پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه Jet Tabs برای صفحه ساز المنتور پرو

16

افزونه Jet Tabs یکی از افزودنی های کاربردی برای افزونه صفحه ساز المنتور است،که با استفاده از این افزونه شما می توانید انواع تب های آکاردئونی را در طراحی سایت خودتان استفاده کنید.که شما امکان شخصی سازی تمام بخش های هر تب  هم در این افزونه موجود است.

جت تب بر بستر افزونه صفحه ساز Elementor Pro فعالیت  می کند،در عین سادگی و راحتی کار شما می توانید انواع تب های حرفه ای را برای سایت خودتان پیاده سازی کنید،تمام بخش های این افزونه توسط تیم لرن دی ال فارسی سازی شده که شما به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

در افزونه Jet Tabs شما می توانید از 4 نوع تب های مختلف استفاده کنید،که در هریک از این تب ها شما می توانید شخصی سازی های خودتان را انجام دهید از تغییرات متن و رنگ گرفته تا انتخاب آیکون های متنوع برای تب ها که همه در این افزونه موجود است.

برای هریک از تب هایی که شما در افزونه جت ایجاد می کنید،می توانید شخصی سازی های دلخواه را داشته باشید که در محتوای قرار گرفته در این تب ها امکان ویرایش و تراز هم وجود دارد.همچنین شما می توانید برای دکمه های مورد استفاده در تب ها از شخصی سازی هایی همچون لینک ها،تراز و رنگ ها هم استفاده کنید.

استفاده از تب ها در سایت های وردپرس به صورت مداوم به شما برای استفاده از محتوای زیاد در حجم صفحه کم کمک زیادی می کند.این افزونه هم برای شمایی که می خواهید در حجم کمی از صفحه محتوای زیادی را استفاده کنید کمک زیادی خواهد کرد.

تنظیمات افزونه Jet Tabs

امکانات افزونه Jet Tabs برای طراحی تب ها

المان های موجود در افزونه Jet Tabs برای المنتور

نمای کلی از تب ساخته شده در افزونه Jet Tabs

🏆 برخی از ویژگی های افزودنی Jet Tabs برای صفحه ساز المنتور پرو :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

  • در تاریخ 12 تیر ماه 1400 افزونه Jet Tabs به نسخه 2.1.13 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 2.1.13

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • لیست تغییرات درون فایل README.md قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart