محصول جدید

افزونه JetSearch For Elementor – جستجو ایجکس در صفحه ساز المنتور

2

افزونه JetSearch For Elementor یکی از افزودنی های کاربردی برای افزونه صفحه ساز Elementor Pro است،که با استفاده از این افزونه شما می توانید ازامکان جستجو به حالت ایجکس و کلی امکانات دیگر در سایت خود استفاده کنید.

Elementor Pro یکی از افزونه های صفحه ساز در وردپرس است،که از قدرت و کیفیت بالایی برخوردار است و به تازگی هم از محبوبیت بالایی برخوردار شده است،این افزونه به شما امکان طراحی صفحات زیبا در وردپرس را بدون کدنویسی می دهد،که افزونه های جانبی زیادی هم برای المنتور توسط شرکت های مختلف طراحی شده است.

یکی از افزونه های کاربردی و سبک برای المنتور پرو JetSearch For Elementor که پس از نصب این افزونه یک المان به بخش طراحی افزونه المنتور اضافه خواهد شد که با استفاده از این المان شما می توانید باکس جستجو ایجکس را برای صفحات خود پیاده سازی کنید.

باکس جستجو ایجکسی که توسط این افزونه پیاده سازی می کند،دارای بخش تنطیمات حرفه ای هم هست که می توانید به دلخواه خودتان بخش جستجو را شخصی سازی کنید،شما می توانید آبکون برای باکس انتخاب کنید یا اینکه این باکس را برای بخش نوشته ها و با محصولات سایت خودتان پیاده سازی کنید.

در این افزونه شما می توانید برای جستجوهای خودتان تصاویر شاخص را هم نمایش دهید،به اینصورت که برای نوشته یا محصولات سایت که در باکس جستجو نمایش داده خواهند شد این امکان فراهم است که تصاویر شاخص هم به کاربران نمایش داده شود.

یکی از قابلیت های خوب افزونه JetSearch امکان صفحه بندی نتایج جستجو است،اگر شما از محصولات یا نوشته های زیادی در سایت استفاده می کنید به دلیل اسکرول پایین صفحه این افزونه امکان صفحه بندی نتایج جستجو را برای شما فراهم کرده که می توانید در بخش تنطیمات المان این قابلیت را فعال یا غیرفعال کنید.

افزونه JetSearch برای وردپرس

نمونه باکس جستجو با استفاده از افزونه JetSearch

افزونه JetSearch For Elementor

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه JetSearch For Elementor :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۲۴ مهرماه ۹۸ افزونه JetSearch For Elementor به نسخه ۲.۰.۱ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۰.۱

  • اضافه شدن فیلتر قلاب “جت جستجو / آژاکس-جستجو / تماس با متا” به تماس های برگشت متا زمینه های سفارشی
  • اضافه شدن پاسخ به تماس برگشتی ‘get_the_title’ به زمینه های برگشت به متا سفارشی

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۲.۰.۱

ترجمه فارسی : دارد

افزونه های مکمل : افزونه صفحه ساز المنتور

عرضه شده در : jetsearch[dot]zemez[dot]io

حجم افزونه : ۱ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اینستاگرام لرن دی ال

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

چهار × 5 =