افزونه Ninja Popup – پاپ آپ حرفه ای برای وردپرس

10

افزونه Ninja Popup یکی از حرفه های ترین افزونه های وردپرس برای داشتن صفحات پاپ آپ یا تبلیغاتی است که با استفاده از این صفحات شما می توانید برای جذب مخاطب تلاش کنید.وقتی صحبت از صفحات پاپ آپ است صحنه ای صفحات مزاحم در ذهن شما نقش می بندد.ولی در مورد افزونه نینجا پاپ آپ اینطور نیست و قصد ما از استفاده از این افزونه ایجاد مزاحمت برای کاربران سایت نیست.

بلکه با استفاده از این افزونه شما می توانید فرم خبرنامه ای را برای دانلود یک محصول رایگان یا دادن یک کدتخفیف برای کاربران خود طراحی کنید که این موضوع منجر به رضایت کاربران شما خواهد شد و در مدت کوتاهی می توانید یک لیست ایمیل جامع را جمع آوری کنید.

از این افزونه شما می توانید استفاده های زیادی را داشته باشید چرا که امکانات متعدد و قالب های از پیش ظراحی شده ای را در اختیار شما قرار می دهد که به راحتی می توانید پنجره های پاپ آپ و تبلیغاتی خوبی را طراحی کنید و در سایت خود در بخش های مختلف اجرا کنید.

در استفاده از افزونه Ninja Popup شما می توانید از کدهای HTML استفاده کنید یا اینکه در پنجره های پاپ آپ خود از تصاویر استفاده کنید،ضمن اینکه شما می توانید با استفاده از ادیتور وردپرس این پنجره ها را در افزونه نینجا پاپ آپ شخصی سازی کنید وبه دلخواه خودتان یک پنجره تبلیغاتی داشته باشید.

یکی از ویژگی های خوب این افزونه برای طراحی صفحات تبلیغاتی استفاده از روش کشیدن و رها کردن در این افزونه است که شما می توانید طرح های دلخواه خودتان را به راحتی پیاده سازی کنید و نیازی به کدنویسی نداشته باشید.ضمن اینکه این افزونه با سرویس های بزرگ ایمیل مارکتینگ دنیا نظیر MailChimp و mailer lite سازگاری کامل داشته که شما می توانید یکپارچگی را میان افزونه پاپ آپ و سرویس های ایمیل ایجاد کنید.

یکی دیگر از قابلیت های این افزونه امکان پیاده سازی A/B Testing است که این موضوع برای کسب و کارهایی که با مشتریان زیادی سروکله می زنند از اهمیت بالایی برخوردار است که یک شناخت کاملی از مشتریان  و جامع هدف خود داشته باشید.

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Ninja Popup :

نسخه جدید این افزونه مشکلات زیادی را برای کاربران ایجاد کرده است،که امکان استفاده از این افزونه را به شما پیشنهاد نمی کنیم در صورت تمایل میتوانید از افزونه های زیر به جای این افزونه استفاده کنید.

افزونه Jet Popup برای صفحه ساز المنتور پروبروزرسانی شده

افزونه Jet Popup یکی از افزودنی های کاربردی برای افزونه صفحه ساز Elementor Pro است،که با استفاده از این افزونه شما ...

افزونه Green Popups – پاپ آپ حرفه ای برای وردپرسبروزرسانی شده

افزونه Green Popups حرفه ای ترین افزونه پاپ آپ برای سایت های وردپرسی است که با استفاده از این افزونه شما امکان طراحی ...

افزونه Convert Plus – پاپ آپ حرفه ای در وردپرسبروزرسانی شده

افزونه Convert Plus یکی از افزونه های حرفه ای و قدرتمند وردپرس برای پیاده سازی انواع پنجره های پاپ آپ و نوارهای اطلاعات ...

افزونه Elfsight Popup CC – ساختن پنجره های تبلیغاتی پاپ آپ وردپرسبروزرسانی شده

افزونه Elfsight Popup CC به شما برای پیاده سازی پنجره های پاپ آپ تبلیغات در وردپرس به سادگی کمک زیادی می کند،این افزونه ...

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

4 دیدگاه
 1. مرسی درست شد

 2. فایل افزونه باز نمیشه

  • پاسخ
   اسماعیل فدائی 1398-09-25 در 1:48 ب.ظ

   سلام و عرض ادب

   فایل رو بررسی و دوباره بارگذاری کردیم،لطفا الان بررسی کنید.

   باتشکر

دیدگاه شما