پیشنهاد سردبیر

افزونه TinyMCE Advanced – ویرایش حرفه ای متن در وردپرس

8

افزونه TinyMCE Advanced به شما برای انتشار محتوا هرچه بهتر در وردپرس کمک می کند،برا اینکه یک محتوا زیبا و کاربری در سایت وردپرسی خودتان منتشر کنید نیاز به ابزارهای ویرایش حرفه ای در سایت دارید،ادیتور خود وردپرس از امکانات جالبی برخوردار است،اما این امکانات کافی نیست.

افزونه ای که قصد معرفی آن را داریم به شما ابزارهای کمکی ارائه می دهد که این ابزارها به ادیتور سایت وردپرسی شما اضافه شده و به شما امکان انتشار محتوا حرفه ای را می دهد،ابزار تغییر اندازه فونت نوشته ها یکی از کاربردی ترین آنهاست که شما با استفاده از آن می توانید نوشته هایی با اندازه های دلخواه ایجاد کنید.

در تصویر زیر شما می توانید تمامی ابزارهای موجود در این افزونه را مشاهده کنید.

ابزارهای حرفه ای افزونه TinyMCE Advanced

 

این افزونه کاملا رایگان است و یکی از ابزارهای جالب و کاربردی برای وردپرس به حساب می آید،به شما توصیه می کنیم حتما از این افزونه در سایت وردپرسی خودتان استفاده کنید.برای استفاده از این افزونه فقط کافی است با استفاده از لینک های موجود در آخر متن افزونه را از سایت رسمی وردپرس یا سایت ما دانلود روی سایت خودتان نصب کنید.

آموزش استفاده از افزونه TinyMCE Advanced

پس از نصب افزونه نام این افزونه در بخش تنظمیات وردپرس قابل مشاهده است،شما  باید روی نام این افزونه کلیک کنید تا بتوانید امکانات آن را مشاهده کنید.در بخش تنظمیات این افزونه دو قسمت قرار دارد که در قسمت پایین شما ابزارهای موجود در این افزونه را می توانید مشاهده کنید.

ویرایشگر حرفه ای وردپرس

در قسمت بالا افزونه هم شما نمایی از ادیتور سایت وردپرسی خودتان دارید،برای استفاده از هریک از ابزارهای موجود در افزونه TinyMCE Advanced ابزار موردنظرتان را از قسمت پایین به قسمت بالا تنظمیات دراپ (بکشید و رهاکنید) کنید.پس از با ذخیره کردن تنظمیات شما می توانید از ار ابزارها برای انتشار نوشته و محصول در وردپرس استفاده کنید.

 ویژگی ها افزونه TinyMCE Advanced

برخی از ویژگی ها افزونه TinyMCE Advanced :

صفحه افزونه در سایت وردپرس

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ نظرات
  1. لینک دانلود افزونه را نمیزارید؟

    ارسال دیدگاه

    17 + 6 =