آموزش افزونه Gravity Forms به زبان فارسی

Free!

لینک دانلود پس از خرید محصول برای شما ارسال خواهد شد.
افزودن به علاقمندی هاافزودن به لیست علاقمندیRemoved from wishlist 13

سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم رسانه آموزشی لرن دی ال

در خدمت شما هستیم با دوره آموزشی افزونه Gravity Forms در وردپرس

یکی از دلایل محبوبیت وردپرس همین داشتن افزونه های متعدد و حرفه ای است،که امکان ایجاد هر امکانی را در سایت به ما می دهد،یکی از افزونه های حرفه ای وردپرس که در این دوره آموزشی از آن استفاده کردیم،افزونه Gravity Forms است.

افزونه گراویتی فرم امکان طراحی و راه اندازی انواع فرم های حرفه ای بدون کدنویسی در وردپرس را به شما می دهد،در حال حاضر گراویتی فرم قوی ترین افزونه فرم ساز دنیاست که تمامی امکانات طراحی یک فرم حرفه ای را در اخیتاز شما قرار می دهد.این افزونه دارای فیلدها اختصاصی نام و نام خانوادگی،تلفن،ایمیل،آدرس،کدملی،فیلد های چندانتخابی و بسیاری فیلد دیگر که هریک دارای تنظیمات خاصی برای استفاده در فرم ها می باشند.

ایحاد فرم پرداخت آنلاین یکی دیگر از امکانات این افزونه است که به صورت اختصاصی چندین فیلد برای ایجاد فرم پرداخت یا فروش محصولات تکی و چندگانه را دارد،که در این دوره آموزشی به صورت کامل پیرامون این موضوع صحبت کردیم و همچنین از درگاه پرداخت آنلاین و نحوه اتصال آن به افزونه گراویتی فرم صبحت کردیم.

در این دوره آموزشی شما به صورت کامل با افزونه Gravity Forms آشنا خواهید شد و پس از گذراندن این دوره شما می توانید بدون کدنویسی هر فرم زیبا و حرفه ای را طراحی کنید،با استفاده از این افزونه و موارد گفته شده در دوره آموزشی شما می توانید : انواع فرم استخدام،فرم نطرسنجی،فرم آزمون،فرم پرداخت آنلاین و هر فرم دیگری که مدنظرتان باشد را طراحی کنید.

معرفی دوره و توضیح نکات گفته شده در این دوره آموزشی

دانلود ویدئو معرفی دوره آموزش پیشرفته افزونه Gravity Forms

🏆سرفصل دوره آموزش پیشرفته افزونه Gravity Forms :

بخش معرفی » تعریفی از مواردگفته شده در دوره

در بخش معرفی از آموزش به معرفی دوره،مدرس دوره و همچنین بخش های مختلف این دوره آموزشی همانند چیری که در ادامه مطالعه می کنید،پیشنهاد می کنیم که برای فهم بهتر موضوع و آشنایی با افزونه گراویتی فرم حتما بخش معرفی این دوره آموزشی را تماشا کنید.

بحش اول  » معرفی و نصب افزونه گراویتی فرم

در بخش اول از آموزش پیرامون خود افزونه گراویتی فرم،نحوه خرید و نصب افزونه صحبت کردیم.باتوجه به اینکه این افزونه حرفه ای است و برای تهیه آن باید هزینه ای را پرداخت کنید.ما آخرین نسخه همراه تمامی افزونه های مکمل و افزونه فارسی ساز به صورت رایگان در کنار دوره آموزشی در اختیار شما قرار خواهیم داد.

بخش دوم  » تنظمیات افزونه گراویتی فرم

تنظیمات افزونه Gravity Forms خیلی سخت نیست،اما نیاز به یکسری توضیح دارد که در بخش دوم از آموزش سعی کردیم تمامی نکات مربوط به تنظمیات این افزونه را به شما آموزش دهیم و همچنین نحوه استفاده از کد امنیتی reCAPTCHA گوگل برای فرم،ثبت سایت و استفاده از این امکان روی افزونه گروایتی فرم را در این بخش توضیح داده ایم.

بخش سوم » آموزش کامل تنظیمات فیلد ها

افزونه گراویتی فرم دارای فیلد های مختلفی است که در طول این دوره آموزشی با تمامی فیلدها کارکردیم،اما هریک از این فیلدها دارای یکسری تنظیمات و ترفندهای خاصی هستند که برخی از این تنظیمات در بین تمام فیلدها یکی است،برای همین در بخش سوم از این دوره آموزشی به توضیح مفصل پیرامون تنظیات مشترک فیلدها پرداختیم و تمامی نکات لازم پیرامون استفاده از تنظیمات فیلدهای افزونه گراویتی فرم به شما آموزش داد شده است.

بخش چهارم » آموزش فیلدهای استاندارد و طراحی فرم استخدام

یکی از مهم ترین استفاده های این افزونه،طراحی و اجرا فرم های استخدام با استفاده از امکانات حرفه ای است،که در بخش چهارم این دوره آموزشی پیرامون فیلد های استاندارد در افزونه گراویتی فرم صحبت کردیم و نحوه استفاده و به کارگیری تمامی این فیلدها در این بخش گفته شده است.که سعی کردیم برای پروژه محور بودن آموزش در این بخش از دوره یک فرم استخدام را با متدهای حرفه ای طراحی و اجرا کنیم.

بخش پنجم » ایجاد فرم چند مرحله ای و منطق شرطی در فرم ها

طراحی فرم های چندمرحله ای یکی از امکانات خوب در افزونه است که در این بخش از آموزش با استفاده از فیلدهای اختصاصی بکارگرفته شده در افزونه یک فرم چند مرحله ای را طراحی کردیم که در این نوع فرم مراحل به صورت تکی به کارنمایش داده خواهند شد.همچنین امکان دیگری در این افزونه وجود دارد که می توانیم منطق شرطی را به ازای مقدار معین برای فرم ها تعین کنیم که این مورد هم در بخش پنجم این دوره آموزش گفته شده است.

بخش ششم » فیلد های پیشرفته و طراحی فرم استخدام

یکی از بخش های جذاب افزونه فرم ساز Gravity Forms فیلد های پیشرفته است که در این بخش از آموزش در مورد آن صحبت کردیم،فیلدهایی همچون : نام و نام خانوادگی،ایمیل،آدرس،کد ملی و چند فیلد دیگر که این امکان را به شما می دهد در عرض چند دقیقه یک فرم استخدام،استعلام و هر فرم دیگری را طراحی و اجرا کنید.

بخش هفتم » فیلد های ارسال نوشته و ایجاد فرم ارسال پست مهمان و خبر

یکی دیگر از کاربردهای خوب این افزونه ایجاد فرم ارسال پست مهمان است،به این صورت که کاربران شما می توانند از طریق این فرم مقالات،اخبار و نوشته هایی خودشان را برای شما ارسال کنند،تکته قابل توجه این است که این توشته ها به صورت اتوماتیک هم قابل انتشار هستند و می توانید تنظیم کنید که وقتی کاربر شما از طریق فرم ارسال پیست مهم نوشته ای را برای سایت شما ارسال می کنند پس از کلیک روی دکمه ارسال روی سایت قرار گیرد.که در این بخش از آموزش پیرامون این موضوع مفصل صحبت کردیم.

بخش هشتم » تنظمیات اختصاصی هر فرم

هر فرمی را که شما در افزونه Gravity Forms ایجاد می کنید،یکسری تنطمیات خاص و اختصاصی دارد که قابل تغییر هستند،که مهم ترین آنها ایمیل ها اعلان است که می توانید ازز چندین ایمیل و کارمند برای فرم هایتان استفاده کنید که در بخش تنظیمات فرم که پیرامون این موضوع صحبت کردیم و شما پس از مشاهده این بخش میتوانید فرم های خودتان را شخصی سازی کنید.

بخش نهم » فیلدهای قیمت گذاری و ایجاد فرم فروش محصول

فروش محصولات از طریق این افزونه فرم ساز امکان پذیر هست به صورتی که شما می توانید هم محصولات خودتان را برای فروش قرار بدید و همین اینکه یک فرم پرداخت آنلاین ایجاد کنید،گاهی لازم است که از یک فرم به عنوان دریافت اطلاعات کاربران استفاده کنید و همزمان یک پرداخت هم پس از ارسال فرم کاربران شما داشته باشند که در این بخش از آموزش پیرامون این موضوع صحبت کردیم.

بخش دهم » درگاه پرداخت آنلاین و اتصال آن به گراویتی فرم

هر پرداخت آنلاین نیازمند یک درگاه بانکی است که استفاده و دریافت این درگاه پرداخت آنلاین از شرکت های واسط استفاده اون در فرم در این بخش از آموزش گفته شده است و شما با روش های دریافت درگاه پرداخت آنلاین و همچنین استفاده از آن برای ایجاد فرم پرداخت آنلاین در سایت با استفاده از این افزونه آشنا خواهید شد.

بخش یازدهم » نمایش فرم ها در سایت

در بخش آخر این دوره آموزشی روش استفاده از فرم های ساخته شده در سایت وردپرسی گفته شده و همچنین یک توضیح کوتاه پیرامون استفاده از کدهای استایل خاص برای فرم ها،که شما بتوانید فرم ها را با توجه به سلیقه ی شخصی خودتان ویرایش کنید.

در نسخه جدید این افزونه امکان استفاده از کد ملی هم اضافه شده است،البته به این نکته دقت کنید که کدملی در نسخه فارسی افزونه گراویتی فرم اضافه شده است.برای استفاده از این امکان شما باید حتما نسخه فارسی این افزونه را هم نصب داشته باشید.در این امکان نمایش شهرهای ایران براساس کدملی هم فراهم شده است به این صورت که کاربر پس از واردکردن کدملی خود نام شهر را هم به نمایش می گذارد.همچنین شما می توانید پیغام های شخصی سازی شده را برای بخش های مختف وارد کردن کدملی وارد کنید.

سوالات متداول :
آموزش افزونه Gravity Forms به زبان فارسی در وردپرس مختص چه کسانی است ؟
 • تمامی وبمستران و مدیران سایت های وردپرسی که دنبال طراحی فرم های حرفه ای در سایت خود هستند.
 • تمامی کسانی که به وردپرس علاقه دارند و برای یادگیری طراحی سایت های وردپرسی تلاش می کنند.
آیا این دوره ضمانت بازگشت وجه دارد ؟
 • بله،این دوره آموزشی به مدت ۱۰ روز ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت کاربر از دوره را دارد.
 • به این آموزش اشتراک ویژه رایگان تعلق نمی گیرد.
آیا این دوره آموزشی پشتیبانی دارد ؟
 • بله،این دوره آموزشی به صورت دائم از طرف مدرس دوره پشتیبانی می شود.
راه ارتباطی با مدرس دوره کدام است ؟
 • سوالات و مشکلات خودتان را در بخش پرسش و پاسخ پایین همین صفحه مطرح نمایید.
حق کپی رایت :
برای تهیه ی این مجموعه ی آموزشی زحمات بسیار زیادی کشیده شده است، لطفا حق کپی رایت ویدیو ها را محفوظ بدارید و آن ها را به اشتراک نگذارید تا ما نسبت به برگزاری دوره ها و مجموعه های دیگر دلسرد نشویم . پیشاپیش از همکاری شما صمیمانه سپاسگذاریم.


کانال تلگرام لرن دی ال

مشخصات محصول: آموزش افزونه Gravity Forms به زبان فارسی

مدرس دوره

مهندس اسماعیل فدائی

زبان دوره

فارسی

فایل پروژه

دارد،نسخه حرفه ای افزونه گراویتی فرم

زمان دوره

3 ساعت

تعداد ویدیوها

12 ویدیو

نوع آموزش

آموزش ویدئویی با کیفیت HD

حجم آموزش

550 مگابایت

ناشر

لرن دی ال

4 دیدگاه برای آموزش افزونه Gravity Forms به زبان فارسی

2.8 از 5
1
0
1
1
1
یک دیدگاه بگذارید
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز
 1. اسماعیل فدائی

  سلام و عرض ادب
  این مورد برمیگرده به کانفیگ افزونه گرویتی فرم فارسی که باید در کنار افزونه نصب و کانفیگ کنید و حتما تاریخ وردپرس خودتون رو هم تنظیم کنید.
  موفق باشید

  مفید است(0) مفید نیست(1)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 2. Moein

  سلام وقت شما بخیر
  ببخشید یه سوال پیرامون این دوره دارم
  داخل فیلدهای پیشرفته من از تقویم تاریخ شمسی میخوام استفاده کنم ولی متاسفانه وقتی اون رو فعال میکنم تقویم میاد ولی ماه ها به صورت میلادی هست
  خواستم بدونم تو این دوره استفاده از تاریخ شمسی گفته شده؟
  با سپاس

  مفید است(0) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 3. سردبیر لرن دی ال

  سلام و عرض ادب
  این موارد نیاز به بررسی روی سایت شما داره،چون برخی از موارد رو ما بهشون برخورد نمیکنیم و راه حل آماده ای نداریم روی سایت کاربران بررسی می کنیم و حالا اگر راه حلی باشه ارائه میدیم و این مشکل شما هم از این دست موارد هست که حتما باید دسترسی ساییتون رو برای ما ارسال کنید تا بررسی کنیم و اگر راه حلی برای این موضوع باشه خدمت شما ارائه بدیم.
  با تشکر از شما. 🙂

  مفید است(1) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 4. سیدسعید نصر (مالک تایید شده)

  سلام و خسته نباشید
  دو تا سوال داشتم خدمتتون اگه راهنمایی بفرمایید بسیار ممنون میشوم:
  ۱-هنگام استفاده از گرویتی فرم ، مجبورم قیمت اصلی محصول رو در ووکامرس،” ۰ “در نظر بگیرم، در غیر اینصورت قیمت محصول دو بار در “صورت حساب نهایی ” لحاظ میشود!
  ۲- چطور میتوان محصولاتی که با گرویتی فرم هستند را ، export/ import کرد؟! در حالت عادی فقط محصول وارد میشود و اطلاعات افزونه گرویتی فرم همراه محصول نیست!؟!

  مفید است(0) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 5. اسماعیل فدائی

  سلام و عرض ادب
  شما افزونه Classic Editor رو نصب کنید که بتونید از همون ویرایشگر قبلی وردپرس فعلا استفاده کنید تا افزونه های حرفه ای خودشون رو با گوتنبرگ سازگار کنند.با نصب این افزونه شما هم ویرایشگر گوتنبرگ رو دارید و هم ویرایشگر قبلی وردپرس رو تا سال ۲۰۲۱ ویرایشگر قدیمی همراه وردپرس هست چون گوتنبرگ هنوز جای کارداره.
  باتشکر

  مفید است(1) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 6. محمد صالحیانی مطلق

  سلام . وردپرس رو که بروز کردم ویرایشگر جدید روش اتوماتیک نصب شد به نام گوتنبرگ .
  مشکل بزرگی که تو این ویرایشگر پیدا کردم اینه که چطوری در هر مطلب فرمی که با گراویتی فرم ساختم رو در مطلب قرار بدم مخصوصا با این ویرایشگر گوتنبرگ
  با تشکر

  مفید است(1) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 7. قادرپناه

  سلام و عرض ادب

  دقت کنید در استفاده از منطق شرطی در این افزونه چون این عمل با کدهای php صورت میگیره باید قالبی که استفاده می کنید از گراویتی فرم به صورت کامل پشتیبانی کنه و دقت کنید که نسخه PHP هاست شما بالا باشه و از آخرین نسخه وردپرس استفاده کنید،گاها پیش میاد که گراویتی با افزونه های دیگه نصب شده روی سایت تداخل داره،در بخش تظیمات افزونه گراویتی فرم گزینه حالت بدون تداخل (No-Conflict) رو روی خیر قرار بدید و دوباره تست کنید در غیراینصورت باید قالب،نسخه php هاست و نسخه وردپرس رو بررسی کنید.
  باتشکر

  مفید است(2) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 8. ali

  سلام وقت بخیر
  چرا وقتی از منطق شرطی استفاده می کنم فرم ناپدید میشه؟
  قالب من zerif lite هست
  توی یک سایت این کد را نوشته بودن که فرم را آشکار میکرد

  من استفاده کردم ولی فوتر ناپدید شد
  و توی موبایل دیگه منو باز نمیشه
  لطفا راهنمایی کنید
  این سایت منه
  http://insuranceofpasargad.ir/

  مفید است(2) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید

  یک دیدگاه اضافه کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز محصول 10
  کیفیت تصویر
  10
  کیفیت صوت
  10
  تسلط مدرس
  10
  محتوای دوره
  10
  نکات مثبت این محصول :
  • آموزش پروژه محوراست
  • دارای فایل پروژه می باشد
  • به صورت مداوم بروزرسانی می شود
  • دارای پشتیبانی می باشد
  آموزش افزونه Gravity Forms به زبان فارسی
  آموزش افزونه Gravity Forms به زبان فارسی

  ۱۲۰۰۰+

  کاربران فعال سایت

  ۶۷۰+

  محصولات فارسی سایت

  ۱۵۰۰۰+

  تیکت های مشتریان

  ۶

  سال فعالیت حرفه ای

  لرن دی ال
  Logo