پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه FileBird – مدیریت رسانه های وردپرس

6

افزونه FileBird به شما برای مدیریت بخش رسانه های وردپرس کمک زیادی می کند،با استفاده از این افزونه شما می توانید به راحتی در بخش رسانه های تصاویر خودتان را مدیریت کنید،پوشه های جدید ایجاد کنید،تصاویر را انتقال دهید.

بخش رسانه های وردپرس از یک پنل ساده و البته کاربردی برخوردار است که شما می توانید تصاویر و فایل های دیگری را که در این بخش بارگذاری می کنید،به دلخواه خودتان مدیریت کنید ولی اگر شما از یک سایت بزرگ استفاده می کنید که در این بخش تصاویر زیاد با دسته بندی های مختلف بارگذاری می کنید باید از افزونه FileBird برای مدیریت این بخش استفاده کنید.

به صورت پیش فرض در وردپرس همه فایل های که بارگذاری می کنید در مسیر wp-content/uploads قرار می گیرند،که در این مسیر فایل ها بر اساس سال و ماه میلادی ذخیره سازی می شوند و شما امکان ایجاد پوشه های متعدد برای بارگذاری را ندارید.ولی با استفاده از این افزونه و از داخل خود بخش رسانه های وردپرس می توانید برای هر دسته از فایل یا تصاویر خودتان پوشه های دلخواه را ایجاد کنید.

افزونه مدیریت فایل FileBird برای وردپرس

افزونه مدیریت رسانه های وردپرس

افزونه FileBird نسخه فارسی شده برای وردپرس

افزونه فارسی مدیریت رسانه های وردپرس FileBird

🏆 برخی از ویژگی های افزونه مدیریت رسانه های وردپرس FileBird : 

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول
 • در تاریخ 5 شهریور ماه 1400 افزونه FileBird به نسخه 4.9.1 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 4.9.1

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات درون فایل changelog.txt قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

2 دیدگاه
نمایش همه مفید ترین بالاترین امتیاز کمترین امتیاز شما هم یک دیدگاه ارسال کنید
 1. متاسفانه افزونه مشکل داره و نصب نمیشه

  • پاسخ
   سردبیر لرن دی ال 1400-05-02 در 8:58 ق.ظ

   سلام دوست عزیز

   افزونه تست شده و به راحتی نصب می شود. در صورتی که مشکلی با نصب محصول دارید از بخش تیکت اشتراک ویژه با بخش پشتیبانی ارتباط برقرار کنید.

   موفق باشید. 🙂

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart