بروزرسانی شده

افزونه EDD – Software Licensing برای فروش کلیدهای مجوز

1

افزونه EDD – Software Licensing به شما برای فروش کلید های مجوز با استفاده از فروشگاه ساز Easy Digital Downloads در وردپرس کمک زیادی می کند.با استفاده از این افزونه شما می توانید برای هریک از محصولات خودتان یک کلید مجوز یا لایسنس تعریف کنید و با استفاده از این افزونه به فروش برسانید.

همانظور که می دانید افزونه Easy Digital Downloads یکی از بهرین فروشگاه ساز های وردپرس است،که با استفاده از این افزونه شما می توانید یک سایت فروش محصولات مجازی با دانلودی را برای خودتان راه اندازی کنید.که افزونه های مکمل برای این فروشگاه امکانات گسترده ای را به آن اضافه می کنند.یکی از این افزونه ها هم EDD – Software Licensing است که با استفاده از این افزونه شما می توانید کلیدهای مجوز یا همان لایسنس های خودتان را برای فروش در سایت قرار دهید.

  • محصول
  • مشخصات محصول
دوره آموزش کامل راه اندازی فروشگاه فایل در وردپرس با استفاده از افزونه EDD که در قالب ۱۳ قسمت ویدیویی به زبان فارسی و با ارائه مباحث تکنیکی در اختیار ...
مدرس دوره مهندس اسماعیل فدائی
زبان دوره فارسی
فایل پروژه دارد،بسته نصبی سایت طراحی شده،افزونه های پولی بکاررفته در دوره
زمان دوره ۳ ساعت و ۴۱ دقیقه
تعداد ویدیوها ۱۴ ویدیو
نوع آموزش آموزش ویدئویی با کیفیت HD
حجم آموزش ۸۴۸ مگابایت
ناشر لرن دی ال

این افزونه دارای یک بخش تنظیمات ساده است که به صورت کام توسط تیم لرن دی ال فارسی سازی شده و شما بدون هیچ مشکلی می توانید این تظیمات را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.همچنین در بخش ایمیل هم شما می توانید با استفاده از کدهای کوتاه افزونه ایمیل های ارسالی به مشتریان پیرامون مجوزهای خریداری شده را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید.

مجوزهایی که توسط این افزونه به فروش می رسانید را می توانید در این افزونه به صورت کامل مدیریت کنید،شما می توانید برای هریک از مجوزهای خودتان یک بازه زمانی مشخص را تعریف کنید.یا اینکه می توانید تعداد استفاده از هریک از مجوزهای خودتان را در این افزونه تعریف کنید.ضمن اینکه هریک از مجوزهای فروخته شده را می توانید برای مشتریان خودتان مدیریت کنید.

افزونه فارسی Easy Digital Downloads Software Licensing

افزونه فروش لایسنس برای Easy Digital Downloads

افزونه فروش لایسنس برای فروشگاه ساز EDD

سخه فارسی شده افزونه EDD - Software Licensing برای وردپرس

افزونه فروش کلیدهای مجوز در وردپرس

افزونه EDD - Software Licensing برای وردپرس

نسخه فارشی شده EDD - Software Licensing

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه EDD – Software Licensing :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت اشتراک ویژهنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۱۱ بهمن ماه ۹۹ افزونه EDD – Software Licensing به نسخه ۳.۷ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۳.۷

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • توضیحاتی وارد نشده است.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما