بروزرسانی شده

افزونه Easy Digital Downloads-Discounts Pro – تخفیف حرفه ای EDD

4

افزونه Easy Digital Downloads – Discounts Pro به شما برای پیاده سازی تخفیف های حرفه در افزونه فروشگاه ساز EDD کمک می کند.با استفاده از این افزونه می توانید مدیریت بهتر  و بیشتری روی بحش تخفیف سایت خودتان داشته باشید.

همانطور که می دانید افزونه Easy Digital Downloads یکی از فروشگاه سازهای خوب وردپرس است که با استفاده از این افزونه شما می توانید محصولات مجازی خودتان را در وردپرس به فروش برساند.که در هر سایت فروشگاهی تخفیف یکی از راه های مهم و کاربردی برای حذب مشتری است که هیچوقت قدیمی نمی شود.

در افزونه فروشگاه ساز EDD به صورت پیش امکان استفاده از تخفیف روی محصولات فراهم است،اما اگر بخواهید که فرآیند تخفیف دهی را کمی پیشرفته تر استفاده کنید باید از افزونه Easy Digital Downloads-Discounts Pro در کنار فروشگاه ساز خودتان استفاده کنید.

در این افزونه شما می توانید شخصی سازی های دلخواه خودتان را انجام دهید،به عنوان مثال شما می توانید تخفیف ها را بر اساس محصولات خاص،دسته بندی های محصولات و حتی برچسب های محصولات انتخاب کنید یا اینکه می توانید تخفیف ها را بر اساس نام کاربری یا نقش های کاربری کاربران سایت خودتان تنظیم کنید.شاید شما بخواهید برای برخی از کاربران وفادار سایت خودتان تخفیف ویژه ای را در نظر بگرید که در اینصورت می توانید از این افزونه وردپرس استفاده کنید.

بخش تنظیمات افزونه افزونه Easy Digital Downloads-Discounts Pro

افزونه تخفیف حرفه ای برای افزونه Easy Digital Downloads

افزونه تخفیف حرفه ای EDD-Discounts Pro فارسی شده

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه EDD – Discounts Pro :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت اشتراک ویژهنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۱۱ بهمن ماه ۹۹ افزونه  EDD – Discounts Pro به نسخه ۱.۴.۱۰ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۱.۴.۱۰

  • لیست تغییرات درون فایل changelog.txt قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما