آموزش انتقال سایت با افزونه Duplicator Pro

(دیدگاه کاربر 3)

۰ تومان

لینک دانلود پس از خرید محصول برای شما ارسال خواهد شد.

سلام و عرض ادب خدمت کاربران محترم رسانه آموزشی لرن دی ال

در خدمت شما هستیم با دوره آموزشی تهیه و نصب بسته نصبی آسان در وردپرس با استفاده از افزونه  Duplicator Pro

انتقال یک سایت وردپرسی بین لوکال هست و هاست واقعی و همچنین انتقال بین دو هاست واقعی همیشه دغدغه کاربران و وبمستران سایت های وردپرسی است،که در این دوره آموزشی ما این دغدغه را برطرف نموده ایم.

افزونه Duplicator برای تهیه بسته نصبی آسان از سایت های وردپرسی به کار گرفته می شود،این افزونه در نسخه های رایگان و پولی عرضه می شود،که با استفاده از نسخه رایگان هم به راحتی می توان از سایت وردپرسی بسته نصبی را تهیه نمود.

این افزونه همچنین امکان نصب بسته نصبی گرفته شده از سایت را روی هاست دوم فراهم می آورد و شما به راحتی با استفاده از رابط گرافیکی این افزونه می توانید بسته نصبی را روی هاست جدید نصب و اجرا کنید.

تهیه بسته تصبی آسان ویژگی خوب این افزونه است،که برای سایت هایی با حجم پایین مورد استفاده قرار می گیرد،چنانچه وب سایت شما از حجم بالایی برخوردار است و فایل های زیادی روی وردپرس خودتان دارید باید از روش های دیگر انتقال سایت های وردپرسی استفاده کنید.افزونه Duplicator زمانی کاربردی مفید و موثر دارید،که حجم وب سایت شما پایین باشد.

بخش اول آموزش : تهیه بسته نصبی با استفاده از افزونه Duplicator 

در بخش اول آموزش شما با طریق نصب و استفاده از افزونه Duplicator آشنا خواهید شد و همچنین طریق تهیه بسته نصبی از سایت های وردپرس را یادخواهید گرفت.برای تهیه بسته نصبی آسان از وردپرس باید به نکاتی همچون سبک کردن وب سایت توجه کنید.

دقت کنید که انتقال وب سایت با استفاده از روش تهیه بسته نصبی آسان زمانی می توانید کارساز باشد که وب سایت شما از حجم کمی برخوردار باشد و اگر حجم وب سایت شما زیاداست باید از روش های دیگر انتقال استفاده کنید.

بخش دوم آموزش : نکاتی که باید هنگام تهیه بسته نصبی به آن توجه کرد.

برای تهیه بسته نصبی آن به چند نکته مهم دقت کرد،که در بخش دوم آموزش به آن اشاره کردیم.در این دوره آموزش نحوه رفع مشکل تغییرنام بسته نصبی آموزش داده شده است و شما به راحتی بدون هیچ مشکلی میتوانید از بسته نصبی آسان خود استفاده کنید.

بخش سوم آموزش : نصب بسته نصبی آسان رو هاست سی پنل

نصب بسته نصبی آسان گرفته شده با استفاده از افزونه Duplicator موضوع مهمی است،که در این بخش از آموزش بسته نصبی رو هاست سی پنل نصب شده و تمامی موارد و نکات لازم هم در این بخش از آموزش گفته شده است.

بخش چهارم آموزش : نصب بسته نصبی آسان روی هاست دایرکت ادمین

در این بخش از آموزش نحوه نصب بسته نصبی آسان گرفته شده روی هاست دایرکت ادمین آموزش داده شده است،مطابق بخش سوم آموزش تمامی نکات ذکر شده و طریق ساخت دیتابیس و روش نصب صحیح بسته نصبی آموزش داده شده است.لازم به ذکر است که پس از نصب پیرامون فایل های اضافی که در هاست ایجاد شده توضیح داده شده است.

بخش پنجم آموزش : بخش Schedules در افزونه Duplicator – تنظیم تهیه بسته نصبی آسان به صورت خودکار

در نسخه پولی افزونه Duplicator امکاناتی برای تهیه فایل پشتیبانی یا همان بسته نصبی آسان وجود داره که به راحتی می توان با برنامه ریزی افزونه این بک آپ گیری را انجام داد.ایجاد زمانی بندی تهیه بسته نصبی آسان امکان عالی است که در نسخه پولی افزونه Duplicator Pro وجود داره و در بخش پنجم آموزش پیرامون این موضوع مفصل صحبت شده است.

در این بخش از آموزش شما با تحوه برنامه ریزی افزونه Duplicator Pro برای تهیه فایل بسته نصبی آسان به صورت خودکار و در یک زمان مشخص آشنا خواهید شد.همچنین این برنامه ریزی محدود نبوده و شما می توانید چندین برنامه ریزی برای این افزونه تعریف کنید که هریک در یک زمان مشخص و با یکسری دستور مشخص که در بخش دهم آموزش این موضوع گفته شده است،تهیه بسته نصبی آسان را انجام دهد.

بخش ششم آموزش : بخش Storage افزونه Duplicator – روش ذخیره سازی خودکار بسته نصبی آسان روی هاست

 این امکان در نسخه پولی افزونه Duplicator Pro قرار دارد،که این افزونه به صورت خودکار توانایی تهیه بسته نصبی آسان و انتقال آن را به پوشه ای از هاست میزبان وب را دارد.در بخش پنجم آموزش پیرامون برنامه ریزی افزونه Duplicator Pro برای تهیه بسته نصبی آسان صحبت شده است.زمانی که این برنامه ریزی برای افزونه تعریف شد،به صورت خودکار و طبق تاریخ و زمان برنامه ریزی بسته نصبی را تهیه و در بخشی از هاست (که برای افزونه مسیردهی شده) ذخیره خواهد کرد.

در این بخش از آموش همچنین نحوه افزایش امنیت پوشه و محل ذخیره سازی فایل های بسته نصبی صحبت شده و شما به راحتی می توانید از این امکان کاربردی افزونه Duplicator Pro استفاده کنید.

بخش هفتم آموزش : بخش Storage افزونه Duplicator – روش ذخیره سازی خودکار بسته نصبی آسان روی Google Drive

 این بخش هم مطابق بخش ششم آموزش تمرکزی بر امکان Storage در این افزونه داریم،با این تفاوت که در این بخش از آموزش مکان ذخیره سازی بسته نصبی آسان تغییر کرده و در این بخش از فضای عمومی گوگل درایو (فضای ذخیره سازی رایگان شرکت گوگل) استفاده می کنیم.

بخش هشتم آموزش : بخش Storage افزونه Duplicator – روش ذخیره سازی خودکار بسته نصبی آسان روی DropBox

 در این بخش از آموش مطابق بخش های ششم و هفتم دوره آموزشی تمرکزی برای مکان ذخیره سازی بسته نصبی آسان داریم،اما با این تفاوت که مکان ذخیره سازی تغییر کرده و از فضای عمومی و رایگان دراپ باکس استفاده می کنیم.

بخش نهم آموزش : بخش Storage افزونه Duplicator – روش ذخیره سازی خودکار بسته نصبی آسان از طرق اکانت FTP

 این بخش از آموزش هم به مکان دخیره سازی بسته نصبی آسان اختصاص دارد،اما در این بخش از اکانت FTP استفاده کردیم.این امکانت درون هاست های سی پنل و دایرکت ادمین ساخته می شود و به ما امکان تبادل اطلاعات از مکان های خارج از هاست را می دهد و حتی شما می توانید فایل های درون هاست را با استفاده از نرم افزارهای مدیرت اکانت FTP ویرایش یا حذف کنید.

بخش دهم آموزش : بخش Templates

 یکی از بخش های خوب افزونه Duplicator امکان شخصی سازی افزونه برای تهیه بسته نصبی از بخش های مختلف فایل های سایت است،در بخش Templates از افزونه Duplicator می توان برای افزونه فیلتر کرد که از یکسری از مسیرها یا دایرکشن های مختلف هاست بسته نصبی تهیه نکند و حتی می توان با استفاده از فیلتر کردن فایل ها مختلف که حجم بالایی دارند بسته نصبی را با حجم پایین گرفت.

در این بخش از آموزش همچنین پیرامون فیلتر کردن پسوندهای خاص نظیر MP4 که یک پسوند ویدیویی است،می توان به افزونه Duplicator Pro دستور دارد هنگام تهیه بسته نصبی آسنا از این فایل ها صرف نظر کند و این فایل هایی با پسوندهای مشخص را در بسته نصبی لحاظ نکند.

بخش یازدهم آموزش : بخش Tools

افزونه Duplicator Pro هم نظیر برخی از افزونه های حرفه ای وردپرس بخش هایی برای مدیریت و تنظیم افزونه دارد و در بخش Tools می توان خطاهایی که هنگان تهیه بسته نصبی با آن مواجه هستیم را مشاهده کنیم و در صورت بروز خطاهای زیاد می توان برای سبک کردن فایل خطاها آنها را پاک کرد.

همچنین در این بخش از آموزش نحوه حذف کلیه فایل های بسته نصبی و اسکن فایل های موجود در هاست با استفاده از افزونه Duplicator توضیح داده شده است.

بخش دوازدهم آموزش : بخش Sttings

آخرین بخشی که در این دوره آموزشی پیرامون آن صحبت شده است،همین بخش تنظمیات افزونه Duplicator است.در این بخش شما می توانید تمامی کنترل ها افزونه را در دست بگیرید و شخصی سازی کنید که توضیح مختصر و مفیدی پیرامون تنظیمات افزونه در این بخش داده شده است.

معرفی دوره و توضیح نکات گفته شده در این دوره آموزشی

دانلود ویدئو معرفی دوره آموزش افزونه Duplicator

 

سوالات متداول :
آموزش انتقال سایت با افزونه Duplicator Pro در وردپرس مختص چه کسانی است ؟
 • تمامی وبمستران و مدیران سایت های وردپرسی که دنبال راه ساده برای انتقال و تهیه بسته نصبی آسان از سایت خود دارند.
 •  تمامی کسانی که به وردپرس علاقه دارند و برای یادگیری طراحی سایت های وردپرسی تلاش می کنند
پیش نیاز دوره چیست ؟
آیا این دوره ضمانت بازگشت وجه دارد ؟
 • بله،این دوره آموزشی به مدت ۱۰ روز ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت کاربر از دوره را دارد.
 • به این آموزش اشتراک ویژه رایگان تعلق نمی گیرد.
آیا این دوره آموزشی پشتیبانی دارد ؟
 • بله،این دوره آموزشی به صورت دائم از طرف مدرس دوره پشتیبانی می شود.
راه ارتباطی با مدرس دوره کدام است ؟
 • سوالات و مشکلات خودتان را در بخش پرسش و پاسخ پایین همین صفحه مطرح نمایید.
 
حق کپی رایت :
برای تهیه ی این مجموعه ی آموزشی زحمات بسیار زیادی کشیده شده است، لطفا حق کپی رایت ویدیو ها را محفوظ بدارید و آن ها را به اشتراک نگذارید تا ما نسبت به برگزاری دوره ها و مجموعه های دیگر دلسرد نشویم . پیشاپیش از همکاری شما صمیمانه سپاسگذاریم.

مشخصات محصول: آموزش انتقال سایت با افزونه Duplicator Pro

مدرس دوره مهندس اسماعیل فدایی
زبان دوره فارسی
فایل پروژه نسخه حرفه ای افزونه Duplicator
زمان دوره یک ساعت و 30 دقیقه
تعداد ویدیوها 12 ویدیو
نوع آموزش آموزش ویدئویی با کیفیت HD
حجم آموزش 200 مگابایت
ناشر لرن دی ال

3 دیدگاه برای آموزش انتقال سایت با افزونه Duplicator Pro

5.0 از 5
3
0
0
0
0
یک دیدگاه بگذارید
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز
 1. وحید

  سلام سوالی داشتم من فروشگاهی مجنتو با حجم ۳ الی ۴ گیگ دارم من یک دامنه دارم یعنی example.com که فروشگاه ساز مجنتو نصبه روش
  ابتدا باید از دامنه اصلی فروشگاه ساز مجنتو رو به ساب دامین(که وردپرس هست) انتقال دهم سپس از ساب دامین میشه با این افزونه کپی گرفت و به دامنه اصلی (که قبلا فروشگاه ساز مجنتو بوده و پاک میشه) انتقال داد؟
  ایا این افزونه این کار را انجام میده و انتقال سایت اموزش داده شد؟؟؟؟
  پ ن: در کل تمامی کارها روی یک دامنه انجام میشه

  مفید است(0) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
  • اسماعیل فدائی

   سلام و عرض ادب
   این حجم از سایت رو بعید میدونم با این افزونه به راحتی بشه انتقال داد،رسالت اصلی این افزونه برای ایجاد بسته های نصبی برای فروش بهتر قالب های وردپرس هست و این حجم از سایت رو معمولا باید به صورت دستی انتخاب بدید و برای اینکار میتونید از پشتیبان هاستتون کمک بگیرید.
   باتشکر

   مفید است(1) مفید نیست(1)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 2. معصومه عابدی

  سلام خسته نباشید.
  من از افزونه ی Duplicator استفاده کردم پکیجم در قسمت build فقط ۵۰ درصدش پر میشه و بعد خطا میده چیکار کنم
  ممنون میشم جواب بدید.

  مفید است(0) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
  • اسماعیل فدائی

   سلام و عرض ادب
   اول به این نکته اشاره کنم که اگر قصد دارید با استفاده از این افزونه سایتتون رو انتقال بدید که خیلی توصیه نمیشه و توصیه ما اینکه بحث انتقال رو به پشتیبان هاستتون درخواست بدید تا اینکار رو براتون انجام بدند.
   این افزونه معمولا برای سایت هایی با حجم بالا خیلی جواب نمیده و از طرفی هم باید هاست میزبانی شما کشش تهیه بسته نصبی با استفاده از این افزونه رو داشته باشه.شرکت های هاستینگ به دلیل محدودیت هایی که روی هاست های میزبانی اعمال می کنند گاها امکان استفاده از این افزونه رو ذچار مشکل میکنه و این افزونه در مواردی که سایت با حجم پایینی دارید و حالا بیشتر برای تهیه بسته نصبی برای فروش دموهای قالب های وردپرس استفاده میشه.
   اگرمیشه شما لطف کنید لاگ های افزونه رو بررسی کنید و نوع خطا رو ارسال کنید شاید بتونیم بهتر شما رو کمک کنیم.
   باتشکر

   مفید است(1) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
 3. معصومه عابدی

  ممنون لطف کردید.

  مفید است(0) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید
  • اسماعیل فدائی

   سلام و عرض ادب
   خواهش میکنم در خدمتون هستیم.موفق باشید

   مفید است(0) مفید نیست(0)شما قبلا با این دیدگاه موافقت کردید

  یک دیدگاه اضافه کنید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  امتیاز محصول 10
  کیفیت تصویر
  10
  کیفیت صوت
  10
  تسلط مدرس
  10
  محتوای دوره
  10
  نکات مثبت این محصول :
  • آموزش پروژه محوراست
  • دارای فایل پروژه می باشد
  • به صورت مداوم بروزرسانی می شود
  • دارای پشتیبانی می باشد
  آموزش انتقال سایت با افزونه Duplicator Pro
  آموزش انتقال سایت با افزونه Duplicator Pro