محصول جدید

افزونه Advanced Database Cleaner Premium

2

افزونه Advanced Database Cleaner Premium به شما برای افزایش سرعت وب سایت با استفاده از بهینه سازی پایگاه داده یا همان دیتابیس کمک زیادی می کند.این افزونه در دو نسخه رایگان و پولی عرضه می شود که در نسخه پولی که در سایت لرن دی ال عرضه می شود.شما می توانید از امکانات زیادی استفاده کنید.

افزونه Advanced Database Cleaner

دیتابیس وردپرس به دلیل حجم بالا همیشه مورد نقد مخالفان وردپرس است،که وردپرس از یک پایگاه داده یا همان دیتابیس شلوغ و سنگین استفاده می کند.ولی شما با استفاده از این افزونه می توانید با بهینه سازی پایگاده داده و افزایش سرعت سایت به این نقد پاسخ خوبی بدهید.

نکته مهم : به دلیل اهمیت زیاد پایگاده داده در یک وب سایت در استفاده از این افزونه باید خیلی دقت داشته باشید و قبل از هر اقدامی حتما از سایت خود و مخصوصا پایگاه داده به صورت کامل فایل پشتیبان تهیه کنید،چرا که در صورت حذف داده های مهم از پایگاه داده سایت توسط این افزونه سایت شما دچار مشکل جدی خواهد شد که در اینصورت سایت لرن دی ال هیچگونه مسولیتی را قبول نمی کند.

همانطور که خدمت شما کاربران گرامی عرض کردیم سایت لرن دی ال تنها عرضه کننده این افزونه است و شما باید در استفاده از این افزونه خیلی دقت داشته باشید که جداول مهم پایگاه داده سایت خودتان را پاکسازی نکنید.

افزونه های زیادی برای بهینه سازی دیتابیس برای سایت های وردپرسی وجود دارد،اما به مرور زمان و باتوجه به افزایش حجم و پیچیدگی دیتابیس وردپرس شما این امکان از قدرت افزونه های ساده خارج است وشما باید با استفاده از افزونه های قوی مانند افزونه Advanced Database Cleaner Premium اینکار را انجام دهید.

پس از نصب این افزونه به بررسی خودکار پایگاه داده شما می پردازد و با مراجعه به تنظیمات این افزونه شما می توانید با استفاده از بخش های مختلف شروع به بهینه سازی کنید.که این افزونه به صورت کامل توسط تیم لرن دی ال فارسی سازی شده و شما برای استفاده از بخش های مختلف دچار مشکل نخواهید بود.

زمان بندی بهینه سازی دیتابیس

یکی از قابلیت های خوب این امکان زمان بندی برای بهینه سازی دیتابیس است،که شما می توانید به صورت روزانه،هفتگی،ماهیانه و حتی هر یک یا دو ساعت یکبار این امکان را برای سایت خود فعال سازی کنید،که بازهم برای استفاده از این روش باید به نحوه تهیه فایل پشتیبان از سایت خودتان دقت لازم را داشته باشید.

جداول دیتابیس قالب،افزونه و هسته وردپرس

در این افزونه شما می توانید در بخش های مختلف شامل بهینه سازی،جداول و کارهای زمان بندی شده جداول مختلف بر اساس دسته بندی ها شامل : جداول پیرامون قالب های سایت شما،افزونه ها و همچین هسته وردپرس را مشاهده کنید.که با انتخاب هرکدام و انجام پاکسازی افزونه شروع به بهینه سازی جداول دیتابیس سایت شما می کند.

دقت کنید که در پاکسازی بخش های مختلف گزینه پیش نویس ها و دیدگاه های در انتظار را لحاظ نکنید،چرا که در اینصورت اگر شما در بخش نوشته ها یا برگه های سایت در بخش پیش نویس ها نوشته یا برگه ای را داشته باشید به صورت کامل حذف خواهند شد و همچنین در بخش جداول دیتابیس در انتخاب این جداول بررسی های لازم را داشته باشید.

افزونه بهینه سازی پایگاه داده وردپرس

بهترین افزونه افزایش سرعت دیتابیس وردپرس

افزونه Advanced Database Cleaner نسخه فارسی شده و حرفه ای

افزونه افزایش سرعت وردپرس با بهینه سازی دیتابیس

افزونه فارسی شده Advanced Database Cleaner

🏆 برخی از ویژگی های افزونه Advanced Database Cleaner :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۲۲ شهریورماه ۹۸ افزونه Advanced Database Cleaner به نسخه ۲.۰.۰ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۰.۰

  • توضیحی وارد نشده

اطلاعات افزونه

نسخه پلاگین : ۲.۰.۰

زبان فارسی : دارد (ترجمه شده توسط لرن دی ال)

عرضه شده در : sigmaplugin[dot]com

حجم پلاگین : ۱۰۰ کیلوبایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

ده − یک =