پشتیبانی از ساعت 9 صبح تا 9 شب به جزء روزهای تعطیل

افزونه Gravity Forms Color Picker – انتخابگر رنگ در گرویتی فرم

3

افزونه Gravity Forms Color Picker یکی از افزودنی های کاربردی افزونه گرویتی فرم است،که با استفاده از این افزونه وردپرس شما می توانید انتابگر رنگ را برای فرم های خودتان استفاده کنید.

اگر شما بخواهید در فرم هایی که ایجاد می کنید،چند رنگ را به عنوان گزینه های انتخاب در فرم استفاده کنید.یا اینکه کاربران شما در فرم باید یک رنگی را انتخاب کرده و ارسال کنند.میتوانید با استفاده از افزونه وردپرس Gravity Forms Color Picker اینکار را انجام دهید.

این افزونه حالت های مختلف نمایش رنگ ها را برای شما فراهم می کند،شما می توانید رنگ ها را به دلخواه خودتان ایجاد کنید و در فرم قرار دهید،یا اینکه مقدار رنگ را کاربر شما انتخاب کند و استفاده از هر دو امکان هم در فرم برای شما فراهم است.

حالت های مختلف نمایش با توجه به طرح های متنوع از دیگر ویژگی های این افزونه است.که شما می توانید طرح های مختلف را برای نمایش رنگ ها انتخاب کنید.یکی از حالت های خوب این افزونه امکان نمایش رنگ ها به صورت لایت باکس (پنجره پاپ آپ) است،که اگر شما رنگ های زیادی را میخواهید در فرم استفاده کنید.می توانید با استفاده از این گزینه همه رنگ ها را در یک پنجره بازشو به کاربران نمایش دهید.

افزونه فارسی Gravity Forms Color Picker
افزونه انتخابگر رنگ برای گرویتی فرم
امتیاز محصول
افزودنی انتخابگر رنگ برای گرویتی فرم

با استفاده از این افزونه می توانید از انتخابگر رنگ و نمایش رنگ در فرم های خودتان استفاده کنید.

انجمن لرن دی ال

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ 22 خرداد ماه 1400 افزونه Gravity Forms Color Picker به نسخه 1.1.18 بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - 1.1.18

  • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
  • لیست تغییرات درون فایل readme.txt افزونه قرار دارد.

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

  • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
  • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
  • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
  • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن دیدگاه های شما خوشحال خواهیم شد

دیدگاه شما

لرن دی ال
Logo
Shopping cart