افزونه Gravity Forms Color Picker – انتخابگر رنگ در گرویتی فرم

افزونه Gravity Forms Color Picker - انتخابگر رنگ در گرویتی فرم

تاریخ بروزرسانی : ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳

نسخه افزونه : ۱.۲.۲۰

کلیک برای دریافت اشتراک ویژه

امکان دانلود رایگان برای کاربران ویژه

×پس از ثبت نام در بخش vip.learndl.ir و خرید اشتراک،به همین صفحه مراجعه کنید و از سمت چپ در تب دریافت افزونه روی یکی از لینک های دانلود کلیک کنید.روش دانلود بقیه محصولات هم به همین صورت است،به صفحه قالب،افزونه یا دمو مراجعه کنید و در تب دریافت روی لینک دانلود کلیک کنید.
راهنما خرید اشتراک ویژه و دانلود این محصول

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکخرید تکی محصولنکات مهم

در تاریخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ افزونه Gravity Forms Color Picker به نسخه ۱.۲.۲۰ بروزرسانی شد.

اطلاع از بروزرسانی ها
تغییرات نسخه ۱.۲.۲۰

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • لیست تغییرات درون فایل readme.txt افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

برای خرید این محصول به صورت تکی ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

 • پس از ثبت نام در سایت از طریق این لینک   پرداخت هزینه این افزونه ( ۱۵۹ هزارتومان ) هزینه محصول را پرداخت کنید و از بخش پشتیبانی تیکت ارسال کنید،تا لینک محصول در اختیار شما قرار بگیرد.
 • پس از پرداخت و تهیه محصول به صورت رایگان به همه بروزرسانی های این افزونه به صورت مادام دسترسی خواهید داشت.

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

افزونه Gravity Forms Color Picker یکی از افزودنی های کاربردی افزونه گرویتی فرم است،که با استفاده از این افزونه وردپرس شما می توانید انتابگر رنگ را برای فرم های خودتان استفاده کنید.

اگر شما بخواهید در فرم هایی که ایجاد می کنید،چند رنگ را به عنوان گزینه های انتخاب در فرم استفاده کنید.یا اینکه کاربران شما در فرم باید یک رنگی را انتخاب کرده و ارسال کنند.میتوانید با استفاده از افزونه وردپرس Gravity Forms Color Picker اینکار را انجام دهید.

این افزونه حالت های مختلف نمایش رنگ ها را برای شما فراهم می کند،شما می توانید رنگ ها را به دلخواه خودتان ایجاد کنید و در فرم قرار دهید،یا اینکه مقدار رنگ را کاربر شما انتخاب کند و استفاده از هر دو امکان هم در فرم برای شما فراهم است.

حالت های مختلف نمایش با توجه به طرح های متنوع از دیگر ویژگی های این افزونه است.که شما می توانید طرح های مختلف را برای نمایش رنگ ها انتخاب کنید.یکی از حالت های خوب این افزونه امکان نمایش رنگ ها به صورت لایت باکس (پنجره پاپ آپ) است،که اگر شما رنگ های زیادی را میخواهید در فرم استفاده کنید.می توانید با استفاده از این گزینه همه رنگ ها را در یک پنجره بازشو به کاربران نمایش دهید.

افزونه انتخابگر رنگ گرویتی فرم
افزونه وردپرس Gravity Forms Color Picker
اسماعیل فدائی
اسماعیل فدائی

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

   دیدگاه شما

   14000+

   کاربران فعال سایت

   730+

   محصولات فارسی سایت

   18000+

   تیکت های مشتریان

   6

   سال فعالیت حرفه ای

   لرن دی ال
   Logo