افزونه Jet Product Gallery برای افزونه صفحه ساز المنتور

7

افزونه Jet Product Gallery یکی از افزودنی های کاربردی برای افزونه صفحه ساز المنتور پرو می باشد.با استفاده از این افزودنی شما می توانید به آسانی برای محصولات خودتان در قالب تصاویر و ویدیو  گالری های متعددی را پیاده سازی کنید.

همه شما با افزونه صفحه ساز المنتور آشنایی دارید که با استفاده از این افزونه شما بدون کدنویسی می توانید صفحات دلخواه خودتان را در وردپرس طراحی کنید.البته این امکان در صورتی به شما کمک می کند.که قالب وردپرس شما تا حدی از افزونه المنتور پشتیبانی کند.به توجه به قدرت و محبوبیت المنتور توسعه دهندگان زیادی روی توسعه افزونه های جانبی برای این صفحه ساز کار می کنند.که یکی از این افزودنی ها هم محصولات JET هستند.

افزونه جت گالری برای محصولات ووکامرس طراحی شده و شما تنها برای استفاده در کنار فروشگاه ساز ووکامرس می توانید این افزونه را نصب کنید.که به دو صورت تصویر و ویدیو شما می توانید از این افزونه استفاده کنید و گالری های خودتان را پیاده سازی کنید.

بخش گالری ویدیوهای افزونه Jet Product Gallery برای بارگذاری ویدیوهای شما سه امکان را فراهم کرده است.در دو امکان این افزونه شما می توانید از بسترهای یوتویب و ویمیو استفاده کنید و امکان سوم هم بارگذاری ویدیو ها با استفاده از بخش رسانه های وردپرس است.

این افزونه به صورت مجزا برای شما فعالیتی نداره و تنها زمانی میتوانید از قابلیت های آن استفاده کنید که افزونه صفحه ساز المنتور و افزونه فروشگاه ساز ووکامرس را روی سایت خودتان نصب داشته باشید.

افزونه فارسی JetProductGallery برای وردپرس

تنظیمات فارسی افزونه JetProductGallery

افزونه گالری محصولات ووکامرس

المان های موجود در افزونه فارسی JetProductGallery برای وردپرس

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Jet Product Gallery For Elementor :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

  • در تاریخ 23 آذر ماه 1400 افزونه Jet Product Gallery For Elementor به نسخه 2.1.0 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 2.1.0

  • بروزرسانی زبان  فارسی توسط لرن دی ال
  • لیست تغییرات درون فایل README.md قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.
اسماعیل فدائی

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

مشکلاتت توی انجمن لرن ال مطرح کن مشاهده انجمن
+
لرن دی ال
Logo
Shopping cart