افزونه Elfsight Telegram Chat CC – دکمه تماس با تلگرام برای وردپرس

تاریخ بروزرسانی : ۵ تیر ماه ۱۳۹۹

نسخه افزونه : ۱.۱.۰

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

در تاریخ ۵ تیر ماه ۹۹ افزونه  Elfsight Telegram Chat CC به نسخه ۱.۱.۰ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۱.۱.۰

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات در کنار فایل های افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • پس از پرداخت حق اشتراک به همه قالب،افزونه ها و دموهای فارسی موجود در سایت لرن دی ال دسترسی خواهید داشت.
 • پس از خرید حق اشتراک به همین بخش مراجعه کنید و در تب دریافت افزونه روی لینک دانلود کنید.به این صورت می توانید هر یک از قالب و افزونه ها را دریافت کنید.

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این افزونه ( ۹۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه Elfsight Telegram Chat CC برای سایت شما دکمه تماس با تلگرام را فراهم می کند،شما می توانید با استفاده از این افزونه قابلیت پشتیبانی سایت با استفاده از تلگرام را فعال کنید به این صورت که دکمه تماس را در سایت شما ایجاد می کند.

افزونه دکمه تماس تلگرام برای وردپرس به تازگی منتشر شده و نسخه اول این افزونه البته فارسی شده تنها از سایت لرن دی ال عرضه می شود،که شما با استفاده از این افزونه می توانید حساب های کاربری مختلف تلگرام را تعریف کنید که برای هرکدام به صورت مجزا می توانید در سایت یک دکمه با اطلاعات واردشده داشته باشید.

۱۰
افزونه وردپرس WP Flat Visual Chat – چت پشتیبانی آنلاین

افزونه وردپرس WP Flat Visual Chat – چت پشتیبانی آنلاین محصول جدید

تاریخ بروزرسانی : ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ نسخه افزونه : ۵.۴۰۳ …

دقت کنید که افزونه Elfsight Telegram Chat CC امکان گفتگو به صورت مستقیم از سایت را با تلگرام شما فراهم نمی کند و بلکه با استفاده از این افزونه شما می توانید در بخش های مختلف سایت کاربران را به گفتگو در تلگرام دعوت کنید و اگر پشتیبانی تلگرام برای شما اهمیت زیادی دارد،پس ما حتما این افزونه را به شما معرفی می کنیم.

این افزونه دارای یک بخش تنظیمات  حرفه ای است که شما می توانید بخش های مختلف ابزارکها را شخصی سازی کنید،می توانید رنگ های دلخواه برای ابزارک استفاده کنید یا اینکه از عکس های خودتان برای آواتارها استفاده کنید.ضمن اینکه شما می توانید در بخش های مختلف از متن های دلخواه استفاده کنید.

با استفاده از این افزونه شما می توانید یک راه پشتیبانی سریع را برای مشتریان یا کاربران سایت خودتان را فراهم کنید،ضمن اینکه این افزونه از اکثر قالب های حرفه ای وردپرس هم پشتیبانی می کند و شما مشکلی برای نمایش ابزارک ها در سایت نخواهید داشت.

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Elfsight Telegram Chat CC :

اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo