پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

آموزش درون ریزی الگوهای افزونه المنتور 

5

یکی از قابلیت های خوب افزونه صفحه ساز المنتور امکان درون ریزی تمپلیت (دمو) های آماده است،که به دو صورت شما می توانید از این قابلیت استفاده کنید.در این مقاله قرار است به شما روش درون ریزی دموها به صورت دستی و با استفاده از فایل هایی با فرمت JSON را آموزش دهیم.

بخش الگوهای المنتور

بخش قالب ها یا الگوها درون افزونه المنتور بخشی از این افزونه است که شما می توانید تمپلیت های خودتان را در آن درون ریزی و ذخیره سازی کنید.هریک از این دمو یک کدکوتاه صادر می شود که با استفاده از این کدکوتاه می توانید در بخش های مختلف سایت از این الگوها استفاده کنید.

درون ریزی الگو ها

برای اینکه اولین الگو خودتان را درون ریزی کنید،از بخش الگو ها روی گزینه درون ریزی الگوها یا قالب ها کلیک کنید.سپس باید فایل مدنظرتان را انتخاب کنید.دقت کنید که فایل درون ریزی شما باید با فرمت JSON باشد.

پس از اینکه فایل درون ریز خودتان را انتخاب کردید باید صبرکنید تا درون ریزی به صورت کامل انجام شود و نام الگو درون ریزی شده به بخش قالب های شما اضافه شود.

نکته : فرآیند درون ریزی این الگوها به میزبان حجم و اجزا بکار رفته در الگوها دارد و هرجقدر که حجم الگوی شما بالاتر باشد این فرآیند هم زمان بر خواهد بود.

الگوهای افزونه المنتور 

همه قالب های درون ریزی شده برای افزونه المنتور در بخش الگوها قرار دارند.برای هریک از این الگوها دارای یک کدکوتاه است که می توانید با استفاده از این کد کوتاه الگوهای خودتان را در بخش های مختلف سایت نمایش دهید.

در این بخش شما می توانید مدیریت خوبی روی الگوهای خودتان داشته باشید.میتوانید هریک از این الگوها را ویرایش کنید و همیشه در این بخش داشته باشید.امکان ایجاد دسته بندی های مختلف برای الگوهای شما فراهم است و هریک را می توانید ویرایش و یا ویرایش سریع کنید.

استفاده از الگوهای المنتور در سایت

پس از اینکه الگوهای خودتان را در این بخش درون ریزی کردید،می توانید هریک از این الگوها را در بخش های مختلف سایت استفاده کنید.به عنوان مثال ما یک الگو به نام دمو فارسی سایت های وکالت و مشاور حقوقی داریم ( از سری الگوهای طراح شده توسط لرن دی ال برای افزونه المنتور ) که قصد داریم صفحه اصلی این دمو را که در بخش الگوهای افزونه المنتور درون ریزی کردیم.در سایت استفاده کنید.

اولین قدم اینکه شما یک برگه خام در سایت خودتان با عنوان صفحه اصلی ایجاد کنید.سپس باید روی گزینه ویرایش با المنتور کلیک کنید که در اینصورت شما وارد بخش ویرایش بصری افزونه المنتور خواهید شد.

دومین قدم اینکه شما روی گزینه مشخص شده در تصویر کلیک کنید و از بخش الگوهای من دمو مدنظرتان را انتخاب کنید و رو گزینه درج کلیک کنید.که در اینصورت دمو وارد صفحه شما شده و باید برگه مدنظرتان را در سایت منتشر کنید.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart