محصول جدید

افزونه Gravity Forms Coupons Add-On – کدتخفیف در گراویتی فرم

2

افزونه Gravity Forms Coupons Add-On یکی از افزودنی های کاربردی برای افزونه فرم ساز گراویتی فرم در وردپرس است،با استفاده از این افزودنی شما می توانید در فرم هایی که طراحی می کنید یک کد تخفیف هم اختصاص دهید.

ترجمه شده به زبان فارسی

افزونه Coupons Add-On

همه شما که از وردپرس استفاده می کنید حتما افزونه Gravity Forms را می شناسید یا اینکه در حال حاضر از این افزونه استفاده می کنید،گراویتی فرم تقریبا میشه گفت که حرفه ای ترین افزونه فرم ساز دنیا است که روی بستر وردپرس فعالیت می کند،شما می توانید با استفاده از این افزونه انواع فرم های ساده و حرفه ای را در سایت خود طراحی کنید.

شما با استفاده از افزونه گراویتی می توانید فرم های پرداخت اینترنتی طراحی کنید یا اینکه محصولات خودتان را با استفاده از این فرم به فروش برسانید،هرچند برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی در وردپرس پیشنهاد و توصیه ما استفاده از ووکامرس است،ولی این افزونه هم گاها برای پرداخت های اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد.

اما اگر شما از گراویتی فرم برای فروش محصولات یا پرداخت های اینترنتی استفاده می کنید،گاها نیاز دارید برای فروش از کدهای تخفیف استفاده کنید،اینجاست که افزونه Gravity Forms Coupons Add-On به کمک شما می آید.که با استفاده از این افزودنی شما می توانید برای فرم های پرداختی خود یک کدتخفیف در نظر بگیرید.

یکی از ویژگی های خوب این افزونه اختصاصی دادن کد تخفیف به فرم های به صورت اختصاصی است،یعنی اینکه شما حتما باید یک فرم برای اختصاص به کدتخفیف انتخاب کنید،چرا که اگر شما فرمی نداشته باشید یا اینکه فرمی را انتخاب نکنید نمی توانید از امکانات این افزونه استفاده کنید.

کدهای تخفیف را به دو صورت می توانید استفاده کنید،روش اول اینکه کدتخفیف را به یک فرم خاص اختصاص دهید که دراینصورت کد شما تنها در فرمی که انتخاب کرده اید کار می کند و روش دوم اینکه کد تخفیف را به همه فرم های موجود در سایت اختصاص دهید که این اینصورت کاربران شما می توانند کدتخفیف را در همه فرم هایی که در سایت موجود دارید استفاده کنند.

آموزش افزونه Gravity Forms به زبان فارسی

افزودنی کدتخفیف برای افزونه گراویتی فرم

افزونه Gravity Forms Coupons Add-On برای وردپرس

افزونه فارسی Gravity Forms Coupons Add-On برای گراویتی فرم

فروش محصولات در وردپرس با استفاده از افزونه Gravity Forms

🏆 برخی از ویژگی های افزونه Gravity Forms Coupons Add-On :

بروزرسانی افزونه

در تاریخ ۲۴ مردادماه ۹۸ افزونه Gravity Forms Coupons Add-On به نسخه ۲.۹ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۹

  • تغییرات این نسخه در قالب یک فایل TXT در کنار فایل افزونه است.

اطلاعات افزونه

نسخه افزونه : ۲.۹

زبان فارسی : دارد (ترجمه شده توسط لرن دی ال)

عرضه شده در : gravityforms[dot]com

حجم افزونه : ۱ مگابایت

اشتراک ویژه

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

نظرات شما را با گوش دل می شنویم

ارسال دیدگاه

20 − 18 =