بروزرسانی شده

افزونه Admin Menu Editor Pro – ویرایش پیشخوان وردپرس برای نقش کاربری

5

افزونه Admin Menu Editor Pro به شما برای مدیریت دسترسی نقش های کاربری مختلف سایت به بخش های مختلف مدیریت وردپرس کمک می کند.با استفاده از این افزونه شما می توانید برای هریک از نقش های کاربری سایت خودتان محدودیت های دلخواه برای استفاده از منوهای مدیریت سایت را تعریف کنید.

شاید بخش مدیریت وردپرس کمی برای شما خسته کننده شده باشد یا اینکه بخواهید منوهای مدیریت را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید،که شامل تغییرنام،آیکون و رنگ است که با استفاده از این افزونه شما میتوانید هریک از منوها را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

افزونه Admin Menu Editor Pro از بخش های مختلفی برخوردار است،که یکی از این بخش ها مدیریت ابزارک های به کار رفته در سایت شما است.شما می توانید هریک از ابزارک های سایت را با استفاده از این افزونه مدیریت و شخصی سازی کنید.که البته شخصی سازی ابزارک ها همانند بخش منوها نیست و از ویرایش های کمتری برخوردار است.

افزونه مدیریت منوهای وردپرس به شما امکان درون ریزی و برون بری تنظیمات را هم می دهد،که اگر از این افزونه روی دو سایت مشابه استفاده کنید می توانید با استفاده از این امکان و به راحتی تنها با چند کلیک تنظیمات افزونه روی سایت اول را روی سایت دوم پیاده سازی کنید.

شما با استفاده از این افزونه میتوانید برای هریک از نقش های کاربری سایت خودتان به صورت اختصاصی بخش مدیریت را شخصی سازی کنید،که هرکدام از کاربران با توجه به نقش کاربری که دارند به کدام یک از منوها دسترسی داشته باشند و به کدام یک دسترسی نداشته باشند.

مدیریت منوهای وردپرس با استفاده از افزونه Admin Menu Editor Pro

شخصی سازی بخش مدیریت وردپرس با استفاده از افزونه Admin Menu Editor Pro

مدیریت نقش های کاربری در وردپرس با افزونه Admin Menu Editor Pro

افزونه Admin Menu Editor Pro برای وردپرس

بخش تنظیمات افزونه Admin Menu Editor Pro

مدیریت متاباکس های با افزونه Admin Menu Editor Pro در وردپرس

🏆 برخی از ویژگی های افزونه Admin Menu Editor :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۲۹ آذر ماه ۹۹ افزونه Admin Menu Editor به نسخه ۲.۱۳ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۱۳

 • توضیحی وارد نشده

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۲ دیدگاه
 1. سلام اپدیت نگارش ۲.۱۲.۴ اومده لطفا آپدیتشو بزارین

  • سلام و عرض ادب

   سپاس از یاداوری شما دوست عزیز. افزونه به نسخه ۲.۱۲.۴ بروز رسانی شد.

   موفق باشید. 🙂

دیدگاه شما