پیوستن به یک حرفه ای ها، با آموزش ساخت اکانت لینکدین

5

در اين مقاله قصد داریم تا با آموزش ثبت نام در لينكدين آشنا شويم.LinkedIn بزرگترین شبکه اجتماعی حرفه ای های در اینترنت به شمار مي رود.

شما می توانید از لینکدین برای یافتن شغل مناسب و مورد علاقه خود یا کارآموزی ، برقراری ارتباط و تقویت روابط حرفه ای با ساير افراد جامعه كاري و یادگیری مهارت های لازم برای موفقیت در حرفه و شغل خود استفاده کنید.

شما می توانید از طریق نسخه دسکتاپ ، يا اپليكيشن هايي مانند برنامه موبایل LinkedIn ، وب همراه یا برنامه موبایل LinkedIn Lite Android به LinkedIn دسترسی داشته باشید.

معرفی شبکه اجتماعی LinkedIn

وب سايت LinkedIn

یک كاربر ساده با نگاه کامل به وب سايت LinkedIn می تواند با نمایش بيوگرافي حرفه ای منحصر به فرد خود از طریق تجربه ، مهارت و آموزش ، به شما کمک کند تا با فرصت هاي شغلي بسيار زيادي ارتباط برقرار كرده و با بسياري از سطوح كاري آشنا شويد.

همچنین شما می توانید از لینکدین برای سازماندهی رویدادها و وقایع آفلاین ، عضویت در گروه ها ، نوشتن مقاله ، ارسال عکس و فیلم و موارد بسيار زياد دیگری استفاده کنید. در اینجا قصد داریم تا درباره آموزش ثبت نام در لينكدين صحبت كنيم.

آشنایی با بخش های مختلف لینکدین

پيش از آموزش ثبت نام در لينكدين كمي با اجزا آن آشنا مي شويم. صفحه اصلی مانند بخش خبری فیسبوک است. در اینجا می توانید پست های ارسال شده توسط سایر کاربران LinkedIn را مشاهده کنید و پست های خود را روي همين صفحه ارسال کنید که دیگران می توانند ببینند ، مانند آنها را لایک کنند ، به اشتراک بگذارند و درباره آنها نظر دهند.

همچنين در اين رسانه مانند فیسبوک ، می توانید پست های خود را فقط به اتصالات موجود در شبکه محدود کنید ، یا آنها را با همه به اشتراک بگذارید.

پیوستن به یک اجتماع جهانی، با آموزش ساخت اکانت فیسبوک

آموزش ساخت اکانت فیسبوک : شاید برای خیلی از افراد، فیسبوک، اولین شبکه اجتماعی فراگیری بوده است، که در آن فعالیت کرده ...

My network : شما در اینجا می توانید شبکه اتصالات و كاربران دنبال كننده موجود خود را مشاهده کرده و کاربران LinkedIn را برای دعوت به عضویت در شبکه خود مورد جستجو قرار دهيد. همچنین می توانید دعوت نامه های موجود را که از دیگران دریافت کرده اید را به راحتی هرچه تمام تر مشاهده کنید. تمامي اين موارد از طريق اعلان ها و ايميل به سمع و نظر شما خواهد رسيد.

Jobs : یک صفحه شغلی جامع براي كاربران جوياي كار است. می توانید شغل هاي مورد نظر خود را در آن جستجو کرده و برای آنها درخواست دهید ، درباره شرکت های مورد علاقه خود اطلاعات کسب کرده و بسياري ديگر از امثال اين كارها را انجام دهيد.

در صورت وجود آگهی های شغلی جدید ، می توانید اعلان ها را تنظیم کرده و ایمیل دریافت کنید. به صورت كلي بسياري از عمليات هاي تحت پوشش لينكدين توسط حساب ايميل شما ساپورت مي شوند، لذا در وارد كردن ايميل بسيار دقت كنيد.

Massages : اين بخش به عنوان یک بستر پیام فوری شناخته شده است که می توانید از آن برای گپ زدن با افراد موجود در شبکه و دنبال کنندگان خود استفاده کنید.

اگر شما نيز مشترک برخی از سطح هاي لینکدین مانند LinkedIn Premium هستید ، می توانید از اين امكان فراهم شده برای ارسال پیام به افراد خارج از شبکه مخاطبين تحت پوشش خود با چیزی به نام InMail استفاده کنید. البته براي عضويت در اين بخش شما ملزوم به پرداخت مقداري منابع مالي هستيد.

Me : اینجا جایی است که می توانید پروفایل شخصي خود را فعال كرده و عمليات هاي لازم را براي ديده شدن توسط مخاطبين خود روي آن انجام دهيد، تا شبیه رزومه شما باشد. در اینجا ، شما می توانید با ارسال تجربه کاری ، موفقیت ها و دستاوردها ، تحصیلات ، مکان فعلی كار يا تحصيل (حتي زندگي) و موارد دیگر ، سابقه شغلی خود را به ساير كاربران نشان دهید.

اگر حساب لینکدین دارید ، این باید مانند رزومه واقعی شما باشد ، زیرا می توانید از ارتباطات حرفه ای و استخدام کنندگان انتظار داشته باشید که آن را بررسی کنند. رزومه موجود در حساب لينكدين شما در آينده به يكي از موثق ترين رزومه هاي شما بدل خواهد شد. حال پيش از آموزش ثبت نام در لينكدين كمي بيشتر با امكانات آن آشنا مي شويم.

با آموزش ساخت اکانت توییتر، به جمع پرنده های خبر رسان، بپیوندید

آموزش ساخت اکانت توییتر : یکی از رسمی ترین شبکه های اجتماعی، توییتر است. بسیاری از افراد سیاستمدار و صاحب نظر، از طریق ...

آموزش ثبت نام در لينكدين

ثبت نام و ساخت حساب لينكدين كار بسيار راحتي است. شما تنها با وارد كردن يك سري اطلاعات شخصي خود در وبسايت لينكدين مي توانيد اقدام به ثبت نام كنيد. در ادامه به صورت گام به گام به آموزش ثبت نام در لينكدين و آموزش ساخت حساب لينكدين مي پردازيم. براي شروع ابتدا وارد وب سايت خود لينكدين شويد.

در منو بالا دو گزينه براي شما به نمايش در مي آيند. اگر تا پيش از اين اقدام به ساخت حساب نكرده ايد، يا قصد ساخت حساب جديدي را داريد، روي گزينه join now كليك كنيد.

آموزش تصویری ثبت نام در لینکدین

پس از انجام اين كار با منويي همانند تصوير زير روبرو خواهید شد. در اينجا شم نياز به يك آدرس ايميل و يك رمز امنيتي خواهيد داشت. مهمترين قسمت آموزش ثبت نام در لينكدين همينجا است. اين رمز همان رمزي است كه پس از هر بار sign out كردن براي sing in مجد به آن نياز خواهيد داشت.

در نگهداري از آن دقت داشته باشيد. آدرس ايميلي كه وارد مي كنيد نز بسيار مهم است. در ادامه خواهيد ديد مراحل احراز هويت شما نيز توسط همين ايميل انجام خواهد شد. نهايتا پس از وارد كردن اين دو كانسپت، روي گزنه agree & join كليك كنيد.

گام اول برای ساخت اکانت در سایت LinkedIn

در مرحله بعد شما مي بايست نام و نام خانوادگي خود را همانند شكل زير وارد كنيد.

گام دوم برای ثبت نام در LinkedIn - وارد کردن نام و نام خانوادگی

پس از آن وب سايت لینکدین از ما درخواست مي كند تا يك شماره تلفن همراه را براي احراز هويت خود وارد كنيم. دقت داشته باشيد كه بايد شماره شما فعال و قابل دسترس باشد.

گام سوم برای ثبت نام در لینکدین - وارد شدن نام کشو و شماره تلفن

پس از وارد كردن شماره تلفن همراه، لينكدين يك كد شش رقمي را به صورت پيامك براي شماارسال خواهد كرد. اين كد را در چارت زير وارد كنيد.

گام چهارم برای ساخت اکانت در LinkedIn - تایید شماره تلفن همراه

در صورت درست بودن كد، لینکدین حساب شما را فعال كرده و شما را وارد بخش تكميل اطلاعات شخصي مي كند.

آموزش گام به گام ثبت نام در LinkedIn

در اينجا مي توانيد موقعيت فعلي اسكان خود را وارد كنيد.

گام پنجم انتخاب آدرس دقیق برای ثبت نام در سایت LinkedIn

پس از آن وب سايت از شما خواهد خواست تا براي ارتباط بهتر با ساير كاربران شغل خود را وارد كنيد.

گام ششم برای ثبت نام در لینکدین - وارد کردن شغل و وب سایت

از آنجايي كه در آموزش ثبت نام در لينكدين از يك فرد حقيقي استفاده نكرده ايم، ما در اينجا دانشجو بودن را به عنوان شغل وارد مي كنيم. همانطور كه مشاهده مي كنيد، سايت از شما نام كمپاني و همچنين نحوه استخدام را سوال خواهد كرد.

آموزش ثبت نام تصویری در LinkedIn

در مرحله بعد به منظور احراز هويت و حقيقي بودن ايميل وارد شده، لينكدين يك كد شش رقمي را به ايميل شما كه در ابتدا مراحل آموزش ثبت نام در لينكدين وارد كرده بوديد ارسال خواهد كرد. اين كد تاييديه را در چارت زير وارد كنيد.

گام هفتم تایید اطلاعات برای ثبت نام در سایت LinkedIn

پس از آن لينكدين از شما درباره تمايل شما به پيدا كردن شغل جديد سوال خواهد كرد.

گام هشتم ثبت نام در LinkedIn - انتخاب شغل

با توجه به اطلاعاتي كه تا اينجا وارد كرده ايد، تعدادي از كاربران كه با شما ويژگي هاي مشترك دارند به شما معرفي مي شوند تا در صورت تمايل آنها را دنبال كنيد. البته اين بخش ها غالبا اختياري بوده و در آموزش ثبت نام در لينكدين قرار نمي گيرد.

گام نهم ثبت نام در سایت LinkedIn - تکمیل پروفایل

در مرحله بعد مي توانيد يك عكس را براي پروفايل شخصي خود انتخاب كنيد.

آموزش افزودن تصویر پروفایل در حساب کاربردی LinkedIn

در مرحله بعد از آموزش ثبت نام در لينكدين مجددا تعدادي از كاربران معروف كه ممكن است بشناسيد به عنوان حساب هاي سرشناس به شما معرفي مي شوند. روي گزينه finish كليك كنيد.

آموزش استفاده از حساب کاربردی LinkedIn

تبريك مي گويم آموزش ثبت نام در لينكدين به اتمام رسيد. حساب لينكدين شما با موفقيت ساخته شد.

تکمیل آموزش ساحت اکانت LinkedIn
اسماعیل فدائی

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   11000+

   کاربران فعال سایت

   590+

   محصولات فارسی سایت

   14000+

   تیکت های مشتریان

   5

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo