بروزرسانی شده

افزونه Convert Plus – پاپ آپ حرفه ای در وردپرس

10

افزونه Convert Plus یکی از افزونه های حرفه ای و قدرتمند وردپرس برای پیاده سازی انواع پنجره های پاپ آپ و نوارهای اطلاعات است،این افزونه یک سیستم اطلاع رسانی و جمع آوری ایمیل پشرفته برای سایت شما پیاده سازی کنید.

شاید شنیدن کلمه پاپ آپ برای شما مساوی با مزاحمت های سایت هایی باشد که با یک کلیک چندین پنجره مختلف برای شما باز می شود،ولی خیر این موضوع متفاوت است به شرطی که شما از این روش تبلیغات درست استفاده کنید و در کار روش درست هم از یک ابزار عالی برای اینکار بهره ببرید.

Convert Plus همان ابزار عالی برای شماست،که با استفاده از این افزونه شما می توانید انواع پنجره های پاپ آپ با اهداف مختلف را برای سایت خود پیاده سازی کنید یا اینکه نوار های اطلاعات را درون سایت خود ایجاد کنید،این افزونه در این سادگی کاربرد از ابزارهای پیشرفته ای برای استفاده در سایت بهرمند است.

یکی از روش های کاربردی برای جمع آوری ایمیل استفاده از همین پنجره های پاپ آپ البته به روش اصولی است که این افزونه این امکان را برای شما فراهم می کند،علاوه بر این موضوع شما می توانید آنالیزی خوبی روی تبلیغات و یا کمپین های خود داشته باشید.

افزونه Convert Plus

در افزونه Convert Plus شما می توانید از قالب های آماده هم استفاه کنید،به این صورت که چندین قالب آماده برای هر بخش در افزونه در اختیار شماست،که می توانید به دلخواه از این قالب ها استفاده و آنها را شخصی سازی کنید.این افزونه به صورت کامل از زبان فارسی و راست چین پشتیبانی می کند و توسط تیم لرن دی ال به صورت کامل فارسی سازی شده است.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان استفاده از قصد خروج است،این روش کاربران شما را در سایت برای مدت بیشتری در سایت نگه میدارد.به اینصورت با نزدیک کردن موس به بخش بستن مرورگر یا خارج شدن از سایت یک پاپ آپ با یک پیشنهاد ویژه به کاربر نمایش داده می شود که این پیشنهاد هرچقدر هیجان انگیزتر باشد کاربر حتما به اقدام شما عمل خواهد کرد.

در افزونه Convert Plus شما می توانید برای کمپین های خود مدت زمان اجرا ایجاد کنید،که این زمان شامل شروع و پایان کمپین است که به صورت اتوماتیک روی کمپین ها اعمال می شود و پس از پایان زمان کمپین به صورت خودکار از روی سایت برداشته خواهد شد.

افزونه پاپ آپ کانورت پلاس از قابلیت های بالایی برخوردار است،شما می توانید هریک از پاپ هایی که در این افزونه ایجاد می کنید به دلخواه شخصی سازی کنید و از امکاناتی استایل ( CSS ) بدون دانش کدنوسی و تنها با استفاده از ابزارهای کانورت پلاس در زیباسازی کمپین های تبلیغاتی خود استفاده کنید.

به جرعت می توان گفت که Convert Plus بهترین افزونه پاپ آپ برای سایت های وردپرسی است،که شما میتوانید به راحتی و سادگی از این افزونه استفاده کنید،چراکه استفاده از این افزونه نیاز به دانش خاصی و سختی زیادی ندارد.

معرفی افزونه Convert Plus در وردپرس

قالب های آماده در افزونه Convert Plus - پاپ آپ در وردپرس

گزینه های موجود در افزونه Convert Plus برای افزودن پاپ آپ در وردپرس

افزونه پاپ آپ حرفه ای وردپرس Convert Plus نسخه فارسی شده

ایجاد نوار اطلاعات در وردپرس با استفاده از افزونه فارسی Convert Plus

ایجاد پاپ آپ حرفه ای وردپرس با استفاده از افزونه فارسی Convert Plus

تنظیمات فارسی افزونه Convert Plus

افزونه فارسی Convert Plus برای وردپرس

افزونه Convert Plus برای وردپرس

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Convert Plus :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراک

در تاریخ ۴۵ بهمن ماه ۹۸ افزونه Convert Plus به نسخه ۳.۵.۵ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۳.۵.۵

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • ثابت: پیوند مجوز را فعال کنید که در صفحه افزونه ها نمایش داده نمی شود.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اینستاگرام لرن دی ال

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

      نظر بدهید

      دو × یک =