افزونه Ninja Popup – پاپ آپ حرفه ای برای وردپرس

8

افزونه Ninja Popup یکی از حرف های ترین افزونه های وردپرس برای داشتن صفحات پاپ آپ یا تبلیغاتی است که با استفاده از این صفحات شما می توانید برای جذب مخاطب تلاش کنید.وقتی صحبت از صفحات پاپ آپ است صحنه ای صفحات مزاحم در ذهن شما نقش می بندد.ولی در مورد افزونه نینجا پاپ آپ اینطور نیست و قصد ما از استفاده از این افزونه ایجاد مزاحمت برای کاربران سایت نیست.

ترجمه شده به زبان فارسی

بلکه با استفاده از این افزونه شما می توانید فرم خبرنامه ای را برای دانلود یک محصول رایگان یا دادن یک کدتخفیف برای کاربران خود طراحی کنید که این موضوع منجر به رضایت کاربران شما خواهد شد و در مدت کوتاهی می توانید یک لیست ایمیل جامع را جمع آوری کنید.

از این افزونه شما می توانید استفاده های زیادی را داشته باشید چرا که امکانات متعدد و قالب های از پیش ظراحی شده ای را در اختیار شما قرار می دهد که به راحتی می توانید پنجره های پاپ آپ و تبلیغاتی خوبی را طراحی کنید و در سایت خود در بخش های مختلف اجرا کنید.

افزونه پاپ آپ وردپرس

در استفاده از افزونه Ninja Popup شما می توانید از کدهای HTML استفاده کنید یا اینکه در پنجره های پاپ آپ خود از تصاویر استفاده کنید،ضمن اینکه شما می توانید با استفاده از ادیتور وردپرس این پنجره ها را در افزونه نینجا پاپ آپ شخصی سازی کنید وبه دلخواه خودتان یک پنجره تبلیغاتی داشته باشید.

یکی از ویژگی های خوب این افزونه برای طراحی صفحات تبلیغاتی استفاده از روش کشیدن و رها کردن در این افزونه است که شما می توانید طرح های دلخواه خودتان را به راحتی پیاده سازی کنید و نیازی به کدنویسی نداشته باشید.ضمن اینکه این افزونه با سرویس های بزرگ ایمیل مارکتینگ دنیا نظیر MailChimp و mailer lite سازگاری کامل داشته که شما می توانید یکپارچگی را میان افزونه پاپ آپ و سرویس های ایمیل ایجاد کنید.

یکی دیگر از قابلیت های این افزونه امکان پیاده سازی A/B Testing است که این موضوع برای کسب و کارهایی که با مشتریان زیادی سروکله می زنند از اهمیت بالایی برخوردار است که یک شناخت کاملی از مشتریان  و جامع هدف خود داشته باشید.

امکانات و ویژگی های افزونه Ninja Popup :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۱۱ خرداد ماه ۹۸ افزونه Ninja Popup به نسخه ۴.۶.۲ بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۴.۶.۲

ترجمه فارسی : دارد ( ترجمه توسط لرن دی ال )

افزونه های مکمل : دارد

عرضه شده در : codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۵ مگابایت

دریافت افزونه
اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

زهراقادرپناه فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات،مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال :) طراح UI /UX

۴ دیدگاه ها
  1. فایل افزونه باز نمیشه

  2. مرسی درست شد

    نظر بدهید

    سه × 5 =