قالب وردپرس Foto – برای سایت های عکاسی

8

قالب Foto نام یکی از قالب های حرفه ای وردپرس برای راه اندازی سایت های عکاسی است،این قالب برای انواع وب سایت هایی که با تصاویر سروکار دارند می تواند مورد استفاده قرار گیرد.این قالب در سایت تم فارست با نام Foto – Photography WordPress Themes for Photographers به فروش می رسد.

اگر شما قصد راه اندازی یک وب سایت برای نمایش تصاویر شخصی را دارید یا اینکه مشتری از شما درخواست طراحی یک وب سایت در زمینه عکس را کرده این قالب برای شما مفید است چرا که این قالب بیش از ۱۰ نواع تنظیم خاص برای نمایش تصاویر در اختیار شما قرار می دهد.

ترجمه شده به زبان فارسی

نکته قابل توجه در این قالب استفاده از طرح های مختلفی است که در این قالب قرار گرفته و شما با استفاده از این طرح ها می توانید صفحات مختلف با نمایی زیبا را در وب سایت خود ایجاد کنید.در این قالب شما با انواع گالری تصاویر روبرو هستید که این ویژگی بارز برای هر وب سایت عکاسی به حساب می آید.

در این قالب شما می توانید از امکان Live Customizer استفاده کنید،این امکان به شما اجازه مشاهده تغییرات روی قالب را به صورت زنده می دهد که این امر باعث می شود که شما خروجی طراحی خود را در این قالب مشاهده کنید.

یکی از ویژگی های خوب این قالب واکنش گرایی بالا بوده که امکان نمایش صفحات وب سایت در دستگاه های مختلف با صفحات نمایش متنوع را فراهم کند و این موضوع یکی از فاکتورهای مهم در سئو ۲۰۱۸ به حساب می آید.

لازم به ذکر است که شما در این قالب امکان استفاده از آیکن های font awesome را هم خواهید داشت و به راحتی در بخش های مختلف وب سایت خود می توانید از امکان استفاده کنید.ضمن اینکه در این قالب شما از فونت های پیش فرض گوگل همانند تمامی قالب های حرفه ای وردپرس می توانید استفاده کنید.

برخی از ویژگی های قالب وردپرسی عکاسی Foto :

بروزرسانی قالب

آخرین نسخه می باشد.

اطلاعات قالب

نسخه قالب : ۱.۴

زبان فارسی : دارد ( ترجمه توسط لرن دی ال )

عرضه شده در : themeforest[dot]net

بسته نصبی آسان : ندارد

حجم قالب : ۸ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

5 + هجده =