افزونه وردپرسقالب و افزونه وردپرس

۳ افزونه کاربردی برای WPBakery Page Builder

11

افزونه WPBakery Page Builder حرفه ای تر افزونه صفحه ساز موجود برای وردپرس است،این افزونه قبلا با نام ویژوال کامپوزر Visual Composer شناخته می شد که چندوقتی هست نام آن تغییر پیدا کرده است.حتما اگر شما هم وردپرس کار باشید با این افزونه آشنایی دارید و با آن کار کرده اید.

چندوقت پیش نسخه فارسی شده این افزونه را در سایت برای شما قرار داده ایم و همچنین افزونه Ultimate Addons که یکی از پرکاربردترین افزونه های جانبی برای ویژوال کامپوزر  است.اما پلاگین های دیگری برای استفاده در کنار صفحه ساز WPBakery  وجود دارد که در ادامه به معرفی هریک پرداخته ایم.

افزونه Massive Addons

افزونه Massive Addons

Massive Addons یکی از توسعه دهندگان خوب برای افزونه ویژوال کامپوزر است که این شرکت یک افزونه ای با همین نام طراحی کرده اند که در کنار Visual Composer امکانات گسترده ای را در اختیار شما قرار می دهد و شما برای طراحی بی نهایت از این افزونه ها در وردپرس می توانید استفاده کنید.

این افزونه درکنار گسترده ای امکانات راحتی را برای طراحی در اختیار شما قرار می دهد،چرا که امکانی با نام Easy Mode در این افزونه وجود دارد که با روشن کردن این قابلیت شما می توانید به صورت بصری و بدون کدنویسی شروع بع طراحی صفحات مختلف در وردپرس کنید.

علاوه برا امکانات طراحی که در این افزونه وجود دارد به گفته طرحان خود این افزونه سعی بر رعایت استانداردهای بهنیه سازی برای این افزونه را داشته اند به صورتی که شما برای طراحی صفحات مختلف با استفاده از این افزونه نتیجه ی خوبی از آن صفحه در ابزار جی تی متریکس خواهید گرفت.

پس از نصب این افزونه در کنار ویژوال کامپوزر شما بیش راز ۷۰ کدکوتاه برای استفاده مختلف در اختیار خواهید داشت که می توانید در طراحی صفحات از آنها استفاده کنید.ضمن اینکه در این افزونه شما می توانید از آیکن های شبکه های اجتماعی هم استفاده کنید.

امکانات و ویژگی های افزونه Massive Addons :

افزونه Super Bundle

افزونه Super Bundle

یکی دیگر از افزونه های جانبی برای استفاده در کنار ویژوال کامپوزر Super Bundle است که این افزونه هم امکانات زیادی را برای طراحی صفحات در وردپرس برای شما فراهم می کند.شما در این افزونه هم نیازی به دانش کدنوسی ندارید و به صورت جلوه های بصری می توانید شروع به طراحی صفحات مختلف کنید.

در این افزونه شما با امکاناتی همچون : آیکن های SVG،افکت های متنی،پس زمینه های پارالاکس،حالت های قبل و بعد برای استفاده در تصاویر،حال های انیمیشنی مختلف،امکانات جستجو و کلی قابلیت های دیگر که با یکبار استفاده در وردپرس به آنها پی خواهید برد.

امکانات و ویژگی های افزونه Super Bundle :

افزونه Kaswara

افزونه Kaswara

این افزونه هم همانند دو افزونه ی قبلی که معرفی کردیم در کنار ویژوال کامپوزر امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد با این تفاوت که در این افزونه شما با ۴۵ عنصر روبرو هستید که این عنصرها بیش از ۵۵۰ تنظیم را به افزونه ویژوال کامپوزر اضافه می کند.

یکی از قابلیت های خوب این افزونه امکان ذخیره طراحی های انجام شده در بخش تمپلیت های و  استفاده این طراحی ها در صفحات مختلف وب سایت است که برای طراحی یکسری المان مشابه در صفحات مختلف سایت نیاز به طراحی از صفرنداشته باشید و میتوانید به راحتی از طراحی هایی که ذخیره کرده اید استفاده کنید.

امکانات و ویژگی های افزونه Kaswara :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۲۸ آذر ماه ۹۸ افزونه Massive Addons به نسخه ۲.۴.۶.۱ بروزرسانی شد.

در ترایخ ۲۴ اسفندماه ۹۷ افزونه Kaswara به نسخه ۳.۰.۰ بروزرسانی شد.

اطلاعات افزونه

Massive Addons نسخه این افزونه : ۲.۴.۶.۱

Super Bundle نسخه این افزونه : ۱.۴.۰

Kaswara نسخه این افزونه : ۳.۰.۰

ترجمه فارسی : ندارد

افزونه های مکمل : ویژوال کامپوزر

عرضه شده در : codecanyon[dot]net

حجم افزونه : ۱۷ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

زهراقادرپناه فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات،مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال :) طراح UI /UX

۲ دیدگاه
  1. سلام.
    لینک های دانلود خرابه

دیدگاه شما