پیوستن به یک حرفه ای ها، با آموزش ساخت اکانت لینکدین

پیوستن به یک حرفه ای ها، با آموزش ساخت اکانت لینکدین

در این مقاله قصد داریم تا با آموزش ثبت نام در لینکدین آشنا شویم.LinkedIn بزرگترین شبکه اجتماعی حرفه ای های در اینترنت به شمار می رود.

شما می توانید از لینکدین برای یافتن شغل مناسب و مورد علاقه خود یا کارآموزی ، برقراری ارتباط و تقویت روابط حرفه ای با سایر افراد جامعه کاری و یادگیری مهارت های لازم برای موفقیت در حرفه و شغل خود استفاده کنید.

شما می توانید از طریق نسخه دسکتاپ ، یا اپلیکیشن هایی مانند برنامه موبایل LinkedIn ، وب همراه یا برنامه موبایل LinkedIn Lite Android به LinkedIn دسترسی داشته باشید.

معرفی شبکه اجتماعی LinkedIn

وب سایت LinkedIn

یک کاربر ساده با نگاه کامل به وب سایت LinkedIn می تواند با نمایش بیوگرافی حرفه ای منحصر به فرد خود از طریق تجربه ، مهارت و آموزش ، به شما کمک کند تا با فرصت های شغلی بسیار زیادی ارتباط برقرار کرده و با بسیاری از سطوح کاری آشنا شوید.

همچنین شما می توانید از لینکدین برای سازماندهی رویدادها و وقایع آفلاین ، عضویت در گروه ها ، نوشتن مقاله ، ارسال عکس و فیلم و موارد بسیار زیاد دیگری استفاده کنید. در اینجا قصد داریم تا درباره آموزش ثبت نام در لینکدین صحبت کنیم.

آشنایی با بخش های مختلف لینکدین

پیش از آموزش ثبت نام در لینکدین کمی با اجزا آن آشنا می شویم. صفحه اصلی مانند بخش خبری فیسبوک است. در اینجا می توانید پست های ارسال شده توسط سایر کاربران LinkedIn را مشاهده کنید و پست های خود را روی همین صفحه ارسال کنید که دیگران می توانند ببینند ، مانند آنها را لایک کنند ، به اشتراک بگذارند و درباره آنها نظر دهند.

همچنین در این رسانه مانند فیسبوک ، می توانید پست های خود را فقط به اتصالات موجود در شبکه محدود کنید ، یا آنها را با همه به اشتراک بگذارید.

پیوستن به یک اجتماع جهانی، با آموزش ساخت اکانت فیسبوک

آموزش ساخت اکانت فیسبوک : شاید برای خیلی از افراد، فیسبوک، اولین شبکه اجتماعی فراگیری بوده است، که در آن فعالیت کرده ...

My network : شما در اینجا می توانید شبکه اتصالات و کاربران دنبال کننده موجود خود را مشاهده کرده و کاربران LinkedIn را برای دعوت به عضویت در شبکه خود مورد جستجو قرار دهید. همچنین می توانید دعوت نامه های موجود را که از دیگران دریافت کرده اید را به راحتی هرچه تمام تر مشاهده کنید. تمامی این موارد از طریق اعلان ها و ایمیل به سمع و نظر شما خواهد رسید.

Jobs : یک صفحه شغلی جامع برای کاربران جویای کار است. می توانید شغل های مورد نظر خود را در آن جستجو کرده و برای آنها درخواست دهید ، درباره شرکت های مورد علاقه خود اطلاعات کسب کرده و بسیاری دیگر از امثال این کارها را انجام دهید.

در صورت وجود آگهی های شغلی جدید ، می توانید اعلان ها را تنظیم کرده و ایمیل دریافت کنید. به صورت کلی بسیاری از عملیات های تحت پوشش لینکدین توسط حساب ایمیل شما ساپورت می شوند، لذا در وارد کردن ایمیل بسیار دقت کنید.

Massages : این بخش به عنوان یک بستر پیام فوری شناخته شده است که می توانید از آن برای گپ زدن با افراد موجود در شبکه و دنبال کنندگان خود استفاده کنید.

اگر شما نیز مشترک برخی از سطح های لینکدین مانند LinkedIn Premium هستید ، می توانید از این امکان فراهم شده برای ارسال پیام به افراد خارج از شبکه مخاطبین تحت پوشش خود با چیزی به نام InMail استفاده کنید. البته برای عضویت در این بخش شما ملزوم به پرداخت مقداری منابع مالی هستید.

Me : اینجا جایی است که می توانید پروفایل شخصی خود را فعال کرده و عملیات های لازم را برای دیده شدن توسط مخاطبین خود روی آن انجام دهید، تا شبیه رزومه شما باشد. در اینجا ، شما می توانید با ارسال تجربه کاری ، موفقیت ها و دستاوردها ، تحصیلات ، مکان فعلی کار یا تحصیل (حتی زندگی) و موارد دیگر ، سابقه شغلی خود را به سایر کاربران نشان دهید.

اگر حساب لینکدین دارید ، این باید مانند رزومه واقعی شما باشد ، زیرا می توانید از ارتباطات حرفه ای و استخدام کنندگان انتظار داشته باشید که آن را بررسی کنند. رزومه موجود در حساب لینکدین شما در آینده به یکی از موثق ترین رزومه های شما بدل خواهد شد. حال پیش از آموزش ثبت نام در لینکدین کمی بیشتر با امکانات آن آشنا می شویم.

با آموزش ساخت اکانت توییتر، به جمع پرنده های خبر رسان، بپیوندید

آموزش ساخت اکانت توییتر : یکی از رسمی ترین شبکه های اجتماعی، توییتر است. بسیاری از افراد سیاستمدار و صاحب نظر، از طریق ...

آموزش ثبت نام در لینکدین

ثبت نام و ساخت حساب لینکدین کار بسیار راحتی است. شما تنها با وارد کردن یک سری اطلاعات شخصی خود در وبسایت لینکدین می توانید اقدام به ثبت نام کنید. در ادامه به صورت گام به گام به آموزش ثبت نام در لینکدین و آموزش ساخت حساب لینکدین می پردازیم. برای شروع ابتدا وارد وب سایت خود لینکدین شوید.

در منو بالا دو گزینه برای شما به نمایش در می آیند. اگر تا پیش از این اقدام به ساخت حساب نکرده اید، یا قصد ساخت حساب جدیدی را دارید، روی گزینه join now کلیک کنید.

آموزش تصویری ثبت نام در لینکدین

پس از انجام این کار با منویی همانند تصویر زیر روبرو خواهید شد. در اینجا شم نیاز به یک آدرس ایمیل و یک رمز امنیتی خواهید داشت. مهمترین قسمت آموزش ثبت نام در لینکدین همینجا است. این رمز همان رمزی است که پس از هر بار sign out کردن برای sing in مجد به آن نیاز خواهید داشت.

در نگهداری از آن دقت داشته باشید. آدرس ایمیلی که وارد می کنید نز بسیار مهم است. در ادامه خواهید دید مراحل احراز هویت شما نیز توسط همین ایمیل انجام خواهد شد. نهایتا پس از وارد کردن این دو کانسپت، روی گزنه agree & join کلیک کنید.

گام اول برای ساخت اکانت در سایت LinkedIn

در مرحله بعد شما می بایست نام و نام خانوادگی خود را همانند شکل زیر وارد کنید.

گام دوم برای ثبت نام در LinkedIn - وارد کردن نام و نام خانوادگی

پس از آن وب سایت لینکدین از ما درخواست می کند تا یک شماره تلفن همراه را برای احراز هویت خود وارد کنیم. دقت داشته باشید که باید شماره شما فعال و قابل دسترس باشد.

گام سوم برای ثبت نام در لینکدین - وارد شدن نام کشو و شماره تلفن

پس از وارد کردن شماره تلفن همراه، لینکدین یک کد شش رقمی را به صورت پیامک برای شماارسال خواهد کرد. این کد را در چارت زیر وارد کنید.

گام چهارم برای ساخت اکانت در LinkedIn - تایید شماره تلفن همراه

در صورت درست بودن کد، لینکدین حساب شما را فعال کرده و شما را وارد بخش تکمیل اطلاعات شخصی می کند.

آموزش گام به گام ثبت نام در LinkedIn

در اینجا می توانید موقعیت فعلی اسکان خود را وارد کنید.

گام پنجم انتخاب آدرس دقیق برای ثبت نام در سایت LinkedIn

پس از آن وب سایت از شما خواهد خواست تا برای ارتباط بهتر با سایر کاربران شغل خود را وارد کنید.

گام ششم برای ثبت نام در لینکدین - وارد کردن شغل و وب سایت

از آنجایی که در آموزش ثبت نام در لینکدین از یک فرد حقیقی استفاده نکرده ایم، ما در اینجا دانشجو بودن را به عنوان شغل وارد می کنیم. همانطور که مشاهده می کنید، سایت از شما نام کمپانی و همچنین نحوه استخدام را سوال خواهد کرد.

آموزش ثبت نام تصویری در LinkedIn

در مرحله بعد به منظور احراز هویت و حقیقی بودن ایمیل وارد شده، لینکدین یک کد شش رقمی را به ایمیل شما که در ابتدا مراحل آموزش ثبت نام در لینکدین وارد کرده بودید ارسال خواهد کرد. این کد تاییدیه را در چارت زیر وارد کنید.

گام هفتم تایید اطلاعات برای ثبت نام در سایت LinkedIn

پس از آن لینکدین از شما درباره تمایل شما به پیدا کردن شغل جدید سوال خواهد کرد.

گام هشتم ثبت نام در LinkedIn - انتخاب شغل

با توجه به اطلاعاتی که تا اینجا وارد کرده اید، تعدادی از کاربران که با شما ویژگی های مشترک دارند به شما معرفی می شوند تا در صورت تمایل آنها را دنبال کنید. البته این بخش ها غالبا اختیاری بوده و در آموزش ثبت نام در لینکدین قرار نمی گیرد.

گام نهم ثبت نام در سایت LinkedIn - تکمیل پروفایل

در مرحله بعد می توانید یک عکس را برای پروفایل شخصی خود انتخاب کنید.

آموزش افزودن تصویر پروفایل در حساب کاربردی LinkedIn

در مرحله بعد از آموزش ثبت نام در لینکدین مجددا تعدادی از کاربران معروف که ممکن است بشناسید به عنوان حساب های سرشناس به شما معرفی می شوند. روی گزینه finish کلیک کنید.

آموزش استفاده از حساب کاربردی LinkedIn

تبریک می گویم آموزش ثبت نام در لینکدین به اتمام رسید. حساب لینکدین شما با موفقیت ساخته شد.

تکمیل آموزش ساحت اکانت LinkedIn
اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   🎁تخفیف ویژه به مناسبت ۷ سالگی لرن دی ال ، بر روی پلن های ۶ ماهه و یکساله 🎁
   +
   لرن دی ال
   Logo