افزونه Easy Digital Downloads-Discounts Pro – تخفیف حرفه ای EDD

تاریخ بروزرسانی : ۴ بهمن ماه ۱۴۰۲

نسخه افزونه : ۱.۵.۲

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

در تاریخ ۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ افزونه EDD – Discounts Pro به نسخه ۱.۵.۲ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۱.۵.۲

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات درون فایل changelog.txt قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این افزونه ( ۱۵۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه Easy Digital Downloads – Discounts Pro به شما برای پیاده سازی تخفیف های حرفه در افزونه فروشگاه ساز EDD کمک می کند.با استفاده از این افزونه می توانید مدیریت بهتر  و بیشتری روی بحش تخفیف سایت خودتان داشته باشید.

همانطور که می دانید افزونه Easy Digital Downloads یکی از فروشگاه سازهای خوب وردپرس است که با استفاده از این افزونه شما می توانید محصولات مجازی خودتان را در وردپرس به فروش برساند.که در هر سایت فروشگاهی تخفیف یکی از راه های مهم و کاربردی برای جذب مشتری است که هیچوقت قدیمی نمی شود.

در افزونه فروشگاه ساز EDD به صورت پیش امکان استفاده از تخفیف روی محصولات فراهم است،اما اگر بخواهید که فرآیند تخفیف دهی را کمی پیشرفته تر استفاده کنید باید از افزونه Easy Digital Downloads-Discounts Pro در کنار فروشگاه ساز خودتان استفاده کنید.

۱۰
قالب فروشگاهی Mayosis برای فروش محصولات دیجیتال

قالب فروشگاهی Mayosis برای فروش محصولات دیجیتال بروزرسانی شده

تاریخ بروزرسانی : ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ نسخه قالب : ۴.۶ …

در این افزونه شما می توانید شخصی سازی های دلخواه خودتان را انجام دهید،به عنوان مثال شما می توانید تخفیف ها را بر اساس محصولات خاص،دسته بندی های محصولات و حتی برچسب های محصولات انتخاب کنید یا اینکه می توانید تخفیف ها را بر اساس نام کاربری یا نقش های کاربری کاربران سایت خودتان تنظیم کنید.شاید شما بخواهید برای برخی از کاربران وفادار سایت خودتان تخفیف ویژه ای را در نظر بگرید که در اینصورت می توانید از این افزونه وردپرس استفاده کنید.

افزونه EDD - Discounts Pro
افزونه های جانبی edd
افزودنی های edd easy digital downloads

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه EDD – Discounts Pro :

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo