پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه Elfsight Telegram Chat CC – دکمه تماس با تلگرام برای وردپرس

7

افزونه Elfsight Telegram Chat CC برای سایت شما دکمه تماس با تلگرام را فراهم می کند،شما می توانید با استفاده از این افزونه قابلیت پشتیبانی سایت با استفاده از تلگرام را فعال کنید به این صورت که دکمه تماس را در سایت شما ایجاد می کند.

افزونه دکمه تماس تلگرام برای وردپرس به تازگی منتشر شده و نسخه اول این افزونه البته فارسی شده تنها از سایت لرن دی ال عرضه می شود،که شما با استفاده از این افزونه می توانید حساب های کاربری مختلف تلگرام را تعریف کنید که برای هرکدام به صورت مجزا می توانید در سایت یک دکمه با اطلاعات واردشده داشته باشید.

10
افزونه وردپرس WP Flat Visual Chat – چت پشتیبانی آنلاین

افزونه وردپرس WP Flat Visual Chat – چت پشتیبانی آنلاینمحصول جدید

افزونه وردپرس WP Flat Visual Chat به شما امکان راه اندازی یک سیستم چت پشتیبانی آنلاین بدون صرف هزینه در سایت را می ...

دقت کنید که افزونه Elfsight Telegram Chat CC امکان گفتگو به صورت مستقیم از سایت را با تلگرام شما فراهم نمی کند و بلکه با استفاده از این افزونه شما می توانید در بخش های مختلف سایت کاربران را به گفتگو در تلگرام دعوت کنید و اگر پشتیبانی تلگرام برای شما اهمیت زیادی دارد،پس ما حتما این افزونه را به شما معرفی می کنیم.

این افزونه دارای یک بخش تنظیمات  حرفه ای است که شما می توانید بخش های مختلف ابزارکها را شخصی سازی کنید،می توانید رنگ های دلخواه برای ابزارک استفاده کنید یا اینکه از عکس های خودتان برای آواتارها استفاده کنید.ضمن اینکه شما می توانید در بخش های مختلف از متن های دلخواه استفاده کنید.

با استفاده از این افزونه شما می توانید یک راه پشتیبانی سریع را برای مشتریان یا کاربران سایت خودتان را فراهم کنید،ضمن اینکه این افزونه از اکثر قالب های حرفه ای وردپرس هم پشتیبانی می کند و شما مشکلی برای نمایش ابزارک ها در سایت نخواهید داشت.

افزونه Telegram Chat برای وردپرس
افزونه تلگرام برای وردپرس
افزونه دکمه تماس تلگرام برای وردپرس
افزونه فارسی Telegram Chat برای وردپرس
افزونه تلگرام فارسی وردپرس
افزونه دکمه تماس برای وردپرس
دانلود افزونه Telegram Chat

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه Elfsight Telegram Chat CC :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 5 تیر ماه 99 افزونه  Elfsight Telegram Chat CC به نسخه 1.1.0 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.1.0

  • توضیحی پیرامون تغییرات افزونه وارد نشده است

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart