و دکمه های رادیویی فیلترهای خودتان را طراحی کنید.

بخش المان های المنتور

بخش دیگری که در این افزونه وجود دارد،المانی های کاربردی است که به افزونه صفحه ساز المنتور اضافه می شود.شما می توانید با استفاده از این المان ها فیلترهای طراحی شده را در بخش های مختلف سایت خودتان استفاده کنید.

افزونه فارسی شده JetSmartFilters برای المنتور

افزونه فیلترحرفه ای ووکامرس نسخه فارسی شده

افزونه JetSmartFilters برای ووکامرس

افزونه JetSmartFilters برای وردپرس

تنظیمات افزونه JetSmartFilters روی المنتور افزودن فیلتر

افزودن فیلتر حرفه ای در افزونه JetSmartFilters

همچنین شما می توانید از دیگر محصولات JET که توسط سایت لرن دی ال بومی سازی شده در سایت خودتان استفاده کنید،این افزودنی های همه برای استفاده بر بستر افزونه صفحه ساز  المنتور محیا شده و شما می توانید از این افزونه های کاربردی و سبک روی سایت خودتان استفاده کنید.

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه JetSmartFilters For Elementor :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱۸ دی ماه ۹۸ افزونه JetSmartFilters For Elementor به نسخه ۱.۶.۱ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۶.۰

  • سبک فیلترهای گروه بندی شده
  • رفع اشکال مختلف

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۱.۶.۱

ترجمه فارسی : دارد

افزونه های مکمل : افزونه صفحه ساز المنتور

عرضه شده در : crocoblock[dot]com

حجم افزونه : ۳۰۰ کیلوبایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اینستاگرام لرن دی ال

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      3 − دو =