افزونه Jet Menu برای افزونه صفحه ساز المنتور

7

افزونه Jet Menu یکی از افزودنی های حرفه ای افزونه صفحه ساز المنتور است که به شما کمک می کند تا بتوانید از بخش فهرست های وردپرس خودتان به صورت حرفه ای استفاده کنید.این افزونه یکی از افزودنی های حرفه ای از مجموعه افزونه های JET است.

افزونه صفحه ساز المنتور یکی از افزونه های حرفه ای وردپرس برای طراحی صفحات به صورت بدون کدنویسی است،که جدیدا توسعه دهندگان زیادی روی این افزونه کار می کنند و افزودنی های حرفه ای را برای این افزونه توسعه می دهند.مجموعه افزونه های JET هم یکی از این افزودنی ها هستند که ما در سایت لرن دی ال بخشی از این افزونه ها را برای شما بومی سازی کردیم.

بخش فهرست های وردپرس به صورت پیش از تنظیمات خاصی برخوردار نیست و شما تنها می توانید به صورت پیشفرض بخش فهرست های خودتان را ایجاد کنید و در سایت خودتان استفاده کنید.ولی اگر بخواید از این بخش به صورت حرفه ای استفاده کنید می توانید از افزونه Jet Menu استفاده کنید.البته این موضوع را هم مدنظر داشته باشید که اکثر قالب های حرفه ای وردپرس از قابلیت مگامنو یا سربرگ سازهای حرفه ای استفاده کنید.

اگر شما از یک قالب با قابلیت سربرگ ساز حرفه استفاده کنید به عنوان مثال قالب زفایر که در اینصورت نیازی به این افزونه نخواهید داشت،ولیکن اگر قالب وردپرس شما دارای بخش سربرگ ساز حرفه ای نباشد و شما بخواهید در بخش فهرست ها به صورت حرفه ای استفاده کنید،می توانید از این افزونه استفاده کنید.

افزونه فارسی JetMenu برای المنتور پرو

افزونه JetMenu برای وردپرس

المان های موجود در افزونه JetMenu برای المنتور

افزودن فهرست ساز حرفه ای برای وردپرس

افزونه JetMenu برای المننتور نسخه فارسی شده

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Jet Menu For Elementor :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

 • در تاریخ 17 مهر ماه 1400 افزونه Jet Menu For Elementor به نسخه 2.1.2 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 2.1.2

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات درون فایل README.md قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

2 دیدگاه
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز یک دیدگاه ارسال کنید
 1. آپدیتش هم بکنید بد نیست

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1400-01-28 در 12:09 ق.ظ

   سلام و عرض ادب
   امیرجان بررسی کردیم،فعلا نسخه 2.0.9 برای این افزونه است که در سایت موجود هست و اگر بروزرسانی داشته باشه ما سریعا بروزرسانی می کنیم.
   باتشکر

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart