بروزرسانی شده
افزونه وردپرسقالب و افزونه وردپرس

افزونه Groovy Menu – مگامنو برای قالب های وردپرس

4

افزونه Groovy Menu برای شما امکان طراحی مگامنو حرفه ای در سایت فراهم می کند،این افزونه در عین سادگی کار از قابلیت های زیادی برای پیاده سازی منوهای حرفه ای وردپرس برخوردار است که می توانید با استفاده از رابط کاربری فوق العاده این افزونه منوهای متنوعی را پیاده سازی کنید.

اکثر قالب های حرفه ای وردپرس از قابلیت مگامنو برخوردار هستند،ولی بازهم قالب هایی هستند که این قابلیت را ندارند یا اینکه از مگامنو حرفه ای برخوردار نیستند.شما اگر از این دسته از قالب ها روی سایت خودتان استفاده می کنید.افزونه گرووی منو به شما برای پیاده سازی مگامنو حرفه ای کمک می کند.

پس از اینکه افزونه Groovy Menu را نصب کنید امکانات زیادی به بخش فهرست های شما در وردپرس اضافه می شود که یکی از این گزینه ها افزودن آیکون های دلخواه به هریک از منو هاست،که شما میتوانید هریک از این آیکون ها را به دلخواه خودتان شخصی سازی کنید که شامل رنگ،رنگ پس زمینه و ابعاد است.

در افزونه گرووی مگامنو شما می توانید از رنگ های دلخواه برای منوهای خودتان استفاده کنید و این تازه بخشی از قابلیت های این افزونه است،امکان استفاده از طرح های متنوع،تصاویر،آیکون ها و کلی امکانات دیگه که همه در این افزونه برای افزودن منوهای حرفه ای در اختیار شما است.

یکی از قابلیت های خوب افزونه مگامنو Groovy Menu پشتیبانی از زبان های RTL یا همان راست چین است و این قابلیت باعث شده که از زبان فارسی هم پشتیبانی کنه،ضمن اینکه به گفته توسعه دهنده افزونه از سایت های چندزبانه و افزونه WPML هم پشتیبانی می کند و اگر شما یک سایت دو یا چندزبانه داشته باشید می توانید به راحتی از این افزونه در سایت خودتان استفاده کنید.

بروزرسانی : این افزونه طبق روند کاری وب سایت توسط ما به صورت مستمر بروزرسانی خواهد شد و شما می توانید همیشه نسخه جدید این افزونه را از سایت ما دریافت کنید.که برای آموزش بروزرسانی هم شما می توانید به بخش دهم از سری آموزش های رایگان وردپرس لرن دی ال مراجعه کنید.

افزونه فارسی Groovy Menu برای وردپرس

طرح های متنوع منو در افزونه Groovy Menu

تنظیمات افزونه Groovy Menu برای پیاده سازی منوهای حرفه ای

افزونه مگامنو حرفه ای برای وردپرس

افزونه گرووی منو فارسی

افزونه Groovy Menu فارسی برای قالب های وردپرس

🏆 امکانات و ویژگی های افزونه مگامنو Groovy Menu :

اطلاعات افزونهبروزرسانی افزونهدریافت افزونهعضویت حق اشتراکنکات مهم پیرامون محصول

در تاریخ ۱۳ خرداد ماه ۹۹ افزونه Groovy Menu به نسخه ۲.۰.۱۶ بروزرسانی شد.

تغییرات نسخه - ۲.۰.۱۶

 • بروزرسانی زبان فارسی توسط لرن دی ال
 • فیکس : سازگاری اضافه شده با موضوع Avada از طریق ادغام خودکار.
 • فیکس : سازگاری اضافه شده برای بلوک های منو با سازنده فیوژن (موضوع Avada).

برای دانلود این فایل نیاز به اشتراک ویژه دارید. برای دریافت اشتراک ویژه کلیک کنید

 • این افزونه قبل از بارگذاری روی سایت و همچنین قبل از هر بروزرسانی توسط لرن دی ال روی یک وردپرس ( وردپرس خام فاقد هرگونه افزونه و همراه با قالب پیشفرض ) بررسی فنی شده و روی سایت قرار می گیرد.
 • پس از دریافت این افزونه روی سیستم شخصی خودتان فایل دریافتی را از حالت فشرده خارج کنید و درون پوشه ایجاد شده به پوشه Plugin مراجعه کنید و فایل اصلی را روی سایت خودتان نصب کنید.
 • نکته : این محصولات توسط لرن دی ال از استورهای جهانی تهیه شده و  صرفا شامل ترجمه زبان فارسی و تغییرات برای بهبود در زبان فارسی (راستچین) هستند و مشکلات یا باگ های احتمالی که ناشی از فارسی سازی یا ترجمه محصول نباشند باید توسط طراح اصلی رفع شوند و تا رفع این مشکلات باید منتظر انتشار نسخه بروزرسانی توسط طراح اصلی محصول باشید.
 • انتشار نسخه جدید هر محصول از طریق کانال تلگرام و بخش اطلاع رسانی بروزرسانی در سایت لرن دی ال اطلاع رسانی می شود.

اسماعیل یک مدرس و نویسنده خلاق است،همچنین مدیر و توسعه دهنده لرن دی ال

ما از شنیدن نظرات شما خوشحال خواهیم شد

   نظر بدهید

   ده − ده =