افزونه Advanced Database Cleaner Premium

تاریخ بروزرسانی : ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۳

نسخه افزونه : ۳.۲.۹

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

در تاریخ ۲۳ فروردین ماه ۱۴۰۳ افزونه Advanced Database Cleaner به نسخه ۳.۲.۹ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۳.۲.۹

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در کنار فایل های افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این افزونه ( ۱۶۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه Advanced Database Cleaner Premium به شما برای افزایش سرعت وب سایت با استفاده از بهینه سازی پایگاه داده یا همان دیتابیس کمک زیادی می کند.این افزونه در دو نسخه رایگان و پولی عرضه می شود که در نسخه پولی که در سایت لرن دی ال عرضه می شود.شما می توانید از امکانات زیادی استفاده کنید.

افزونه Advanced Database Cleaner

دیتابیس وردپرس به دلیل حجم بالا همیشه مورد نقد مخالفان وردپرس است،که وردپرس از یک پایگاه داده یا همان دیتابیس شلوغ و سنگین استفاده می کند.ولی شما با استفاده از این افزونه می توانید با بهینه سازی پایگاده داده و افزایش سرعت سایت به این نقد پاسخ خوبی بدهید.

۱۰
افزونه Better Search Replace Pro – جایگزینی کلمات در وردپرس

افزونه Better Search Replace Pro – جایگزینی کلمات در وردپرس بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۳ نسخه افزونه : ۱.۴.۷ …

نکته مهم : به دلیل اهمیت زیاد پایگاده داده در یک وب سایت در استفاده از این افزونه باید خیلی دقت داشته باشید و قبل از هر اقدامی حتما از سایت خود و مخصوصا پایگاه داده به صورت کامل فایل پشتیبان تهیه کنید،چرا که در صورت حذف داده های مهم از پایگاه داده سایت توسط این افزونه سایت شما دچار مشکل جدی خواهد شد که در اینصورت سایت لرن دی ال هیچگونه مسولیتی را قبول نمی کند.

همانطور که خدمت شما کاربران گرامی عرض کردیم سایت لرن دی ال تنها عرضه کننده این افزونه است و شما باید در استفاده از این افزونه خیلی دقت داشته باشید که جداول مهم پایگاه داده سایت خودتان را پاکسازی نکنید.

افزونه های زیادی برای بهینه سازی دیتابیس برای سایت های وردپرسی وجود دارد،اما به مرور زمان و باتوجه به افزایش حجم و پیچیدگی دیتابیس وردپرس شما این امکان از قدرت افزونه های ساده خارج است وشما باید با استفاده از افزونه های قوی مانند افزونه Advanced Database Cleaner Premium اینکار را انجام دهید.

پس از نصب این افزونه به بررسی خودکار پایگاه داده شما می پردازد و با مراجعه به تنظیمات این افزونه شما می توانید با استفاده از بخش های مختلف شروع به بهینه سازی کنید.که این افزونه به صورت کامل توسط تیم لرن دی ال فارسی سازی شده و شما برای استفاده از بخش های مختلف دچار مشکل نخواهید بود.

۹.۸
افزونه Perfmatters – بهینه سازی و افزایش سرعت سایت

افزونه Perfmatters – بهینه سازی و افزایش سرعت سایت بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۸ تیر ماه ۱۴۰۳ نسخه افزونه : ۲.۳.۱ …

زمان بندی بهینه سازی دیتابیس

یکی از قابلیت های خوب این امکان زمان بندی برای بهینه سازی دیتابیس است،که شما می توانید به صورت روزانه،هفتگی،ماهیانه و حتی هر یک یا دو ساعت یکبار این امکان را برای سایت خود فعال سازی کنید،که بازهم برای استفاده از این روش باید به نحوه تهیه فایل پشتیبان از سایت خودتان دقت لازم را داشته باشید.

جداول دیتابیس قالب،افزونه و هسته وردپرس

در این افزونه شما می توانید در بخش های مختلف شامل بهینه سازی،جداول و کارهای زمان بندی شده جداول مختلف بر اساس دسته بندی ها شامل : جداول پیرامون قالب های سایت شما،افزونه ها و همچین هسته وردپرس را مشاهده کنید.که با انتخاب هرکدام و انجام پاکسازی افزونه شروع به بهینه سازی جداول دیتابیس سایت شما می کند.

دقت کنید که در پاکسازی بخش های مختلف گزینه پیش نویس ها و دیدگاه های در انتظار را لحاظ نکنید،چرا که در اینصورت اگر شما در بخش نوشته ها یا برگه های سایت در بخش پیش نویس ها نوشته یا برگه ای را داشته باشید به صورت کامل حذف خواهند شد و همچنین در بخش جداول دیتابیس در انتخاب این جداول بررسی های لازم را داشته باشید.

بروزرسانی افزونه : افزونه Advanced Database Cleaner Premium به صورت مستمر بروزرسانی های را خواهد داشت،که شما می توانید نسخه های جدید را هم از سایت ما دریافت کنید.ضمن اینکه در هر بروزرسانی شما میتوانید یک قالب کامل و بهینه تر داشته باشید.

زبان فارسی افزونه : ما در لرن دی ال سعی کردیم یک افزونه تمام فارسی شده به شما تحویل دهیم،که تمام بخش های مورد استفاده این افزونه وردپرس را فارسی سازی کردیم.

بهترین افزونه بهینه سازی دیتابیس وردپرس - افزونه Advanced Database Cleaner
بهترین افزونه بهینه سازی دیتابیس وردپرس
افزونه بهینه سازی دیتابیس وردپرس
افزونه فارسی Advanced Database Cleaner برای وردپرس - افزونه وردپرس
۱۰ نمره کل
افزونه بهینه سازی دیتابیس وردپرس

افزونه Advanced Database Cleaner Premium به شما برای افزایش سرعت وب سایت با استفاده از بهینه سازی پایگاه داده یا همان دیتابیس کمک زیادی می کند.

زبان فارسی افزونه
۱۰
پشتیبانی از وردپرس فارسی
۱۰
کارایی افزونه
۱۰
نکات مثبت محصول
 • دارابودن همه امکانات نسخه رایگان افزونه
 • امکان بهینه سازی دیتابیس وردپرس
 • قابلبت افزایش سرعت دیتابیس وردپرس
 • امکان زمان بندی برای بهینه سازی دیتابیس
 • پاکسازی رشته های اضافی درون دیتابیس
 • امکان حذف پیش نویس نوشته ها قدیمی
 • امکان حذف دیدگاه های اسپم و در انتظار تایید
 • امکان حذف نوشته ها و دیدگاه های یتیم سایت
 • امکان بهینه سازی جداول پایگاه داده به دلخواه
نکات منفی محصول
 • مشکل شایعی در افزونه دیده نشد.
یک دیدگاه ارسال کنید  |  نظرات را خوانده و دیدگاه خود را بیان نمایید
اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

۸ دیدگاه
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز یک دیدگاه ارسال کنید
 1. سلام جناب فدایی متاسفانه لاینسس مجوز اشتباه هست. لاینسس رو قبول نمی نه پیغام میده “مجوز نامعتبر ” است

  • سلام و عرض ادب
   بیژن جان بدون لایسنس هم نسخه جدید کار میکنه و مشکلی نداره،این مورد رو ما خودمون تست کردیم.اگر لایسنس رو قبول نمیکنه اشکال نداره از افزونه میتونید استفاده کنید.
   باتشکر

 2. سلام وقت بخیر
  ادمین محترم یه در خواست کوچک داشتم برای جدول طراحی کردن هیچگونه افزونه ای داخل ساییتون قرار ندادید و همینطور برای پخش ویدئو و صدا، خواهشمند در ساییتون قرار بدید.
  با تشکر از سایت خوبتون

  • سلام و عرض ادب
   رضاجان ممنونیم از پیشنهاد شما،پیرامون پخش صوتی که الان یک افزونه داریم در لینک زیر میتونید مشاهده کنید و یک افزونه دیگه هم در حال ترجمه هستیم که به زودی به محصولات سایت اضافه میکنیم و پیرامون ویدئو هم حتما یک افزونه خوب رو اضافه میکنیم.

   https://learndl.ir/waveplayer/

   باتشکر

 3. سلام
  این تنظیماتش کجاست؟ پیداش نمیکنم تو منوها

  • سلام و عرض ادب
   زمان که شما افزونه رو نصب و فعال کنید یک گزینه با نام WP DB Cleaner به پنل مدیریت سایت شما اضافه میشه.اگر این گزینه به مدیریت سایت شما اضافه نشه ممکن در سایت شما تداخلی باشه یا اینکه نسخه PHP هاست شما پایین باشه.
   باتشکر

  دیدگاه شما

  امتیاز کلی شما

  14000+

  کاربران فعال سایت

  730+

  محصولات فارسی سایت

  18000+

  تیکت های مشتریان

  6

  سال فعالیت حرفه ای

  لرن دی ال
  Logo